נגן נגן מולטי דיסקים?

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
מכירים את האימרה "don't look a gift horse in the mouth"?

חבר נותן לי נגן של סוני - וותיק - מאלה שמאכסנים משהו כמו 100 דיסקים.

כן, אבדוק אותו במו אזני הערלות וכו', אבל - האם יש הבדל באיכות הצליל בין הנגנים האלה לבין נגני הסינגל באותה רמה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מרבה מנועים מרבה צרות - זו הגישה שלי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אבל שהדיסק במקום מה אכפת לו שייש 100 מעליו.

יש לי חבר שהוא אלוף העולם בשבירת קרשים על הראש.
לפני שבוע וחצי ניכנס לבית חולים במצב קשה בגלל שבמהלך קטטה שברו לו קרש על הראש.

אתה בטח שואל את עצמך אם הוא אלוף העולם בשבירת קרשים על הראש מה מפריע ששברו לו קרש על הראש. נכון?

אז להתמודד עם הקרש לא הייתה לו בעיה, אבל למסמר 10 שהיה תקוע בו הוא לא היה רגיל.:)

במילים אחרות.
אין בעיה שהדיסק במקום. הבעיה היא שיש מנוע שצריך לקחת את הדיסק למקום שלו. והמנועים האלה, הם הבעיה.

onoff

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
נמר, הרגת אותי עם התשובה

יש לי חבר שהוא אלוף העולם בשבירת קרשים על הראש.
לפני שבוע וחצי ניכנס לבית חולים במצב קשה בגלל שבמהלך קטטה שברו לו קרש על הראש.

אתה בטח שואל את עצמך אם הוא אלוף העולם בשבירת קרשים על הראש מה מפריע ששברו לו קרש על הראש. נכון?

אז להתמודד עם הקרש לא הייתה לו בעיה, אבל למסמר 10 שהיה תקוע בו הוא לא היה רגיל.:)

במילים אחרות.
אין בעיה שהדיסק במקום. הבעיה היא שיש מנוע שצריך לקחת את הדיסק למקום שלו. והמנועים האלה, הם הבעיה.

פשוט גדול!חחחחחחחחחחחחחחח

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בלינק המצורף יש רשימה של כל הנגנים שיוצרו מעולם וטבלה של הממיר והטרנספורט של כל מכשיר .
תמצא את הדגם שלך ברשימה .
במידה ויש לו ממיר מסידרת ה- TDA במיוחד TDA1541 תשמור את המכשיר !
תחזיק בו כל עוד הוא עובד אבל מצד שני לא בטוב שכדאי לשדרג (מה שמומלץ לבצע לכל מכשיר שיש לו TDA1541 ) היות ומנגנון החלפת הדיסקים אלול להיתקלקל ואני לא בטוח שהוא ניתן לתיקון !

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
בלינק המצורף יש רשימה של כל הנגנים שיוצרו מעולם וטבלה של הממיר והטרנספורט של כל מכשיר .
תמצא את הדגם שלך ברשימה .
במידה ויש לו ממיר מסידרת ה- TDA במיוחד TDA1541 תשמור את המכשיר !
תחזיק בו כל עוד הוא עובד אבל מצד שני לא בטוב שכדאי לשדרג (מה שמומלץ לבצע לכל מכשיר שיש לו TDA1541 ) היות ומנגנון החלפת הדיסקים אלול להיתקלקל ואני לא בטוח שהוא ניתן לתיקון !

צחי...איפה הלינק....איפה...

מאחר ומדובר במתנה חינמית שגם ככה לא מתיימרת להיות כלום מעבר לבנק מוזיקה, אני לא מתכנן לשדרג או לתקן או לא יודע מה. אם זה מכשיר סביר, הוא ילך לחדר השינה, או אולי, אם הוא ממש סביר, לחדר העבודה.

אבל האמת היא שאני לא תולה בו תקוות גדולות מבחינת סאונד.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
גבר גבר. תודה. אבדוק.

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
בלינק המצורף יש רשימה של כל הנגנים שיוצרו מעולם

לפחות השניים שיש לי בבית לא מופיעים (lol)

ירון

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור