מקינטוש מודיעה על מגבר משולב חדש - ה-MA9000

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
נמר.
מגבר מעולה. יש ברשותי את דגם הMA8000 המצוין. על פניו נראה כי ההבדל בין שני הדגמים.. יחידת הדאק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש הבדל. אבל אני משער שהסאונד יהיה מאוד דומה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
לפי המפרט.. מדובר רק בדאקים חדישים יותר.
את אותו השינוי הם ביצעו בדגם MA8900 שהחליף את ה MA7900.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אכן. זו הסיבה שאני משער שהסאונד יהיה מאוד דומה. אל תשכח שכשמוסיפים למכשיר פיצ׳רים זה עשוי להשפיע על כל ההתנהגות שלו. לעיתים במידה קטנה עד שולית ולעיתים במידה ניכרת.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
העיצוב שלהם בעניי מדהים.
מזכיר ארלי דיוידסון עם כל הניקלים וקסדת חצי.
גם בנויים לתלפיות.
היו לי שני סטים בעבר של מקינטוש (קומבינציות של פרה-פאוור),ניסיתי אותם על סוגי רמקולים שונים.
הסתדרו נפלא דווקא עם אלקטרוסטטים (סיקוול 2 מרטין לוגן).
עם רמקולים אחרים,לא התחברתי.
לטעמי,נשמעו קצת כהים,ופחות מפורטים.
זוכר שדיי כאב לי למכור אותם,בשתי המובנים.
ריגשית,התחברתי ללוק,ופיזית-נתפס לי הגב לשבוע כשסחבתי את הפאוור לבד (40 ק"ג),לבחור מקסים מאשקלון -שעבד עם אלקטרוסטטי.
באמת ציוד מדהים, וכשמתלבש טוב..תיהיה חגיגה.
איתן

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
מזכיר ארלי דיוידסון עם כל הניקלים וקסדת חצי.

בדיוק רציתי לכתוב את זה, איתן.
הם גם נהנים מאותו סטאטוס איקוני

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
ללא ספק אחת החברות החשובות והותיקות בעולם האודיו, הציוד שלהם בנויי ללא פשרות. הטענה היחידה שלי היא חתימת הסאונד שמדגישה תדרים בשביל להשיג צבע בסאונד (סוג של הגברת מנורות בלי דיסטורשן) שזה יכול להישמע טוב אבל זה גם חסרון למי שרוצה סאונד טבעי ויש מגברים אחרים באותה קטגורייה מחיר שנותנים יותר פירוט.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
מעניין מה שאתה אומר.
מהמעט ששמעתי את הציוד שלהם תמיד הצליל היה נשמע לי מעט קטן והמחסור בבאס היה מאוד מורגש. לא יודע, החוויות שהיו לי איתם לא ממש שיקפו לי את מה שהייתי מצפה לקבל מציוד אמריקאי...

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
הטענה היחידה שלי היא חתימת הסאונד שמדגישה תדרים בשביל להשיג צבע בסאונד (סוג של הגברת מנורות בלי דיסטורשן) שזה יכול להישמע טוב אבל זה גם חסרון למי שרוצה סאונד טבעי ויש מגברים אחרים באותה קטגורייה מחיר שנותנים יותר פירוט.

זאב...איך הגעת למסקנה?
פרט.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
מעניין מה שאתה אומר.
מהמעט ששמעתי את הציוד שלהם תמיד הצליל היה נשמע לי מעט קטן והמחסור בבאס היה מאוד מורגש. לא יודע, החוויות שהיו לי איתם לא ממש שיקפו לי את מה שהייתי מצפה לקבל מציוד אמריקאי...

עברו תחת ידיי לא מעט מגברים עד שהחלטתי שאני בכיוון של המקינטוש.
לא הרגשתי שחסר לMA8000 באס.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מעניין מה שאתה אומר.

חלק מה״קטע״ של המקינטוש הוא הבס המאוד עמוק שלהם, המיד המלא אך גבוהים קצת ״סגורים״. בדיוק הפוך ממה שחשת.
כנראה שהיתה שם בעיית התאמה חמורה.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
חלק מה״קטע״ של המקינטוש הוא הבס המאוד עמוק שלהם, המיד המלא אך גבוהים קצת ״סגורים״. בדיוק הפוך ממה שחשת.
כנראה שהיתה שם בעיית התאמה חמורה.

נכון, הבאס הוא דווקא הצד הכי חזק של ההגברה שלהם ונכון גם לגבי הגבוהים הסגורים שמצד אחד מאפשרים את הסאונד TRADE MARK היפה של מקינטוש אבל זה בא על חשבון הפירוט במוזיקה בהשוואה למתחרים.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
גיא - מה שאתה מתאר אכן נשמע כמו חוסר התאמה מאוד יסודי בין הרכיבים, ממש הפוך.
במשך שנים הקדמגבר שלי היה מקינטוש, ואני כל כך מצטער שמכרתי אותו. את הסאונד של מקינטוש, הדרך הטובה ביותר לתאר היא כ "שמנוני". הסאונד שלהם חלק, והגבוהים אף פעם לא צורמים - לכן זה יכול ליצור את הרושם של גבוהים "מאופקים". אבל אחרי האזנה קצת יותר ארוכה קולטים שהגבוהים שלהם פשוט נעימים ולא מתישים. ואני מסכים עם זאב שהבאס שלהם שהוא פשוט נהדר, הוא חלק מחתימת הסאונד שלהם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור