מתלבט בין A6000 לLUMIX

ac_milan

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
שלום

לאחר חפירה בכמה פורומים והמלצות למיניהם
דיי סגור על סוני A6000 או lumix
DMC-GM1
או
DMC-GM5

עוד כיוון שחשבתי
D3300

מישהו מהמומחים פה יודע להגיד מה כדאי
התקציב סביב 2000 ש''ח .. בעיקר לצילומי נוף בטיולים וילדים בעתיד הקרוב
:)

נ.ב
צלם מתחיל .. פתוח להצעות נוספות במידה ויש בתקציב הזה

תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לפני שאני יכול להמליץ על מצלמה, חושב להבין מה הדרישות מהמצלמה?
האם מצלמה עם עדשת קיט תספק אותך או שאתה רוצה רוצה להתקדם העתיד עם עדשות וציוד נוסף
האם חושב שהמצלמה תיהיה קטנה וקלה או שזה פחות חושב?
האם וידאו חשוב לך או שכלל לא חושב.

בכל מקרה סוני A6000 עם עדשת קיט זה מעבר ל 2000 ש"ח - אז אני לא מבין איך היא אופציה
GM1 או GM5 קטנות מידי עבור יכולת להוסיף להן עדשות היות זה לא ירגיש נוח - כך שיהיה קשה להתקדם איתם אם יש צורך
ניקון D3300 היא מצלמת DSLR בסיסית וככזו היא טובה ובתקציב שלך ניתן לרכוש אותה עם עדשת קיט בלבד - אבל בעתיד יהיה ניתן לרכוש לה עדשות נוספות וכן ציוד נוסף. היא ללא יכולת אמיתית לפוקוס אוטמטי בוידאו והיא גדולה וכבדה ממצלמות הללא מראה (למרות שהיא DSLR קטנה).

אופציה נוספת לבדיקה היא פוג'י X-M1 או X-A2 עם עדשת קיט - עדשת הקיט של פוג'י לא רעה כלל ויכות הסיטלס שלה מוצלחת. היא קצת חלשה בוידאו והיא איטית מהאחרות בפוקוס, למרות שאין לה בעיה בתחום.

כך שאין מצלמה מושלמת וחושב להתאים מצלמה לצרכים שלך לכן יותר מידע יעזור לי לעזור לך

ac_milan

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
קודם תודה רבה על התגובה והעזרה
חשוב איכות תמונה מצוינת ושאיפה לכמה שיותר קטנה עם עדיפות לצילום נוח לסלפי
עדשת קיט תספק רק עכשיו התחלתי ללמוד תתחום קצת מגישושים ברשת יקח לי זמן להתמקצע . משקל לא חשוב

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אף אחת מהאופציות האלו לא ממש תומכת בצילום סלפי נוח - יש לקחת בחשבון שאלו מצלמות ולא טלפון שקל להחזיק ביד
אבל למצלמות אלו יש אפשרות תפעול דרך הטלפון בעזרת WIFI ואז חצובה קטנה מאפשרת צילום סלפי

היות והסלפי חושב לך בעדיפות ה DSLR לא באה בחשבון- כאמור ה A6000 לא באה בחשבון בגלל מחיר
נשארנו עם פנסוניק או פוג'י - תפעול ה WIFI בפוג'י לא הכי נוח נשארנו עם פנסוניק שהיא קטנה ונוח לשימוש - אבל לא המצלמה הממוצלת לעדשות גדולות בעתיד.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש עוד מצלמה שאני חושב שמאוד תתאים לדרישות שלך סמסונג NX3000
מגוון העדשות יחסית קטן ואפשרות ההתקדמות לא גדול, אבל היא עונה על כל הדרישות שלך בצורה טובה מאוד

ac_milan

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
במידה ואחרוג מהתקציב לסביבות ה2500 הA6000 הכי מומלצת ?

בודק לגבי הסמסונג שוב האיכות תמונה הכי חשוב מוכן להתפשר על השאר. שאלה נוספת מה לגבי LX100 של סוני הגירסא הראשונה או השניה
תודה לך!!!

עריכה:
הסמסונג נראית פשוט מצויין איזה איכות תמונה

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הכוונה שלך היא לסוני RX100 שהיא מצלמה נהדרת, ללא יכולת להתקדם היות ואין לה אפשרות להחליף עדשות
המצצמה בעלת חיין גדול יותר מקומפקטית רגילה, אבל עדיין חיישן קטן מאלו של הללא מראה שצינו כאן
אופציה אחרת זו מצלמה של פנסוניק LX100 שהיא גם ללא יכולת להחליף עדשות אבל עם חיישן יותר גדול מזה של RX100

ה A6000 מצלמה מעולה ולמרות שעדשת הקיט שלה סבירה בלבד, במחיר שלה היא באמת מצלמה משתלמת מאוד
הסמסונג מקבלת ביקרות מעולות - אני אישית פחות מתחבר לעיבוד תמונה שלה (של קצת צבעיים מודגשים), אבל זה מאד אישי וזה לא אומר שאין לה איכות תמונה מעולה.

ac_milan

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
אני לא מתכוון לרכוש עדשות ..מתכוון להשתמש בקיט בעתיד כמובן שאני ישדרג מצלמה
לנוכח הנסיבות בתקציב של עד 2000 קצת לפה קצת לשם היית בוחר בסמסונג?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כאמור לדרישות שלך היא נראת התמורה הטובה ביותר

ac_milan

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
תודה רבה על כל העזרה
כנראה אלך על A6000 עם הקיט בהזמנה מחו''ל (שווה ערך למחיר של הסמסונג בארץ)
מישהו יודע אם bhphotovideo המחיר בסוף זה כולל מיסים כמו באמזון ?

או לחלופין יש אתרים זולים מחו''ל שכדאי דרכם לבדוק

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא סומך על אתרים זולים מחו"ל - אבל זה אני.
לפי מה שאני מבין (לא רכשתי מ B&H) יש לקחת בחשבון שעל המחיר ב B&H יש להוסיף מס מקומי, משלוח לארץ ומע"מ על המחיר הכולל והמוצר הוא ללא אחריות בארץ

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ברור

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני לא סומך על אתרים זולים מחו"ל - אבל זה אני.
לפי מה שאני מבין (לא רכשתי מ B&H) יש לקחת בחשבון שעל המחיר ב B&H יש להוסיף מס מקומי, משלוח לארץ ומע"מ על המחיר הכולל והמוצר הוא ללא אחריות בארץ

ללא מס מקומי

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אתה בטוח - נאמר לי שהחוק השתנה בזמן האחרון (פשוט לא רכשתי מארה"ב לאחרונה)

לא במשלוחים בינלאומיים. הזמנתי לפני חודשיים משהו..
עכשיו נכנסתי לאתר ו-"קניתי" משהו כדי לוודא.

מה שהשתנה בזמן האחרון זאת התנהלות של רשתות גדולות (אמזון למשל) - במשלוחים פנים ארה"ב.
הייתי נוהג להזמין למלון לפני שאני מגיע, ומקודם לא גבו מס כי החבילה נשלחה ממדינה (state) אחרת.
היום יש להם (ל-amazon) איזה סידור ונראה שאני כמעט תמיד משלם מס מקומי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא במשלוחים בינלאומיים. הזמנתי לפני חודשיים משהו..
עכשיו נכנסתי לאתר ו-"קניתי" משהו כדי לוודא.

מה שהשתנה בזמן האחרון זאת התנהלות של רשתות גדולות (אמזון למשל) - במשלוחים פנים ארה"ב.
הייתי נוהג להזמין למלון לפני שאני מגיע, ומקודם לא גבו מס כי החבילה נשלחה ממדינה (state) אחרת.
היום יש להם (ל-amazon) איזה סידור ונראה שאני כמעט תמיד משלם מס מקומי

:בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור