מצלמה ראשונה

Nikonfan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
טוב אז אני לא מבין בכלל אז סליחה מראש אם הפוסט לא לעיניכם.
אני אוהב לצלם את עצמי מדבר למצלמה או לצלם Vines או סיטואציות מצחיקות בוידאו או צילומים שדורשים תנועה מהירה (נניח ריצה של חלק מסרטון מצחיק)
אז אני רוצה חוו"ד האם Nikon D7100 יספק אותי לצורך זה? הבנתי מקריאה באתרים מחו"ל שההבדל בין 7100 ל7200 הוא לא כל כך משמעותי שמצדיק שדרוג ל 7200 אך אם אנחנו מדברים על וידאו כמו שפירטתי אולי זה כן מצדיק?
דבר נוסף הוא שאני אוהב לצלם אנשים (כמו שצלמים עושים לאנשים בוק... רק שאני עושה את זה באופן חובבני)
אז איזו עדשה תתאים?
אני לא מצלם נופים וכו' אלא רק אנשים בלבד והסרטי וידאו וסרטונים שציינתי.
תודה לעוזרים

Nikonfan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מתנצל על הדאבל פוסט
ברשותי עדשה כזו:
2

שדוד שלי ז"ל היה משתמש והשאיר לאבי שהביא לי אותה.
היא שוות ערך? מה שימושיה? האם ישרתו את מה ששאלתי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ברוך הבא.
אם אתה מדבר על צילום וידאו בעיקר, אז כדאי לדעת שלניקון המדוברת אין פוקוס אוטומטי יעיל בווידאו. הוא איטי ולא ננעל במהירות. בנוסף, אין למצלמה מסך מפרקי, אז לא תוכל לראות את עצמך בזמן אמת בעת הצילום.
התמונה שניסית להעלות לא מוצגת, נסה שוב.

Nikonfan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זו עדשת זום שיכולה להתאים למצלמות ניקון (לא לצילום עצמי ממרחק קרוב...).

Nikonfan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הבנתי
אז לא רק שניקון 7100 לא יתאים לצילום נוסח יוטיוב אלא גם שהעדשה שברשותי לא תואמת את הצרכים שלי.
האם להתמקד על ניקון 7200? או שמא בכלל קאנון?
אני מנסה ליהנות מכל העולמות במידה ניכרת גם לסרטונים עצמיים, גם לסרטוני ריאליטי וגם לצילום "בוק" חובבני
יש לי אפשרות לכל תקציב (אם כי אני חובבן לחלוטין ואני יודע שתקציב גדול לפעם ראשונה זה לא מומלץ)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ניקון D7200 זהה ל- D7100 בפרמטרים רבים ולא תשפר את נושא הווידאו. אם וידאו עומד בראש מעיינך, אז תשקול מצלמות כמו פנסוניק GH4 או GH3 הקודמת (זולה יותר). יש להן מסך מפרקי מלא ואיכות וידאו מהמובילות בקטגוריה.
יש עליהן סקירות באתר.

Nikonfan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הבנתי אז אם ככה לשכוח מצילומי אנשים.
ומה שוויה של העדשה שנמצאת אצלי? מצאתי בזאפ פערים עצומים ואין לי מושג מי מהן הנכון

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש כמדומני שלושה דגמים שונים של ניקון 70-300 מ"מ. צריך לוודא מה הוא הדגם המדוייק שלך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור