מקרן קול או סאונד בר

gerstla

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום

אני רוצה לקנות מקרן קול או סאונד בר. קראתי בפורום ובמקומות אחרים ועדיין יש לי כמה שאלות.

1. יש לי סלון בצורת ח ,כאשר המסך הוא על רגל אחת וממול על הרגל השנייה יש קיר רגיל. בקיר השלישי שמחבר ביניהם יש שתי חלונות גדולים. אני מציין את זה כי קראתי איפשהוא שבגלל המבנה הזה יכול להיות שלא יהיה לי החזרים טובים מהקירות ולכן אין טעם להשקיע במקרן קול אלא רק סאונד בר.

2. האם יש לכם המלצות לדגמים מסויימים לא מהיקרים?

3. ראיתי שקנייה מארה"ב דרך האינטרנט הרבה יותר זולה. האם מישהוא התנסה בזה האת זה משתלם גם אחרי משלוח ומיסים.

תודה

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
שלום
סאונד בר = מקרן קול. אז אין 2 חיות יש רק 1.
כן, לאי סימטריות יכולה להיות השפעה על האפקט של המקרן קול. יהיה נחמד אם תוכל לקבל אותו לניסיול לפני רכישה.
בכלל, העניין שהחוויה שהם מקנים תלויית מיקום יותר מאשר הסידור הרגיל של 5.1 רמקולים.
קח בחשבון שהמקרן קול זקוק לגיבוי סאב. גם זה צריך מקום וחיבורים...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בדרך כלל יצרנים מגדירים סאונד בר כרמקול פשוט, אבל ארוך (בר)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מקרן קול היא טכנולוגיה של yamaha,
סאונד בר זה משהו אחר.. כאילו זה אמור לעשות אותו הדבר, אבל לא בהכרח עושה :)

כעיקרון, כדי שזה יעבוד נכון, נדרש חלל סגור או שלפחות יהיו קירות בצדדים. חדר צריך להיות קטן יחסית (20-30מ"ר).
רצוי שיהיה סימטרי..
עם הדגמים של Yamaha (יש לי את 4000), אפשר גם לעבוד יפה ללא סאב. יש גם מיקרופון והמערכת מכיילת את עצמה.

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
מקרן קול היא טכנולוגיה של yamaha,
סאונד בר זה משהו אחר.. כאילו זה אמור לעשות אותו הדבר, אבל לא בהכרח עושה :)

כעיקרון, כדי שזה יעבוד נכון, נדרש חלל סגור או שלפחות יהיו קירות בצדדים. חדר צריך להיות קטן יחסית (20-30מ"ר).
רצוי שיהיה סימטרי..
עם הדגמים של Yamaha (יש לי את 4000), אפשר גם לעבוד יפה ללא סאב. יש גם מיקרופון והמערכת מכיילת את עצמה.

שלום
Soudbar הוא מושג וטכנולוגיה. הנה אתר שעוסק בהם ומשווה אותם: http://soundbar.com/
גם יצרנים אחרים מבצעים RC ועוד...למשל SAMSUN : http://www.youtube.com/watch?v=PDSigJMLXcE
ובמקרה של RC הסרטון (ככל הנראה של סמסונג) מדבר על כך שהמע' תתאים עצמה לכל חדר.
אפילו מגיע עם ממשק אלחוטי לסאב (ללא חיווט).

המשפט שלך:

"מקרן קול היא טכנולוגיה של yamaha,
סאונד בר זה משהו אחר.. כאילו זה אמור לעשות אותו הדבר, אבל לא בהכרח עושה :) "
תמוהה!
נכון, לא כולם מקבלים 5 כוכבים, או משתמשים באותה שיטה, אבל כולם עונים לשם Soudbar וכולם אמורים לענות לאותה
נישה של מוצרים. גם בתחומי מוצרים אחרים כמו סמארטפון או מיקרוגל, יש יותר טובים ויש פחות...אז מה ההבדל?

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
בדרך כלל יצרנים מגדירים סאונד בר כרמקול פשוט, אבל ארוך (בר)

שלום
למה הכוונה לרמקול פשוט אבל ארוך? האם אתה אומר שסאונד בר זה כמו סנטר, או רמקול רצפתי אבל בעיצוב שונה?
כי זה לא!
סאונדבר הוא רמקול המכיל הגברה ואלק', ומיועד לייצר חוויה של סאונד היקפי ממקור של 5.1.
חלקם מכילים גם מפענחים, או מקור (DVD או BD) וגם RC.
וזה: לא פשוט.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שלום
למה הכוונה לרמקול פשוט אבל ארוך? האם אתה אומר שסאונד בר זה כמו סנטר, או רמקול רצפתי אבל בעיצוב שונה?
כי זה לא!
סאונדבר הוא רמקול המכיל הגברה ואלק', ומיועד לייצר חוויה של סאונד היקפי ממקור של 5.1.
חלקם מכילים גם מפענחים, או מקור (DVD או BD) וגם RC.
וזה: לא פשוט.

איתך אני לא מדבר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור