נגן CD יוקרתי - Metronome CD3 Signature, ביקורת

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
אני חושב שצ'יף של DAC זה לא מה שהופך את המכשירים האלו לבעלי סאונד יוצא מגדר הרגיל.

עם עלות של פחות מ-3$ ליחידה כל יצרן יכול להרשות לעצמו לשים DAC כזה במכשיר שלו.
בטוח שיש דברים מסביב בתכנון ויישום.

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
ניל תודה על הלינק, בכל מקרה מצאתי השוואת סאונד סבירה ל AK4395/AK4396
העוסקת בחלקה בAK4393:
http://www.diyaudio.com/forums/digital-line-level/137231-ak4395-vs-ak4396-listening-comparisons.html

CROC, צ'יפ DAC הוא חלק מהמכלול...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
CROC (גנאדי נכון?) צודק בטריליון אחוזים.

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש כמה וכמה נגנים במחיר של המטרונום ולא נופלים ממנו, לדעתי יש גם שעולים עליו ולא במעט.
אם הנגנים הללו היו זמינים בארץ אצל היבואנים ממליץ לסקור אותם :)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
יש כמה וכמה נגנים במחיר של המטרונום ולא נופלים ממנו, לדעתי יש גם שעולים עליו ולא במעט.
אם הנגנים הללו היו זמינים בארץ אצל היבואנים ממליץ לסקור אותם :)

עשית השוואה של הנגנים שאתה מדבר עליהם עם הנגן הנסקר על אותה מערכת ?
בישביל לצאת בהצהרות כאלו צריך להיות לך מינימום נסיון שמיעתי עם אותם נגנים, לכל הפחות על מערכת אחת ששמעת אותה עם המטרונום לא?

באופן עקרוני נגן שעולה 6 אלף אירו לא יכול להיות כל כך רע, העניין זה אם אתה אוהב את צורת ההגשה של המוזיקה ואיך שזה נשמע באופן סופי אצלך על הסט.

נראה לי שלצאת באמירה כזו זה קצת יומרנות לא? אגב יצא לך לשמוע את המטרונום על איזה סט כלשהו?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הלוואי 6000 אירו.
ד"א, האמירה של רובי מעניקה המון כבוד למטרונום,כי בפורומים אחרים יש הטוענים שברמה סונית הוא זהה אותו לDVD של LG.
אני בטוח שרובי יוכל לארגן לנמר כמה מהנגנים הללו שלדעתו טובים מהמטרונום לצורך סקירה.
אני אישית אשמח לקרוא מבחנים כאילו עם השוואות חד ערכיות בין הנגנים.

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כנסו לפרופורציות. אני לא כתבתי שהמטרונום נשמע לא טוב, להיפך הוא נשמע טוב מאוד (חסר לנגן במחיר הזהלהשמע לא טוב).
אני לא מבין מישהו חושב שונה ממכם ואתם ישר קופצים, מה קרה? זה שכתבתי שלדעתי ה"הייפ" סביב המטרונום מוגזם.

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ה"הייפ" הזה הוא חלק מיח"צ שהיבואן יוזם, וזה בסדר גמור - לגיטמי ובריא ומפרה את התעשייה הקטנה. הלוואי שנקרא פעמיים בשבוע סקירות על ציוד (בכל רמות המחיר): זה ייתן לאנשים עוד פרופורציות ומדדים להשוואה ויגרה אותם ללכת לשמוע ציוד אצל היבואנים ואולי גם לקנות יותר. אני בטוח שיש למטרונום מתחרים ראויים שלא נופלים ממנו באיכות הבנייה, התכנון והאיכות המוזיקלית. מקווה שנוכל לשמוע עליהם כאן וללכת לבדוק אותם אצל היבואנים. רק טוב זה יעשה לשוק.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כנסו לפרופורציות. אני לא כתבתי שהמטרונום נשמע לא טוב, להיפך הוא נשמע טוב מאוד (חסר לנגן במחיר הזהלהשמע לא טוב).
אני לא מבין מישהו חושב שונה ממכם ואתם ישר קופצים, מה קרה? זה שכתבתי שלדעתי ה"הייפ" סביב המטרונום מוגזם.

למה קופצים, מי קופץ?
ההיפך רק חיזקנו את ידיך שתספר לנו מניסיונך המעשי עם נגנים אחרים ותאיר את עינינו מי טוב יותר במה.
אתה זה שקופץ, ובוחר להאיר את השלילי בנושא.
מישהו כתב שהמטרונום הוא הכי טוב שיש? או שרק אותו צריך לסקור?
אם משהו מטריד אותך, או שהאתר סירב לסקור נגן שבאפשרותך לספק לו לצורך סקירה, אני אישית מעוניין לשמוע על כך.
אבל כרגע, ההודעה שלך נראית כצרות עין וחוסר פירגון בלבד.
שחרר.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

רובי
לכל רכיב במערכת נתונה יש מתחרים ראויים, ואם נותנים חוות דעת כל כך מרשימה על מכשיר כלשהו זה לא בגלל העובדה שאין לו מתחרים, זה בגלל העובדה שהוא מכשיר טוב נקודה.
אתה יכול לקבל את הפירגון כלפיו ואתה יכול שלא.
להבא שאתה יוצא בהצהרה כזו כדאי שיהיה מאחוריה איזה כיסוי, שלפחות תוכל לבוא ולומר: חברה מהשוואה שעשיתי בין המטרונום לבין מכשיר אחר באותו טווח מחיר מצאתי את המכשיר השני עדיף! לטענה כזו ההתיחסות תהיה הרבה יותר רצינית, שכן היא מעשית יותר ופחות מבוססת על הערכה בלבד:)

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תסלחו לי שאני לא עונה לכם, אין לי רצון להיכנס למלחמות ילדים. תבינו מה שאתם רוצים.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
רובי אני לא כל כך מבין למה אתה נפגע:מבולבל: בסך הכל נתתי ביקורת בונה לתגובה שלך שהייתה קצת תמוהה בעייני. מותר לקבל ביקורת מילדים גם הם בני אדם וגם להם שמורה הזכות להגיב כשמישהו מעביר להם ביקורת על הצעצועים שהם אוהבים :)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תסלחו לי שאני לא עונה לכם, אין לי רצון להיכנס למלחמות ילדים. תבינו מה שאתם רוצים.
למה?
השקעתי בהודעתך מחשבה וזמן כתיבה, מה לא מגיע לי אותו יחס ממך?
לא יפה מצדך.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני שמעתי את הנגן בסטאפ אחר...אני לא יכול לבודד דווקא את השפעת הנגן מתוך כלל הסטאפ...אבל אני בהחלט יכול להעיד שהתוצאה הכוללת הייתה מהטובות שמעתי בימי חיי.

ההגברה הייתה של סובריין...אותו יבואן...

לפני שיקפצו...אין לי מניות אצל ניל...

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אף אחד לא יקפוץ, זאת דעתך וזאת זכותך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור