מערכת לפורד פוקוס 2008 ליסינג

• פותח הנושא Avner
  • פורסם בתאריך

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
כבר חודשים מתלבט להחליף את המערכת
אבל כמו שאתם מבינים זו חתיכת בעיה עם היחידה שתקועה בפוקוס

הבעיות שיש לי כרגע הן רעשים מהחוץ שמטריפים לי את השכל
אין אפשרות להשמיע MP3
רוצה לשמוע מוסיקה באיכות כמו בבית :) שלא ישמע כאילו אני משמיע מוסיקה מתוך קופסת פח

ההעדפות
אני מעדיף מערכת מולטימדיה ועם זאת לשמוע מוסיקה באיכות טובה
מה האפשרויות שעומדות לרשותי ?
תקציב?
4-6K
במידה והתקציב לא מספיק אפשר בשלבים ואז להגדיל את התקציב בעוד 2K

אם אפשר ממש דגמים ספציפיים
תודה אבנר

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לרעשים מהחוץ אין שום אפשרות לטפל חוץ מאשר בידוד אקוסטי , צריך רק לראות היכן בדיוק נכנסים הרעשים ואז לבדוק היכן לשים דגש
בידוד אקוסטי טוב שיעשה ע"י מתקין מקצוען יכול לעלות לך את כול התקציב שהקצבת ואף יותר

לאיכות כמו בבבית לא נראה שניתן להגיע , אבל ניתן להגיע קרוב מאוד , בתנאי שההתקנה נעשית ע"י מקצוען , הוא גם יוכל להמליץ לך איך לעקוף את המערכת הבנוייה
אני אמליץ לך לגשת לפורום CARSFORUM , לחלק של האודיו ולחפש משתמש בשם ALPINE , הוא מקצוען מעולה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אז ככה.
לגבי איכות כמו בבית-אממ שכח מזה לצערי הרב. לא בתקציבים האלו.
מאידך אם אתה שומע MP3 וזה איכות שאתה מחפש,אז התקציב מספיק.

בשביל איטום תוכל להשקיע כ 1000 ש"ח באיטום ע"י יריעות של חומר בשם דינמאט.
http://www.cheaper.co.il/Product.asp?ProID=682
המחיר הנ"ל ללא הרכבה. זה ישפר לך את האיטום ברכב. אבל לא לגמריי. אין מה לעשות.

לגבי רמקולים יש מבחר ענק. לגבי עקיפת המערכת המובנת זה קלי קלות. הדבר היחיד שאתה צריך לקבל זה שהרדיו דיסק לא ישב באותו מקום , מה שלא תמיד רע. אפשר להתקין אותו בתא הכפפות, מתחת להגה, או איפה שיושבת דיבורית וכו.. כל הרדיו דיסקים היום עובדים בזווית.

וכך תוכל ללכת על מכשיר איכותי של החברות אלפיין,קלריון,אקליפס,פיוניר ועוד..
במחיר של כ 2000 ש"ח.
הוסף מגבר שני ערוצים (4 אם תרצה סאב וופר) בעוד כ 1000 שקלים.
וזוג רמקולי קומפוננט בתקציב של 1500 שקלים.
סה"כ הגענו לכ 5500 ש"ח לפני הנחה, התקנות חיווט וכו..
סה"כ אצל כל מתקין ממוצע (אם תרצה נמליץ) ב 6000 ש"ח תקבל מערכת כזו ואיטום.

AMIRTLV26

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בוקר טוב

עשיתי לך קצת חיפושים, בהתאם לדברי קודמי באתר של זאפ

מבחינת קומפוננט- לא חסרים דגמים איכותיים, גם במחיר של 600 ש"ח כדוגמת המורל פולס, בכל מקרה, אלה החברות המובילות והמומלצות עד כמה שיודע:
Audiobahn , Cerwin Vega , DLS , Focal , Infinity , JBL , MB Quart ,SoundStreaem וכמובן Morel .

לגבי HU - אפשר להוסיף גם את סוני, קנווד, JVC ופנסוניק - הכל תלוי במה בדיוק מחפש ב-HU וכמה מוכן להשקיע. לחברות האלה יש דגמים לא רעים בכלל שמתמודדים יפה גם עם דגמים של אלפיין קלריון וכמובן פיוניר.

לגבי מגבר תלוי איזה רוצה (עם סאב או בלי)אם רוצה בלי סאב ורוצה באס חזק אולי כדאי לך לשים גם מאחורה רמקולים 6X9 וגם להם תצטרך להם מגבר-שוב 4 ערוצים.

ההחלטה שלך חבר

בהצלחה

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אני רוצה להבין משהו - מדובר ברכב ליסינג נכון? אם כן זה ברור לך שאסור לך להזיז ולו בורג אחד ממקומו, נכון?
לגבי שאר הסעיפים שהעלית:
- רעש חיצוני - הפוקוס יחסית שקטה, ודא שהחלונות סגורים באופן מוחלט. אם זה לא מספיק לך תבקש החלפה ליונדאי i30.
- MP3 - שים משדר FM של BELKIN, חפש תדר שקט יחסית (מאד תלוי באיזור שאתה נמצא בו) וכוון אותו לשם, זה עובד לא רע בפוקוס עקב אנטנה המותקנת מקדימה. במידה וזה לא מספיק טוב, יש לך שקע AUX מאחורי תא הכפפות - גש למתקין סטריאו שיתקין לך שם חיבור, ודא שלא רואים אותו...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יאיר מותר לגעת...
אני מכיר לא אחד ולא שניים עם מערכות ברכבי ליסינג. הכל תלוי בחברת הליסינג..
כמו כן אם הוא מוסיף את הבידוד, ומתקין בלי לפגוע, שזה אומר להחליף רמקולים מקוריים באחרים , אפילו מגבר אין בעיה, ועוד שם ר.דיסק חיצוני כמו שאמרתי אין שום בעיה. זה רק לחבר חוטים.

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
טוב אז ככה מותר בהחלט לשנות את הרכב יש אישור בכתב מהרץ
המטרה היא לא רק לשמוע MP3 אלא לשמוע מוסיקה באיכות טובה
וביחד עם זאת שתהיה אפשרות גם MP3 כן אני יודע שיש הבדל באיכות אבל זו לא הנקודה
לגבי הרעשים החלונות סגורים לכאורה נראה שהרכב סגור אבל הרעש של הגלגלים או של משאיות שנוסע ליידן מטמטם אותי
היות ואני מבלה כ 4 שעות ברכב ביום שעתיים לכל כיוון פחות או יותר רוצה לפנק את עצמי
האיטום בהחלט פיתרון טוב שיבוצע
לגבי ההתקנה בתא הכפפות דיי קוסמת לי מהסיבה שהפירוק יהיה קל בשלב מאוחר יותר ובלי פגיעה נראית לעין ברכב
מעבר לזה אני מעדיף מערכת שהיא מלטימדיה DVD מסיבה פשוטה כשנוסע עם הבנות לא רוצה שיתקרצצו לי

או אם עומד בפקק לשים לגל אלא שעומדים אחרי סרט כחול:D
ועכשיו ברצינות אני אעשה סבב של מתקינים באיזור הצפון ואחזור להודיע לכם מה הציעו לי ובאילו מחירים
מקווה שתעזרו לי לבחור את המיטב שאפשר במסגרת התקציב
תודה אבנר

Super_T

סגן אחראי פורום אודיו לרכב
מעורבות
0
נקודות
0
תן קפיצה לשרון מ"אוטו'S" בצ'ק פוסט , תן קפיצה לחברים מ"פול דיזיין" בצומת קרית אתא - הם יוכלו לעזור ,
אני מאמין באיטום טוב (500 - 600 שקלים) לשתי הדלתות הקידמיות וחיבור מגבר (אם יש לך יחידת רדיו דיסק מובנית של הרכב , תצטרך מנחת) עם זוג של קומפוננטים מסוג מורל פולס וסאב קטן מאחור (לא משהוא בומבסטי) - זה בהחלט יכול לעמוד בתקציב שלך.

בהצלחה ,
חזור לדווח אם יש החלטות,

תומר.​

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני ממליץ לוותר על המורל פולס.
צעקני, בינוני, התפשרות מאוד קשה על הסאונד, קומפוננט פשוט, תוצרת סין, צריך מגבר חזק מדיי בשביל מה שהוא נותן.
לא שווה את ההשקעה אפילו שהיא מינימלית.

eliradio

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי הבידוד אתה צריך שמישהו מיקצועי יבחן מהיכן ומהו בדיוק הרעש אלא אם אתה יודע להגדיר בדיוק

לגבי מרכיבים

מתאם RCA
קומפוננט DLS K6
מגבר 3 ערוצים וסאב נחמד

תהיה מאושר בטווח הנמוך של התקציב שהגדרת וכמובן לא שינית ברכב שום דבר מהותי

אלי

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אלי האם אתה עוסק בתחום?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלי.

נשאלה שאלה ללא מענה.

ראשית ברוך הבא לפורום שלנו.
האם אתה עוסק בתחום? אם כן עלייך להזדהות שכזה וכך ידעו שקיים אחד כזה בשם אלי רדיו, וכך גם אנו נדע שאתה עוסק בתחום וחלים עלייך חוקים שונים מגולש רגיל.

אנא ידידי קרא את חוקי הפורום ואם אתה עוסק בתחום נשמח אם תודיע לנו.

תודה רבה ושבת שלום.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור