רמקולים מתלבט האם לרכוש מקרן קול, ואיזה

omer323

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום!

אני לפני מעבר לדירה חדשה, כרגע יש לי מערכת רמקולים של לוגיטק X540
בגלל שהם רמקולים של מחשב הכבלים שלהם הם לא הכבל רמקול הרגיל, לכן אי אפשר להחביא אותם בתעלות או פתרונות כאלה, ואני רוצה לצמצם כבלים על הקירות בחדר החדש

אז נראה לי שמקרן קול הוא פתרון מעולה לבעיה!

קודם כל, האם הוא באמת נשמע כמו מערכת של 5.1 רמקולים?

ועכשיו לשאלה של איזה לקנות...
בגלל בעיית מקום, אני צריך אחד מוגבר, או יותר נכון, אחד שלא דורש רסיבר בנוסף אליו, אלא אחד שאפשר לחבר אותו ישר לסטרימר (עם כבל אופטי, למשל)

ראיתי שיש דגמים עם סאבוופר אלחוטי, זה נשמע מאוד חיוני אז גם כזה אני רוצה :)

אני לא רוצה להשקיע יותר מידי כסף בנושא... אין לי תקציב מסוים אבל אני רוצה את ה-הכי זול שאפשר לקנות ויספק איכות לפחות כמו הX540 שהיו לי(שלא כאלה איכותיים...)
ובכל זאת... בוא נגיד... שיעלה בסביבות ה2000 ש"ח

הצורך הוא רק לצפייה בסרטים! (DTS/AC3) מוזיקה אני שומע באוזניות בעיקר.
מדובר בחדר סגור(לא סלון או משו), אם זה משנה.

אה... ו... יש עוד בעיה קטנה!
הוא צריך להכנס במידות של רוחב: 85 ס"מ, גובה: 15 ס"מ
פשוט אלה המידות של הפתח בארון מתחת לטלוויזיה בה הוא יהיה! אין לי רעיון אחר לאיפה לשים אותו...
ראיתי שיש כאלה שנכנסים לזה ויש כאלה שלא, מקווה שזה לא יבטל לי דגמים שמתאימים לי

מקווה שתוכלו לעזור לי עם דגמים מתאימים :)
תודה מראש!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בתקציב הזה, אל תצפה לאפקט של 5.1 אמיתי (כלומר, צלילים שמגיעים אליך ממש מאחור). זה יהיה יותר כמו פס רמקולים פרונטלי.

omer323

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי... וב3000? בכמה כן?

ואם כך, מה היתרון של מקרני הקול במחירים אלו על 2 רמקולים צמודים בסטיראו?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היתרון הוא בעיקר ויזואלי אסטטי.
בעיקרון, מקרני הקול של ימאהה מסוגלים לתת אפקט של סראונד, בזכות השיטה בה הם פועלים (הקרנת אלומות קול), זה תלוי גם במבנה של החדר שלך.

omer323

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הדגם של ימאהה בשם YSP600 יספק לי לדעתך חוויה של סאונד היקפי 5.1? (והאם נקבל גם באס כמו שהיה מספק סאבוופר?)

החדר הוא דיי רגיל... 4 קירות, מלבני כאשר הטלוויזיה(והמקרן קול מתחתיה) על הצלע הקצרה והראש שלי כאשר אני שוכב במיטה וצופה בטלוויזיה על הצלע הקצרה ממולה.

בכל מקרה, מקריאה קצרה על הדגם, נאמר שהוא בעל טכנולוגיה מסוימת שמתאימה את המקרן למבנה החדר...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור