LCD מתלבט בין פנסוניק AS630 לבין סמסונג H5100

Shebo

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
חקרתי באינטרנט, הלכתי לחנויות, וכרגע יש לי ביד 2 דגמים שאני חוכך דעתי לגביהם:
Panasonic AS630
Samsung H5100

המטרה הייתה למצוא טלוויזיה באיזור 47-50 אינץ', כמה שיותר איכותית ללא חשיבות בפיצ'רים נוספים (סמארט, תלת מימד), בטווח המחירים של 3000-4000 ש"ח.

אני חושב שדי קלעתי למטרה עם שני הדגמים האלה, כשהסמסונג היא המקבילה של הF5000 משנה שעברה, טלוויזיה פשוטה ללא תוספות. הפנסוניק אמנם נחשבת סמארט TV, אבל הפרש המחירים ביניהן די זניח נכון לכרגע, מה שהופך את הסמארט לבונוס בלבד.

אני מתלבט מאוד כי אני לא מצליח למצוא שום מידע מסודר או ביקורות בחיפושים באינטרנט (גם לא כאן בפורום), וממש לא בא לי חתולון בשקיק.
במקרה של הפנסוניק נראה שהטלוויזיה לא הושקה לשוק האמריקאי, ומכאן מגיע חוסר המידע.

לדעתי הפנסוניק הציגה איכות תמונה טובה יותר, ולדעת בת זוגתי הסמסונג הייתה איכותית יותר.
בענייני אחריות, האחריות של סמליין נשמעת לי הרבה יותר מאשר של יורוקום (למרות שאנחנו בישראל וכולם מחפשים לרמות אותך בלה בלה בלה).

למישהו יש את אחד הדגמים הללו, או בכל ידע נוסף ויודע להמליץ ולכוון?

אשמח לכל טיפ או עיצה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכולם,
חקרתי באינטרנט, הלכתי לחנויות, וכרגע יש לי ביד 2 דגמים שאני חוכך דעתי לגביהם:
Panasonic AS630
Samsung H5100

לדעתי הפנסוניק הציגה איכות תמונה טובה יותר, ולדעת בת זוגתי הסמסונג הייתה איכותית יותר.
בענייני אחריות, האחריות של סמליין נשמעת לי הרבה יותר מאשר של יורוקום (למרות שאנחנו בישראל וכולם מחפשים לרמות אותך בלה בלה בלה).

למישהו יש את אחד הדגמים הללו, או בכל ידע נוסף ויודע להמליץ ולכוון?

אשמח לכל טיפ או עיצה.

לגבי איכות התמונה זה ענין של טעם אישי !
מבחינתי הפנאסוניק איכותית יותר .

לגבי האחריות !!

במידה ואתה רוכש מסך פנאסוניק דרך היבואן הרשמי יורוקום ! אז מדובר ב 5 שנים אחריות מלאה !!!
כיום האחריות של יורוקום היא הגדולה והמקיפה ביותר !

בהצלחה .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור