מצלמת וידאו בסביבות ה 5K

yuval1324

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני צריך מצלמה קטנה ונוחה, שתצלם HD, אם יש דבר כזה אז מיקרופון CONDENCER פנימי בעל סאונד טוב, ייצוב תמונה.
המטרה של המצלמה זה להתחיל לצלם חומר לעצמי על חיי ואולי בעתיד להפוך אותו לסרט.

תודה על העזרה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מדוע לא ללכת על מצלמת slr חדישה?

yuval1324

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כי אני צריך אותה רק לוידאו ולא לסטילס, יהיה לי קשה ללכת עם מצלת slr הרבה זמן ביד לעומת וידאו המיועדת לכך.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
ממליץ על מצלמת פאנאסוניק TM900 (או הדגם החדש שמחליף אותה HC-X900M לא מצאתי בזאפ כנראה עוד לא משווק ממש...)

yuval1324

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
באמת שמתי עין עליה... מעולה לתקציב אבל אני לא בטוח לגבי איכות השמע שלה וגם הייתי רוצה לדעת כמה זמן הסוללה שלה מחזיקה.
יש לכם הצעה לאיזה חנות שאני יכול לגשת אליה באזור חדרה או באזור תל אביב שמתמחה במצלמות, אשמח לשמוע.
ובנוסף אם מישהו ממכם רואה את הסדרה "מחוברים", אולי יש לו מושג באיזה מצלמה הם משתמשים? יכול להיות שזה הפיתרון :כל-הכבוד:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
TM900 היא חצי מקצועית.
בקשר לסאונד, לא יודע אם תמצא מצלמה אחרת שמקליטה 6 ערוצים סראונד 5.1 בעזרת 6 מיקרופונים פנימיים...
וגם חיבור למיקרופון חיצוני..
יש גם אפשרות לעשות ZOOM לאודיו ולשחק בהרבה פרמטרים באודיו (לא התעמקתי ,אני מצלם בברירת מחדל, בד"כ אני מוסיף מוסיקה בעריכה...)
הסוללה מחזיקה כשעה וארבעים דקות של צילום , אפשר לקנות סוללה יותר חזקה אבל יותר גדולה, או סוללה זהה ואז תמיד יש סוללה...(זה מה שעשיתי)
אין לי המלצה לחנות..

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור