מערכת ק"ב לחדרים

• פותח הנושא kvky
  • פורסם בתאריך

kvky

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
צריכה את עזרתכם בבקשה לסוגייה הבאה:
אנחנו בעיצומו של שיפוץ חדרי השינה של הילדים בבית (גילאי 14 עד 20) ובמסגרת זו דאגנו לתשתית כבילה בקירות ועכשו נותר לרכוש את הציוד...
יש לנו 3 חדרים, שניים בגודל של 13 מ"ר ועוד אחד בגודל 22 מ"ר, מסכים כבר רכשנו (סמסונג 37 אינצ FullHD לחדרים הקטנים וסמסונג 40 אינצ' 100Hz לחדר הגדול) .
המטרה של מערכת בכל חדר היא מוזיקה, PS3 וסרטים אבל אנחנו מעוניינים להשאר בפרופורציות סבירות (כי כידוע השמיים הם הגבול...)
קיבלתי הצעה אטרקטיבית לרסיבר HK avr134 וחבילת רמקולים של JBL scs-140 (כוללת 4 סטלטים, 1 סנטר וסאב אקטיבי).
השאלה היא האם ההרכב הנ"ל סביר לחדרים בגדלים הנ"ל או כדאי לעלות מדרגה לרסיבר HK avr 255 עם סט רמקולים bose AM6 ?
אם 2 האופציות הנ"ל לא טובות, בתקציב של 3000 עד 5000 ש"ח לחדר, האם יש אלטרנטיבה עדיפה (רסיבר ורמקולים) ממותגי ניופאן.
הרבה תודה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
א. שאלה ראשונה, מה הקטע עם מוצרי ניופאן?
ב. בחדרים בגודל של 13 מ"ר, אפשר להסתפק בקלות בזוג רמקולים מדפיים, ומגבר פשוט ונורמלי, שלא נדבר שלחנך את הילדים למוזיקה ולא לק"ב הוא הדבר החכם לדעתי לעשות.
אם את מתעקשת הייתי הולך דווקא על מערכות קומפלט, לדוגמא :
http://www.settprice.co.il/store/viewItem.asp?idProduct=4887
למשל, ככה את מקבלת גם סטליטים, סאב, DVD, וחיבור HDMI לחיבור טוב ואיכותי.

גם לניופאן יש כאלו, וצריך לדבדר איתם ולראות מה קיים ומה לא קיים במלאי.
אני אישית אם זה 3 מערכות הייתי סוגר דיל על המערכת הזו לכולם:
KEF KIT100

kvky

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אורי, תודה על ההתייחסות והתשובה.
הקטע עם מוצרי ניופאן הוא אפשרות לקבל שם הנחה נוספת למבצעים. אתה יודע במקרה אם המערכת המשולבת של Pioneer שהצעת יש כניסת HDMI נפרדת לחיובר בלו ריי?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא ידוע לי .

גיל המתקין

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אם כבר משפצים

אם כבר אתם בעיצומו של שיפוץ הצעתי היא לבדוק אופציה של רמקולים שקועים
בשילוב רסיבר ימהה או רסיבר משולב dvd אם רוצים להוזיל את העסקה
אפשר למצוא שילוב שייתן תוצאות מעולות בטווח המחירים שציינת
פתרון אסטתי במיוחד .
בהצלחה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור