מצלמה לטיול rx100

eli_da

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
מתלבט בין דור 4 לדור 5
מה ההבדלים בינהם ואם שווה ההפרש של 800 שח בינהם?
תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לדעתי ההבדל הגדול יהיה בנושא הוידאו וכן בנושא מערכת פוקוס וקצב צילום שמשפר יכולת בצילום ספורט
אם אתה לא חייב את הנשאים האלו - אז באמת חבל לשלם את ההפרש
https://cameradecision.com/compare/Sony-Cyber-shot-DSC-RX100-V-vs-Sony-Cyber-shot-DSC-RX100-IV

אם דגם כמו קנון G1X III יכול לעניין אותך? יותר גדול פיזית אבל עם חיישן יותר גדול
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=987481
https://cameradecision.com/compare/Sony-Cyber-shot-DSC-RX100-IV-vs-Canon-PowerShot-G1-X-Mark-III

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113

כן, אבל המחיר, המחיר כבר מאוד יקר ואני לא בטוח שזו תמורה טובה לכסף

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רק ציינתי שקיים דגם חדש.

היות ודגמים חדשים של מצלמות סוני מגיעים בתדירות גבוהה, הופכת את הדגמים הקודמים למשתלמים - היות והם יחסית חדשים וכבר לא הדגם הכי חדש

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
היות ודגמים חדשים של מצלמות סוני מגיעים בתדירות גבוהה, הופכת את הדגמים הקודמים למשתלמים - היות והם יחסית חדשים וכבר לא הדגם הכי חדש

לרכוש RX100v במחיר מפתה, הייתי הולך על זה.
קח בחשבון שהייתי מגיע אליך לעבור קורס והשתלמות בצילום.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
היתרון הגדול של RX100 זה שהיא ממש קטנה ומוצלחת לטיול בגלל זה וגם איכות תמונה מאוד מוצלחת.
אבל למי שלא חושב רק על הגדול יש מצלמות כמו קנון G1X III עם חיישן APS-C זהה בגדול לזה של DSLR שזה יותר גדול.
ואפילו קנון G1X II עם חיישן 1.5 אינצ' שגדול מזה של סוני עם 1 אינצ'.

כמו שאני תמיד אומר צריך להתאים מצלמה לצרכים ולא לרכוש מצלמה בגלל שיש מבצע או שיש לה ביקורות טובות - כך שאם אתה מחפש מצלמה אוכל להתאים לך אחת שמתאימה לצרכים שלך

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
היתרון הגדול של RX100 זה שהיא ממש קטנה ומוצלחת לטיול בגלל זה וגם איכות תמונה מאוד מוצלחת.
אבל למי שלא חושב רק על הגדול יש מצלמות כמו קנון G1X III עם חיישן APS-C זהה בגדול לזה של DSLR שזה יותר גדול.
ואפילו קנון G1X II עם חיישן 1.5 אינצ' שגדול מזה של סוני עם 1 אינצ'.

כמו שאני תמיד אומר צריך להתאים מצלמה לצרכים ולא לרכוש מצלמה בגלל שיש מבצע או שיש לה ביקורות טובות - כך שאם אתה מחפש מצלמה אוכל להתאים לך אחת שמתאימה לצרכים שלך

הקנון נראת מצלמה קומפקטית איכותית, ראיתי שישנו לחצן בחזית המצלמה, קרוב לגריפ, מה תפקידו?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
DSC_8435_CR.jpeg

זה לא לחצן זו חוגה שמאפשרת שינוי מהיר של ערכים שונים (כמו זמן חשיפה, גודל צמצם) לפי מצב הצילום שנמצאים בו

eli_da

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
לבסוף רכשתי RX100 iv. Sony באילת ,2900 שח
עכשיו נשאר לבדוק ולטייל בעולם איתה
תודה לכולם

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש, את החלק של לטייל אני גם אוהב

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור