מצלמה קומפקטית איכותית עם עומק שדה רדוד משמעותי

• פותח הנושא Riki
  • פורסם בתאריך

Riki

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
הי, אשמח להמלצה על מצלמה קומפקטית לשימוש ביתי מתקדם
השימוש העיקרי יהיה תמונות משפחתיות בחוץ או בפנים, נופים, ווידיאו גם בתנאי תאורה נמוכים (הופעות באולם חשוך וכו')
מאד חשוב לי העניין של עומק שדה רדוד (לאפקט טשטוש משמעותי) אני מודעת לכך שבמצלמות קומפקטיות העניין הזה בעייתי ולכן אני רוצה המלצה למצלמה קומפקטית שכן נותנת את המענה המקסימלי לכך
בנוסף כמובן שחשוב זום אופטי משמעותי לתמונות באיכות מקסימלית
ואם יש גם מסך מתכוונן לסלפי אז זה ממש בונוס
התקציב הוא באזור ה2000 שקלים
אני לא מעונינת במצלמה DSLR אלא קומפקטית משיקולים טכניים (משקל וקומפקטיות) וכן בגלל שבסופו של דבר המטרה היא צילום ביתי .

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא מכיר מצלמה שעושה את כל מה שאתה רוצה גם בתקציב כפול.
צריך לדעתי פשרות:
מצלמה קטנה בדרך כלל עם חיישן קטן שפחות טוב בעיקר בתאורה חלשה.
זום גדול לא בא במצלמה קטנה, ובדרך כלל לא מגיע עם צמצם גדול שחשוב לעומק שדה רדוד וכן לצילום בתאורה חלשה.

השאלה האם איזה נקודות חשובות יותר ואיזו מהן ניתן להתפשר.

לדוגמא מצלמת ללא מראה של פוג׳י כמו X-A5 או X-T10 עם עדשת 16-50 יכולה להיות פתרון קרוב, איכות תמונה מעולה, גם בתאורה חלשה, יכולת לעומק שדה רדוד גם עם העדשה הזו. אבל אין זום גדול והיא לא ממש קטנה, אבל עדיין קטנה ממצלמת DSLR ולשימוש אוטומטי היא טובה.

אפשרות אחרת היא מצלמה קומפקטית איכותית כמו קנון g1x mark ii חיישן יחסית גדול איכות תמונה טובה ויכולת לצילום בתאורה חלשה וכן יכולת לעומק שדה רדוד, אבל היא פחות טובה בכל הנקודות האלו מהפוג׳י. גם לא אין זום גדול וגם היא לא ממש קטנה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור