נגן נגן BLU-RAY

• פותח הנושא ג.ל
  • פורסם בתאריך

ג.ל

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הלן חברים ,

שאלה לגבי נגן BLU - RAY האם מישהו יודע אם מוכרים בארץ נגן עם שתי יציאות HDMI (חוץ מפיוניר LX91 איכותי אבל מאוד יקר)
.
ובנוסף אם אני רוכש נגן BD שיש לו יציאה אחת של HDMI ובמקום לחבר אותו לרסיבר ואז מהרסיבר למסך , אני מחבר מפצל לשני כבלים HDMI ואחד מחבר ישירות למסך ואת השני מחבר לרסיבר לשמע האם ניתן ושווה לחבר כך את הנגן?

(חיבור עם מפצל כמו של HAMH )
1328793808e08RB.jpg

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
למעשה אין שום טעם במה שאתה מבקש

הלן חברים ,

שאלה לגבי נגן BLU - RAY האם מישהו יודע אם מוכרים בארץ נגן עם שתי יציאות HDMI (חוץ מפיוניר LX91 איכותי אבל מאוד יקר)
.
ובנוסף אם אני רוכש נגן BD שיש לו יציאה אחת של HDMI ובמקום לחבר אותו לרסיבר ואז מהרסיבר למסך , אני מחבר מפצל לשני כבלים HDMI ואחד מחבר ישירות למסך ואת השני מחבר לרסיבר לשמע האם ניתן ושווה לחבר כך את הנגן?

(חיבור עם מפצל כמו של HAMH )
1328793808e08RB.jpg

אין טעם בחיבור מפצל לרסיבר ולמסך, עדיף לחבר דרך הרסיבר.

ברוב הרסיברים החדשים במודלים שמעל הפשוטים ביותר יש ממילא שתי יציאות HDMI, אחת למסך ואחת לתצוגה נוספת למשל מקרן. כמעט בכולם התמונה והקול עוברים אטומטית למסך כאשר הרסיבר כבוי.
כמעט בכולם גם תמונה אנלוגית (מ- ממיר בלי HDMI או DVD ישן מומרת ל- HDMI ) וחוסך פלונטר של כבלים.

אם אין לך רסיבר כזה, חסוך את ההוצאה על מפצל וחסוך עוד עבור שדרוג.

בברכה והצלחה

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
ומה אתה מנסה בדיוק להשיג בחיבור שכזה?

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
התמונה היא לא של מפצל אלא בורר בין שני מכשירים המתחברים לכניסה אחת...

שים לב, השקעים הם INPUT והתקע OUTPUT.

אם אתה רוצה לחבר במקביל את הנגן גם למסך וגם לרסיבר אתה צריך משכפל אקטיבי ולא כבל פשוט...

חוץ מהוצאה כספית מיותרת זה לא תורם לשום דבר.

אם יש לך אפשרות PASS THROUGH ברסיבר, תשתמש באפשרות זו, חוץ מזה אין טעם לשמוע את הסרט דרך המסך, לא בשביל זה רכשת נגן בלו ריי...

בהצלחה

ג.ל

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על התשובות חברים :בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור