רמקולים מערכת רמקולים של PARADIGM

chalupa

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,

אני קצת חדש פה אז תהיו עדינים,אני מעוניין לרכוש מערכת רמקולים שבתוך הקיר של חברת

PARADIGM שכוללת:

2 קידמיים מסדרת CS160

2 אחוריים מסדרת CS160

4 הרמקולים האלה 3700 ש"ח

1 סנטר - 2700 ש"ח

1 סאב וופר של חברה אחרת - 1750 ש"ח

עכשיו קודם כל רציתי לשאול האם זאת חברה אמינה וטובה של רמקולים כי אני לא מכיר אותה כל כך,שנית מבחינת המחיר האם זה סביר או שהגזימו וכמובן מבחינת האיכות האם זאת עיסקה טובה או שיש מה לשפר מבחינת הסאונד,כי שמעתי אותם בחדר מוזיקה אבל אמרו לי ששם זה תמיד נשמע טוב,אם יש לכם מה להגיד לטוב ולרע אני ישמח לשמוע,

תודה מראש,

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פאראדים היא חברה ידועה וותיקה

שלום לכולם,

אני קצת חדש פה אז תהיו עדינים,אני מעוניין לרכוש מערכת רמקולים שבתוך הקיר של חברת

PARADIGM שכוללת:

2 קידמיים מסדרת CS160

2 אחוריים מסדרת CS160

4 הרמקולים האלה 3700 ש"ח

1 סנטר - 2700 ש"ח

1 סאב וופר של חברה אחרת - 1750 ש"ח

עכשיו קודם כל רציתי לשאול האם זאת חברה אמינה וטובה של רמקולים כי אני לא מכיר אותה כל כך,שנית מבחינת המחיר האם זה סביר או שהגזימו וכמובן מבחינת האיכות האם זאת עיסקה טובה או שיש מה לשפר מבחינת הסאונד,כי שמעתי אותם בחדר מוזיקה אבל אמרו לי ששם זה תמיד נשמע טוב,אם יש לכם מה להגיד לטוב ולרע אני ישמח לשמוע,

תודה מראש,

ויש לה מבחר גדול של רמקולים, אתה קיבלת הצעה שקרובה לדעתי לתחתית שלהם.

למשל סאב שלהם יותר יקר משמעותית ממה שהוצע לך, וכנראה גם הרבה יותר טוב.

תנסה להקשיב להם שוב עם דיסקים שאתה מביא, ותנסה להבין כיצד תוכל לבצע בבית סידור דומה.

תבקש לשמוע מפאראדים או חברה אחרת סט אפ יותר רציני (ושיחשבו שאתה רציני) ותראה האם לא ימאס לך הסט שהוצע לאחר חודש.

הרבה אנשים עם עיניים גדולות רצים וקונים 6 רמקולים מחורבנים בעד סכום זעום, ואם זה רק לסרטים בשביל לשמוע פיצוצים ולהרשים את החברה, אזי רמקול של 500 שקלים מספיק.

אם אחה אחד שגם רוצה איכות, ושומע גם מוסיקה, הדרך היא להתחיל במעט הרבה ולא הרבה במעט.

מוטב לא לקנות בהתחלה את כל הרמקולים אלא לתכנן פרויקט לשנים.

להתחיל מזוג קדמיים, ולהשקיע בהם מה שיותר, ואפילו לקנות משומשים, תוכל לקבל כאן עזרה ומידע.

וכך להמשיך ולבנות עם הזמן מערכת של ממש.

עכשיו תחליט מה רצוי לך.

chalupa

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל תודה,

שנית הסאב וופר הוא לא של החברה הזאת , שאר הרמקולים הם שלהם ואני שמעתי אותם גם אצלהם

למרות שאני יודע שהצליל עלול להיות מוטעה כיוון שהחדר אקוסטי וכל השטויות הללו,

אבל רציתי לדעת האם מדובר בחברה טובה כי הרמקולים נראים ונשמעים נהדר ושמעתי אותם גם בבית של מישהו,

אם כבר הגעתי לסדר גודל של המחירים הללו האם זה שווה את זה או שצריך לחפש משהו אחר ??

תודה,

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור