מקרן קול \סט סטלייטים

shimoga

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם .עד כה נחו להם בשלווה ובנחת זוג רמקולי רצפה של סרווין וגה +סנטר ואחוריים מחוברים למגבר MARNTZ
הסאונד היה מדהים בקולנוע ובעיקר במוזיקה.אך עקב שיפוץ האישה העבירה אותם למחסן ....
כעת אני שוקל האם להסתפק במקרן קול טוב (קראתי הרבה על YSP 2500 של ימהה ),או לקנות מערכת רמקולים סטלייטים +סאב ולחברם למגבר הנוכחי ,או לקנות מערכת ALL IN ONE שכבר תיתן מענה לשידור אלחוטי מהנידים -מה שהרסיבר הנוכחי לא מספק.
הסלון סגור ב3 קירות ,כאשר צד ימין של הטלויזיה פתוח לכיוון הסלון -כך שבבחירה במקרן קול אני יאבד חלק מהאפקט .
השימוש העיקרי הוא מוזיקה אך לוקח בחשבון גם סרטים .
בהנחות הללו ובתקציב של כ4 אלף ש"ח על מה ההיתם ממליצים ?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכולם .עד כה נחו להם בשלווה ובנחת זוג רמקולי רצפה של סרווין וגה +סנטר ואחוריים מחוברים למגבר MARNTZ
הסאונד היה מדהים בקולנוע ובעיקר במוזיקה.אך עקב שיפוץ האישה העבירה אותם למחסן ....
כעת אני שוקל האם להסתפק במקרן קול טוב (קראתי הרבה על YSP 2500 של ימהה ),או לקנות מערכת רמקולים סטלייטים +סאב ולחברם למגבר הנוכחי ,או לקנות מערכת ALL IN ONE שכבר תיתן מענה לשידור אלחוטי מהנידים -מה שהרסיבר הנוכחי לא מספק.
הסלון סגור ב3 קירות ,כאשר צד ימין של הטלויזיה פתוח לכיוון הסלון -כך שבבחירה במקרן קול אני יאבד חלק מהאפקט .
השימוש העיקרי הוא מוזיקה אך לוקח בחשבון גם סרטים .
בהנחות הללו ובתקציב של כ4 אלף ש"ח על מה ההיתם ממליצים ?

שלום לך.

באיזה מגבר מרנץ מדובר. רסיבר, או מגבר?

shimoga

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום גם לך

מרנץ SR6200

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום גם לך

מרנץ SR6200

הרסיבר שברשותך מיושן. ללא כניסות hdmi.

במסגרת התקציב שלך הייתי מכוון לסאונד בר איכותי. יתכן ותאלץ למתוח את התקציב לרכישת סאונד בר שיתן לך מענה הולם בעולם הדיגיטלי ויתמוך ב- wi-fi. hdmi ובלוטות עדכניים.

לגבי סטריאו... אני מאמין שהורגלת לאיכות שמע טובה עם המרנץ 6200. את האיכות הזאת לא תצליח לקבל דרך הסאונד בר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור