מערכת חדשה 30-40K

• פותח הנושא Jay
  • פורסם בתאריך

Jay

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
חזרה לנושא האחוריים.. האם יש טעם בבי פולאריים?

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
מה עם B&W 683 s2?

אתה חייב לשמוע פיענוח ע"י רסיבר את הפורמט סאונד שהסרט מצולם בו. המקור יכול להיות קובץ או בלוריי.

אם זה Dolby Atmos או DTS:X .. או כולם .. מדובר במספר רב של שכבות ואחרי הפוסט פרודקשיין התוצאה תהיה מאוד עשירה גם אם יש לך רמקולים מדפיים בסיסיים.

Jay

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
אם אני מבין נכון, מדפיים כמו שאתה מציע הם פחות רלוונטיים. אם כבר אז מהסדרות היותר גבוהות כמו cm9.
ואם כבר מדפיים של b&w אז pm1...

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
אז רצפתיים, רוב הייעוד שלך הוא קולנוע, נכון?
הפורמטים הנ"ל כמקור מוגשים לך במגש פלטינה משובץ יהלומים.

הסדרות שציינתה לדעתי יהיו פשוט אוברקיל.
אלה אם כן אתה פשוט מחפש יוקרה.

אם היה מדובר במוזיקה, אז זה לגמרי משנה את התמונה.

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
בתור בעלים של SP-3 כרמקול סראונד, חייב לציין כי ה"ביקורת" שנשפכת כאן, שונה בתכלית מהרשמים שלי...
זהו אחד הרמקולים הטובים ביותר (כלוויני) והייתי מעז להגיד שגם גדולים ממנו, לא שווים לו! לפעמים עבדתי עם המערכת במצב 5CH STEREO כאשר מגבר הכח אינו עובד(והוא מזין את הקידמיים והסנטר) והרסיבר מזין אותם(בשיתוף עם הסאבים) והתוצאה- מדהימה!, נכון, זה לא תחליף לרמקול ריצפתי או מדפי אבל עדיין, נותן תמורה מדהחמה לכסף שלו..
כך שלא הייתי "מאמץ" את הביקורות פה ..

Jay

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
מכיר את הסדרה. האוזניים שלי יקבעו בסופו של דבר.
בין שלל האפשרויות שיש בשוק, כדאי לסנן קצת מראש...

אודה להתייחסות לשאר הדברים שהעליתי

Jay

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
[QUOTE="Juiced, post: 346094, member: 7604"

אם היה מדובר במוזיקה, אז זה לגמרי משנה את התמונה.[/QUOTE]
גם מוזיקה היא חלק בלתי נפרד.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
עם תקציב כזה אתה בקלות יכול להתפזר ולקנות ציוד שבאמת אין לך בו צורך ביחס לחלל המיועד.

מנסיוני האישי הצנוע.
הייתה לי מערכת קולנוע (מאוחסנת לשימוש עתידי):
זוג מדפיים B&W 685 s2
סאב B&W 608
רסיבר Onkyo 636

למוזיקה וסתם קבצים היא הייתה סבבה אבל הקסם היה קורה כשהיא הייתה מנגנת קובץ MKV עם רצועת סאונד בפורמטים:
Dolby, DTS, Atmos ו HD-DTS
הרסיבר (אונקיו) פיענח אותם והרמקולים המדפיים והסאב הפכו את הסלון לקולנוע באיכות מהסרטים (no pun intended :) )

לדעתי תתחיל מרסיבר שתומך בפורמטים האחרונים, שזה בעצם רק DTS:X ..
וזוג רמקוליים בגודל מלא.

ובמידת הצורך תשלים לסאב, סנטר וכו' ..

כדי שנוכל ליהנות מפורמטי הסאונד החדישים, דולבי אטמוס, ו DTS-X
1. יש צורך ברסיבר חדיש שתומך בפורמטים.
2. יש צורך בסט של 7 רמקולים לפחות, + סאבוופר, בתצורה של 7.1 או 5.1.2.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לדעתי (הלא קובעת בכלל), כל הכסף על סטריאו איכותי ועליו לראות סרטים. כשתשמע מוזיקה ותהיה בתוך זה תדע שעשית בחירה נכונה. אפקטים קולנועיים זה סבבה אבל העלילה מתרחשת על המסך. מוזיקה זה הטופ!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לדעתי (הלא קובעת בכלל), כל הכסף על סטריאו איכותי ועליו לראות סרטים. כשתשמע מוזיקה ותהיה בתוך זה תדע שעשית בחירה נכונה. אפקטים קולנועיים זה סבבה אבל העלילה מתרחשת על המסך. מוזיקה זה הטופ!

אמת, הסרט מוצג ע"ג המסך, פס הסאונד תפקידו להכניס אותנו לאווירה של הסרט, ולכן כדי ליהנות מהסרט, יש צורך במערכת שמע רב ערוצי בסיסי בתצורה של 5.1.

למה לא מגבר סטריאו בלבד. לרסיבר ישנם תכונות שאינן קימות במגבר סטריאו.
ממתג תמונה איכותי, לחיבור כמה מקורות AV, עם יכולת סנכרון מדויקת, סטרימר אודיו, תמיכה במקורות וידיאו 4K.

איכות הסטריאו של הרסיברים החדשים די משובחת, במידה והיא אינה מספקת. ניתן לשדך לרסיבר מגבר אינטגריטד איכותי, ובכך ליהנות מכל העולמות.

נערך לאחרונה ב:

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
רשמתי רסיבר "חדיש" ואפשר גם להינות עם 2.1.

Jay מה יהיה המקור למוזיקה?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אמת, הסרט מוצג ע"ג המסך, פס הסאונד תפקידו להכניס אותנו לאווירה של הסרט, ולכן כדי ליהנות מהסרט, יש צורך במערכת שמע רב ערוצי בסיסי בתצורה של 5.1.

למה לא מגבר סטריאו בלבד. לרסיבר ישנם תכונות שאינן קימות במגבר סטריאו.
ממתג תמונה איכותי, לחיבור כמה מקורות AV, עם יכולת סנכרון מדויקת, סטרימר אודיו, תמיכה במקורות וידיאו 4K.

איכות הסטריאו של הרסיברים החדשים די משובחת, במידה והיא אינה מספקת. ניתן לשדך לרסיבר מגבר אינטגריטד איכותי, ובכך ליהנות מכל העולמות.
איציק, מתנצל על תגובה מתוך אווירה טובה ומוזיקה מדהימה....

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
פותח השרשור
מציע לך לגשת לאחת החנויות הבולטות לתחום הרב ערוצי, תוכל לקבל הנחיות ויעוץ תוך שמיעה במקום והשוואה על רמקולים ורסיברים.
הולך להיות לך תהליך ומסע לא קטן.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
בתקציב הזה הייתי בודק רמקולים שמיועדים לקולנוע (לא גדולים שניתן לתלות על הקיר) כי עם כל הכבוד לרמקולים הסטנדרטים שום דבר לא משתווה לסאונד הדינמי והבשרני שהם מפיקים ולכן הJBL PRO הם אופציה לא רעה. אני לא סגור לגבי הרסיבר כי אני הרבה זמן לא בעניינים בתחום הק"ב אבל אם הדברים לא השתנו אז הבחירה שלי היא אונקיו בגלל הדינמיות ובגלל הבמה, פיוניר לעומתם תמיד היו עדיפים בדיוק וברזולוציה אבל לא מרשימים כמו האונקיו ביצירת אווירה של קולנוע.

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
מכיוון שרוב ייעודה של המערכת- קולנוע ביתי, הייתי מציע שתבדוק את KLIPSCH קצת יותר לעומק, הייתי ממליץ על יישום (גם באם חלקי) של אטמוס בדמות רמקולים מובנים בקידמיים או עליהם:
http://www.klipsch.com/products/elevation-speakers

Jay

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
בתקציב הזה הייתי בודק רמקולים שמיועדים לקולנוע (לא גדולים שניתן לתלות על הקיר) כי עם כל הכבוד לרמקולים הסטנדרטים שום דבר לא משתווה לסאונד הדינמי והבשרני שהם מפיקים ולכן הJBL PRO הם אופציה לא רעה. אני לא סגור לגבי הרסיבר כי אני הרבה זמן לא בעניינים בתחום הק"ב אבל אם הדברים לא השתנו אז הבחירה שלי היא אונקיו בגלל הדינמיות ובגלל הבמה, פיוניר לעומתם תמיד היו עדיפים בדיוק וברזולוציה אבל לא מרשימים כמו האונקיו ביצירת אווירה של קולנוע.
כפי שציינתי קודם, מבחינה עיצובית זה לא מתאים.. זה עדיןי סלון

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לגבי הרסיבר כי אני הרבה זמן לא בעניינים בתחום הק"ב אבל אם הדברים לא השתנו אז הבחירה שלי היא אונקיו בגלל הדינמיות ובגלל הבמה, פיוניר לעומתם תמיד היו עדיפים בדיוק וברזולוציה אבל לא מרשימים כמו האונקיו ביצירת אווירה של קולנוע.

זאב.
הרסיברים של פיוניר, בעלי רזולוציה מדהימה, וסופר קולנועים.
לגבי אונקיו, מאז האיחוד עם פיוניר, מדובר ברסיברים כמעט זהים. גם בגזרת מערכת הכיול.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113

זאב, ה 8320 דיי גדול ובעל נוכחות שאי אפשר לפספס או "לטשטש" בסלון סטנדרטי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור