נבחרי השנה 2017 - אודיו רב ערוצי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
:)
"הקווים המקבילים" הם בעיקר דעותיינו בנושא (וטוב שכך).;)

רות סוף.

בעניין הזה אין דיעה. וזה בדיוק הקטע. זה לא משנה אם זה קולנוע או אודיו דו ערוצי. ישנם כמה דברים שצריכים להתקיים על מנת שהדרישה תתמלא. אחד מהם, מה לעשות, הוא מיקום הרמקולים במרחב. במידה ואין מספיק מרחב, ומנסים בכל זאת, יוצא מה שיוצא - רדיפה אחר מספר מקסימלי של ערוצים פועלים גם אם אין את התנאים לכך. לטעמי זה לא נכון. באודיו אין אילוצים, יש נכון ולא נכון. במיוחד כאשר אתה מושקע בציוד כל כך יקר.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
נמר ידידי
שישי הקרוב בבוקר מ 9:00 עד 11:30 (לצערי גג, עד שהגדולה מגיעה ואז נגמר החגיגה וצריך להתפנות למשפחה).
תתפנה, תגיע.
אין תרוצים! (הגיע הזמן באמת) !
מה להכין לך ערק/וודקה/בירה...
ואחלה עוגת גזר שאשתי היקרה מכינה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר ידידי
שישי הקרוב בבוקר מ 9:00 עד 11:30 (לצערי גג, עד שהגדולה מגיעה ואז נגמר החגיגה וצריך להתפנות למשפחה).
תתפנה, תגיע.
אין תרוצים! (הגיע הזמן באמת) !
מה להכין לך ערק/וודקה/בירה...
ואחלה עוגת גזר שאשתי היקרה מכינה.

אבוא בשמחה. אני שותה רק מים ושומר על תפריט מתועב של חלבונים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
טוב מאוד.

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
נמר

, ע"י בקשה מוזרה מ 4 חברי ילדות טובים - כמו אחים עבורי (שמבינים ויודעים את המחלה הכבדה) שלא הבינו מה אני רוצה מהם כאשר פניתי להם לראשונה ושימוש ב 4 סולמות שכל חבר נרתם להביא, הבדיקה החלה כאשר כל חבר מחזיק לווין ו-בדיקה סיזיפית כולל מרחקים בין הרמקולים שאותם חברים זזו עם הסולם ורמקול תוך כדי ניגון וכיול וניסיון להגיע לפוטנציאל לו כיוונתי וקיוותי - השעות המעייפות היו עבורנו מועקה לא קטנה אך הייתי חייב לשמוע פיזית ראשית לפני שאני נכנס להתחרע בתקרה שלי ולפני שאני מתחיל את הפרויקט.
לפני מיקמתי קרטונים שחתכתי בצורה עגולה/מרובעת והדבקתי בנקודות ציון שונות בשביל לבחון ראשית את המראה הוויזואלי ולאחר מכן התחיל השלב המעשי ובקשת עזרה מחבריי הטובים.

.
נמר, יש פה סטארט אפ מטורף! בוא נפתח חברה שעושה הדגמות בבית ל-ATMOS. אני נכנס בשותפות ב-50%, איתי123 יביא את החברים שלו שיעמדו על הסולמות-כנראה שהם ממש אתלטים-לעמוד כך כך הרבה זמן, לעשות כיול (כל החברים באותו גובה ואותו מוטת ידיים) וכך נדגים ATMOS לתפארת מדינת ישראל!!!
אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק....

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אם אתה משלם אין בעיה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור