ניופאן (הרמן/קרדון), סאונדבר נשלח לתיקון, לא יודע האם ישוב...

oryo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
וואו איזה עצבים.

רכשתי סאונדבר לסלון לפני שלוש שנים בערך (harman kardon soundbar sb16), השקעתי ורכשתי הרמן/קרדון היות ויש לי מוצרים אחרים שלהם (soundsticks) והם אמנם יקרים - אבל עם ביצועים טובים, ו(כביכול)מחזיקים שנים.
כבר לפני שנתיים הסאבוופר התחיל לזייף, לפעמים נדלק לפעמים לא. חפרתי באינטרנט ניסיתי לראות מה מי מו, שום דבר. היות והמוצר כבר לא באחריות החלטתי לזרום עם זה, כשהסאב לא עובד זה מבאס קצת (במיוחד כשלוקחים בחשבון שהוא בגודל של ספה) אבל ניחא.
לפני מס' חודשים התחילה תופעה חדשה, הווליום של הסאונדבר התחיל לעלות-לרדת-לעלות-לרדת-... על דעת עצמו, וזה כבר היה ברמה של השבתה - אי אפשר להשתמש במוצר ככה.
הרמתי את הכפפה ושלחתי לתיקון, הנחתי שיש סיכוי שיתפרו אותי במחיר אבל קיוויתי לרחמים.
היום קיבלתי הצעת מחיר, 800 שקלים.
800 שקלים, למוצר שעולה היום 1,800... holy crap. ועוד הנציגה שלהם אומרת לי שהם עשו לי ג'סטה והנחה. תודה באמת.

אני ממש מבואס, וממש מאוכזב. בנוסף הם מספקים 3 חודשי אחריות על התיקון בלבד, לרמקולים שהפגינו אמינות כ"כ ירודה, זה ממש מדאיג(!)
אני שוקל לזרוק אותם לפח וזהו, אבל זה סופר מעצבן היות ו-א. רמקולים של כמעט 2,000 שקלים לא אמורים להחזיק כ"כ מעט זמן, ובעיקר ב. הסלון שלי בנוי ככה שלהחליף את הסאונדבר זה כאב ראש לא קטן (החיווט עובר בתוך מחילה קטנה בקיר, טעות תכנונית שלי כי לא האמנתי שהמוצר ילך לפח בעתיד הכ"כ קרוב).

לרכוש מוצר חדש של JBL יעלה לי 2,200 שקלים, 2,300 אם משקללים פנימה את העלות בדיקה של ניופאן.
זה לפני שמדברים על ההתקנה.

לא יודע מה לעשות.

מה אתם אומרים? מה הייתם עושים בנעלי?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מחיר תיקון מורכב מהפרמטרים הבאים.
שעות מעבדה (איתור תקלה + תיקון בפועל), עלות החלק/חלקים ואחריות על התיקון.

אינני יודע מה כוללת הצעת המחיר ומה עלות הרכיב שנהרס.

אני חושב שמכיוון שאין לך אחריות על המכשיר. יהיה כדאי לבחון מעבדה פרטית. ברוב המוחלט של המקרים תשלם הרבה פחות אך אחריות לא בטוח תקבל.

בהצלחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור