נדמה לי שהחתול לא אוהב את Magico

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
http://www.goodsoundclub.com/GetPost.aspx?PostID=2896&Phrase=alon
....אם הבנתי נכון הוא לא אוהב את הרמקולים של אלון וולף :D

טוב, גם לאנטישימים יש מערכות מענינות
http://www.goodsoundclub.com/Playback/MyPlayback.aspx

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
האיש הזה מוכר כיוצר בעיות מקצועי, הוא הועף מכל פורום בחו"ל שאני מכיר.
שלשום שמעתי פעם אחרונה את קולו של אלון וולף. הוא ויאיר מתכוננים לתערוכת ה- CES.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
האתר ההוא עם הפורומים זה האתר של "החתול"

כי לא ראיתי עדיין את האתר , אבל לא כדאי לחקור אותו אם זה הסגנון שם

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
טיפול בחשמל ?

תודה על הקישור המעניין,

נראה שהאיש לא קוטל קנים בכלל בתחום !!

אותי תפסה (במעבר מהיר מאוד על החומר) הפיסקה האחרונה, שם הוא מדבר על עניין הטיפול, בעצם אי טיפול בחשמל לאור ניסיונו הבלתי מוצלח עם מיני "פטנטים" בתחום (עם כולם לדבריו.....)השערתו בנידון ואמירתו לגבי פתרון הדיזל גנרטור.

הנ"ל תפס את עיני לאור ההדגשה שניתנה כאן לא פעם על הצורך בטיפול בחשמל.

להלן ציטוט משם:

I do not use any power devices: filters, conditioners, regenerators, or isolation transformers – none of them work appropriately (have had them all). When Power is good then it good, when it not good then the only solution is to be disconnected from the Grid and to have 10kW diesel-generator up and running,

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
RAHOZ יש המון אנשים עם ידע . לכול דבר יש לפחות שני מומחים שתוכל למצוא (ובד"כ יותר ), אז רק תסביר לי למה להתעסק עם אנטישמים/סוציופאטים , כשאפשר לקבל מידע מאנשים מנומסים ?
אני באופן עקרוני משתדל מאוד לא לקבל ולא להתעסק אם אנשים שהגישה שלהם גרועה . לא מצאתי שזה הזיק לי איי פעם .

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
truejoker, לא בדקתי בציציות של האיש- מיהו, מה דעותיו, נטיותיו.......לא מעניין.

ראיתי איש שהשקיע הרבה מאמץ (וממון) בסט שלו, טוען שבחן גם את עניין החשמל לעומק והגיע למסקנה שהגיע.

כיוון שמסקנתו שונה מהאקסיומות (כביכול), שנרשמו כאן לא אחת, יש טעם להאיר את הנק' (ואולי אף לדון עליה).
שמתי לב שהטרנד הזה הביא לכך שההצע של היבואנים בארץ צמח בהתאם...בין היתר מטרת פורום הינו לדון בצורך, לשתף מנסיון, לדון במוצרים המוצעים, בתימחורם וכד'.

הראש והנסיון שלי אומרים שצריך חשמל נחות ביותר ו/או ספקים במכשירים הספציפיים ברמה מאוד נמוכה (שלא לומר תכנון רשלני...) על מנת להשפיעה לרעה על התוצאה הסופית של הסאונד. אבל זה רק אני (והחתול הזה :O).

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לגבי כבלי חשמל, למכשירים וגם לרמקולים, מניסיוני שלי - אקסיומות ודעה לא שייכים לכאן: יש שינוי, השינוי בעל משמעות והוא שמיע, גם על-ידי אנשים שלא ידעו מה אני מחליף שם. כאשר אדם כמו הנ"ל כותב בפסקנות, זוהי דעתו שלו, מנוסיונו שלו. פסקני, אבל מוגבל (גם אצלי זה כך, אך מהכיוון השני, במקרה זה).
מסקנה: זה לא נושא לדיון, זה עניין להתנסות.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יואל , אני אומר לך דבר אחד , כי לי זה טיפה צורם . אני מאמין שיש הבדלים בין מכשירים , ובד"כ אני גם שומע אותם . אני די פתוח לנושא . אבל אני כבר ראיתי שיש אנשים שמגזימים בדברים מסויימים .
ואני חושב שלומר בטוח , רק על הנסיון שלך במערכת שלך , בדבר כמו חשמל זה בעייתי . אתה לא יודע אולי אספקת החשמל באיזור שלו היא מאוד מיושרת ?
אני עשיתי מעגל חשמל נפרד למערכת (כלומר השקע בקיר מוזן ישר מהמערכת חשמל החיצונית , עם הארקה משלו ) , מאידך אני לא שמעתי הבדל לגבי חוטי חשמל ותקעי חשמל וכול אלו . אני גם לא מאמין בזה.
אז מאוד יתכן והמערכת שלך כ"כ טובה עד שומעים בה ניואנסים כאלו שלך זה שמיע . ויתכן והיא גם סופר רגישה לנושא . לא בטוח שאצל אחרים אתה תשמע הבדל

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מסקנה: זה לא נושא לדיון, זה עניין להתנסות.

מסכים ! ואפשר להרחיב את האמירה גם לגבי רמקולים, הגברה.....ובכל זאת אנו כאן :cool:

יואל, עזוב כבלים....
ניסית ו/או יישמת אצלך שנאים למינהם? פילטרים... לטיפול בחשמל הרשת, גנרטור דיזל :rolleyes: ? יש תובנות בנידון? (לעניין זה ניסיתי למשוך).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור