מצלמת Canon ממולצת. התלבטות לפני קניה

Maya M

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
אשמח להמלצה וגם על הבדלים (קראתי מעט ואשמח להחכים) בין מצלמות Canon.
אני חובבנית-בדרך למקצועית.
יש לי עדשות 16-35mm, 55-250mm.
מתלבטת בין 6D ו- 6D mark ii והאם יש הבדל מהותי בין ה- 5D או 7D
אין לי צורך ב WIFI.
חשוב לי הוידאו ואיכות התמונה.
מצלמת פורטרטים, אופנה ודוקו.
יש גם את 80D...
אשמח מאוד לכל מידע בנקודות עיקריות בין המצלמות ועל עוד מצלמות מסדרת Canon שיכולות להתאים.
תודה רבה!

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
Canon לא מוצלחים במיוחד בדגמי הכניסה שלהם
רק ה-5Dmk4 איכשהו מתקרב לרמה של מתחרים. בדגש עם "מתקרב"

- לגביך, מה התקציב?
- בחירה של עדשות די מוזרה, הייתי מצפה לראות 24-70 למשל, עדשת פריים אחת או שתיים

Maya M

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
התקציב פחות רלוונטי. רוצה משהו ממש טוב ומוכנה להשקיע.
עדשות אספתי עם השנים. יש לי גם 50 מ"מ

:) אני מבינה שאתה לא מחובבי Canon

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
היתרון של מצלמת 7D ו 7D II זה גוף חזק ויכולת צילום ספורט, ציפורים ובתנאי מזג אוויר קשים - לדעתי לא חשוב עבורך ולא המצלמה שמתאימה לך.

6D זה דגם הכניסה של קנון למצלמות עם החיישן FF שמביא איתו שיפור מול חיישן ה APS-C שיש במצלות כמו 80D וה 7D
השיפור הינו במספר נקודות כמו בטווח בדינמי יכולת לצלם ב ISO גובהה עם פחות רעש - בגדול התמונה יוצאת יותר טובה ב FF.

6D מספקת יכולת סטילס טובה, אבל מספר נקודות פוקוס מאוד קטן (9) ורק הנקודה המרכזית מוצלבת (עושה פוקוס בכיוון אנכי ואופקי בט זמנית - כלומר טובה יותר לפוקוס), מצלמה זו לא עושה כלל אוטופוקוס בוידאו (אני לא יודע אם זה חשוב לך)

6D MII עם חיישן חדש יותר ושיפור קל באיכות התמונה, מספקת מערכת פוקוס עם יותר נקודות פוקוס (45) וכולן מוצלבות, קצב צילום קצת יותר מהיר ולמצלמה יכולת לאוטופוקס בוידאו, אבל זה יעבוד טוב בעיקר עם עדשות STM או NANO, עדיין ללא תמיכה בוידאו 4K כמו שמקובל היום בשוק.

אם חשוב לך אוטופוקוס בוידאו בפרוש 6D MII עדיפה על ה 6D אם את עובדת עם נקודת פוקוס אחת או בפוקוס ידני ההפרש במחיר מביא תמורה טובה יותר לכסף עם 6D.
http://cameradecision.com/compare/Canon-EOS-6D-vs-Canon-EOS-6D-Mark-II

ה 5D M4 היא FF ודגם מחליף את 5D M3 זו כבר מצלמה יותר יקרה עם גוף יותר מוצלח ויכולת שליטב טובות יותר מול ה 6D.
ה 5D M4 מביאה שיפור ביכוולת המוצלחת של ה 5D M3 כמו חיישן חדש, מערכתת פוקוס טובה יותר, יכולת אוטופוקוס בוידאו (מומלץ על עדשות STM או NANO), וידאו 4K - יופי של מצלמה, אבל יקרה יותר וכבדה יותר.
http://cameradecision.com/compare/Canon-EOS-5D-Mark-III-vs-Canon-EOS-5D-Mark-IV

ה 80D היא מצלמה עם חיישן APS-C שקטן מה FF, איכות התמונה פחות טובה מזו של מצלמות FF, היא גם מגיעה עם אוטופוקוס בוידאו (מומלץ עם עדשת STM או NANO) אבל ללא וידאו 4K וגוף בעל יכולת שליטה נוחות.

עבור סוג הצילומים שלך הייתי ממליץ על מצלמת FF, אני חושב שכדי לך לחשוב על שידרוג העדשות עדשה זוית רחבה 16-35 פחות מתאימה לאופנה ועדשת 55-250 בנונית ושיפור בעדשות הוא מאוד משמעותי באיכות התמונה.

השאלה האם את חייבת מצלמת קנון, או שאפשר לחשוב על מצלמות של חברות אחרות - אחרי הכל אין לך הרבה מאוד עדשות שמתאימות לצילום שלך.

Maya M

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה גדולה כרמי על כל האינפו.
האם מירורלס הן באותה רמה?
מצלמת שנים בקנון, קצת קשה להתשחרר מהרגלים. יכולה לנסות.
בכל מקרה יש את המצלמה הזאת עם העדשה Canon EOS 6D Mark II DSLR with EF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM Lens
לא זולה כלל. בגלל זה הלבטים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
זה סט יחסית זול למצלמה עם חיישן FF :)
הנקודה שמצלמות FF גם צריכות עדשות טובות ויקרות.

אני חושב שעבורך מצלמות FF יתאימו, אבל הן יקרות יותר וכאמור גם העדשות שלהן לא זולות.

יכול להיות שכדי לך לחשוב על מצלמה עם חיישן APS-C הקטן יותר ולהתאים לה עדשות טובות.

מה התקציב שלך, כולל עדשות?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
התקציב פחות רלוונטי.
אם לא, אז תקני את 5Dmk4 + 24-70/F2.8L II, זה אולי הכי טוב שאפשר לקבל ב-Canon היום

עדשות אספתי עם השנים. יש לי גם 50 מ"מ
איזה?

:) אני מבינה שאתה לא מחובבי Canon
כן, היום קצת פחות. לאחר כשנתיים עם לייקה ועוד כחצי שנה עם הסלבלאד
אבל יש לנו את 5Dmk3 עם עדשות בארון

Maya M

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
רוצה למכור לי את ה 5D??

Maya M

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
זה סט יחסית זול למצלמה עם חיישן FF :)
הנקודה שמצלמות FF גם צריכות עדשות טובות ויקרות.

אני חושב שעבורך מצלמות FF יתאימו, אבל הן יקרות יותר וכאמור גם העדשות שלהן לא זולות.

יכול להיות שכדי לך לחשוב על מצלמה עם חיישן APS-C הקטן יותר ולהתאים לה עדשות טובות.

מה התקציב שלך, כולל עדשות?

התקציב למעשה כן מוגבל אבל הייתי משקיעה בין 6000-8000 שקלים. זה חשוב לי.
מצלמה עם חיישן APS-C - אילו דגמים?
ולפי מה שקראתי כן עדיף להשקיע בעדשה. אשמח להמלצה ממוקדת. אולי מצלמה פחות מקצועית אבל עדשה טובה.
תודה רבה!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור