מצלמה הכפולה של OPPO עם זום 5x,

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

נחמד מאוד.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הרעיון שלהם שהחיישן לא נמצא ממש אחרי העדשה ועל ידי מנסרה שזזה ומאפשרת להעביר את האור בעברים שונים וכך לקבל במיקמים שונים הדגלה של עד X3- זה רעיון מעניין מאוד ויפה. את ההמשך ההגדלה להבנתי הם עושים ועיבוד, מה שאנחנו קוראים סוג של הגדלה דיגיטלית או איך שהם מגדירים זאת fusion technology for digital zoom.

השאלה מה איכות התמונה שמתקבלת במערכת זאת? היתרון של פוקוס קבוע זה בדרך כלל יכולות לקבל איכות טובה יותר - צריך להבין העדשות הטובות ביותר בעולם גם ל DSLR הן עדשות פריים (כלומר ללא טווח זום כלל).

יהיה מעניין לראות תוצאות של בדיקה של המצלמה הזאת באתרי צילום רציניים כמו DOXMARK ו DPREVIEW ולראות האם באמת יש לנו כאן פריצת דרך.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי,

אני חושב שאתה יכול לראות, את מה שאתה מחפש בסרטון השני.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תומר,

השוואות כאלו לא אומרות כלום - כבר הסברתי בעבר שאני גם ידוע לצלם גרוע מאוד עם המצלמה הכי טובה שיש :)
אז מסתבר שאני לא היחיד שיודע לעשות זאת והם הדגימו יפה שהם יודעים לצלם גרוע עם מצלמות של מתחרים.
מה זה אומר?
שיש להם מצלמה מוצלחת?
יכול להיות שכן ויכול להיות שלא - כמו שכתבתי
יהיה מעניין לראות תוצאות של בדיקה של המצלמה הזאת באתרי צילום רציניים כמו DOXMARK ו DPREVIEW ולראות האם באמת יש לנו כאן פריצת דרך.

נראה מה אתר רציני בתחום הצילום כותב על כך לפני שאני קובע עמדה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור