מעריכים את המוסיקה של עומר אדם? אני לא מבין ממה ההתלהבות.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
עומר אדם ושות' זה פופ דאנס ישראלי עדכני שמחובר למקום הגיאוגרפי לרוח הישראלית ולרחשי הלב האינטרנטיים. הוא משדר "טוב" להרבה אוכלוסיות מגוונות ולכן מצליח..שיצליח ויהנה, בינתיים עושה לי רושם שהבחור חיובי.
ההשוואה צריכה להיות בין הזאנר הזה לבין ההיפ הופ (ראפ) דאנס בין לאומי, אותן מטרות ובדרך כלל אותן מילים. ואין כאן ביקורת חלילה, אם נתרגם את ביונסה ואו ריהאנה או קטי פרי לעיברית לא נראה לי שנגלה איזה אורי צבי גרינברג חדשה. בקיצור, עת לכל חפץ.
אישית אני חושב שעומר אדם צועק ולא שר, ככה אני גם חושב על אדל אגב. וככה על רוב הזמרים מכל הסגנונות. קשה למצוא זמר ששר באמת מהבטן והסרעפת ושומר על איזון טונאלי וריגשי . אגב, שאדל ועומר לוחשים אז אפשר עוד לשמוע.
העניין עם חווה אלברשטיין שהיא אייקון ישראלי מימי הטוטליטריה המחשבתית האומנותית וקשה באמת לבחון את פועלה מבחינתי - הרגילו אותי שהיא קול הממלכתיות והדוגמא לאיך ומה צריך לשיר...היא ועוד כמה אומנים מימסדיים ששלטו ברדיו ובטלויזיה.
בקיצור, איזה כיף שהיום אפשר לשמוע הכל ובקלות וליהנות, ולשבח ולבקר את קול הקולות והסגנונות!!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אישית אני חושב שעומר אדם צועק ולא שר, ככה אני גם חושב על אדל אגב. וככה על רוב הזמרים מכל הסגנונות. קשה למצוא זמר ששר באמת מהבטן והסרעפת ושומר על איזון טונאלי וריגשי . אגב, שאדל ועומר לוחשים אז אפשר עוד לשמוע.
העניין עם חווה אלברשטיין שהיא אייקון ישראלי מימי הטוטליטריה המחשבתית האומנותית וקשה באמת לבחון את פועלה מבחינתי - הרגילו אותי שהיא קול הממלכתיות והדוגמא לאיך ומה צריך לשיר...היא ועוד כמה אומנים מימסדיים ששלטו ברדיו ובטלויזיה.

אין שום מקום למשוואה בין עומר אדם לאדל. ובטח שאדל לא צועקת כשהיא שרה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היא לא צועקת, רק מרימה את הקול ;)

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
לדעתי יש מקום להשוואה, אבל לדעתך אין, איזה כיף שאפשר להביע דיעה. אדל צועקת, איימי ווינהאוס ז"ל שרה. האחת צועקת השנייה זועקת. מקווה שההשוואה הזאת יותר מתאימה ,ומתנצל אם פגעתי לך בערך מקודש...

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש משהו תוקפני בסגנון שלה, אבל אני אוהב להאזין לה.

אריה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ווינהאוס היתה יוצרת וזמרת מדהימה, חבל עליה. אגב, אם אתם מזדמנים לקמדן טאון בלונדון, יש שם פסל בקנה מידה מלא שלה.

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
עומר אדם זמר.
מכאן הכל עניין של טעם
בחכמה הוא עושה כשהוא לא מופיע בחתונות בר-מצוות ולוויות
ורק ממלא אולמות.
לגבי האיכות תחליטו אתם

יש עוד הרבה יוצרים מדהימים שפשוט לשמוע ואתה נמס

לנמר אשכנזים כן יודעים לשיר
שיקום זה ששמע משינה נגעה בשמים ולא טס
בגילי המופלג אני שומע את השיר ונוגע בשמים
שלום חנוך אין שני לו
יש עודדדדד

ועדיין משה פרץ
אייל גולן
איתי לוי
שרית חדד עם התקליט החדש (יש שירים שאני מת)
ועוד המוןןןן
ויש את החדשים שאפילו לא שומעים עליהם ונתקלים בהם סתם ככה ביוטיוב
עדן חסון,
יונתן קלימי

צריך לפעמים סתם לתת ליוטיוב לעבוד בלי לדלג
לפעמים יש הפתעות

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לדעתי יש מקום להשוואה, אבל לדעתך אין, איזה כיף שאפשר להביע דיעה. אדל צועקת, איימי ווינהאוס ז"ל שרה. האחת צועקת השנייה זועקת. מקווה שההשוואה הזאת יותר מתאימה ,ומתנצל אם פגעתי לך בערך מקודש...

לא פגעת לי בשום ערך מקודש! המשוואה בין עומר אדם לאדל.... זה בדיוק בין מאזדה 3 למרצדס מאייבאך!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא פגעת לי בשום ערך מקודש! המשוואה בין עומר אדם לאדל.... זה בדיוק בין מאזדה 3 למרצדס מאייבאך!
אדל ממש ממש לא מאייבך.
אבל ממשל.
לא נגזים.
אולי אאודי טובה. נגיד A6.

יש הרבה הרבה זמרות טובות ממנה.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
אריה שהתחיל את השרשור וגם אני, שייכים לדור אחר, שפחות קובע לגבי פופולריות של זמרים ושירים [אגב, לצערי מבחינת הגיל ולשמחתי גם מבחינת הגיל, כי היום נולד לי נכד שני - מזל טוב!].
הדור הצעיר שברובו הוא דור שקובע היום, הוא אכן דור שנשען על ריאליטי [זוכרים את עומר אדם, בכוכב נולד], רשתות חברתיות יו טיוב וכיו"ב.
אין ספק שעומר אדם ,בחור מוכשר כזמר בעל גוון קולי מיוחד, אבל לדעתי ליד אמנים כמו אריק איינשטיין ז"ל, יהודה פוליקר, שלמה ארצי [ובכוונה נתתי שמות של אשכנזים] אין לו מה לחפש , כי הוא פשוט לא ברמת ההגשה והביצוע שלהם .

זה לא אומר שבחפלה או אירוע, שירים שלו לא יעשו שמח בענק, ההיפך הוא הנכון, כי מעבר לכשרון וגוון הקול, גם ההתנהלות העיסקית סביבו נכונה, כנ"ל בחירת השירים וגם אף פעם לא מזיק, הרבה מזל, כאשר כל אלה הביאו אותו לפסגה בה הוא נמצא כעת [אגב, להערכתי הצנועה ממנה הרבה יותר קל לרדת מאשר לעלות]
ובסה"כ כמו שכבר כתבו, זו שאלה של גיל, תרגיל וטעם אישי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

סלין דיון, ארטה פרנקלין, ויטני יוסטון. סתם שלוש זמרות שעלו לי בראש.

אדל היא בהחלט אחת הטובות. כמו איימי וינהאוס, החזירה משהו ישן וטוב בשלל הקולות הנוראיים של היום.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר אשכנזים כן יודעים לשיר
שיקום זה ששמע משינה נגעה בשמים ולא טס
בגילי המופלג אני שומע את השיר ונוגע בשמים
שלום חנוך אין שני לו
יש עודדדדד

אני סתם צוחק שאני כותב את זה. אבל שלום חנוך למשל, אף פעם לא היה אצלי בלופ. אם כבר שמרים אשכנזים טובים (מאוד) זה שלמה גרוניך.

שנית. הזמרים הטובים בעולם הם אשכנזים. פבארוטי, פיטר שרייאר, דומינגו, דוד דאור שהוא קונטרה טנור מעולה, דודו פישר וזמרי חזנות אשכנזים בכלל. אברהם פריד ועוד.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
עוד "אשכנזי" שזכור לי,
בחור בשם אלביס פרסלי,
בתחילת דרכו רב השירים
היו ממוחזרים,
וללא תוכן כלל.
אבל וזה אבל גדול,
היה לו קסם,הופעה,וקול שהמיס לבבות (בנות טיפש עשרה)
ומנג'ר ממולח שידע לנווט אותו בתחילת דרכו,
והשאר היסטוריה.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
לא מבין על מה המהומה? עומר אדם זה פאסט-פוד, שמתאים להרים בחתונות ולא יותר מזה. הרמה שלו - זה לעשות פרסומת לבזק. קשה לי אפילו לחשוב על מישהו "מהחברה" מנגן אותו על מערכת רצינית.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לשמוע חוה אלברשטיין אנפלאגד ו\או רק אקוסטי במערכת טובה אלו פעמונים !
הייתי רוצה לשמוע את עומר אדם גם כך ולהשוות.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
כנראה שאנחנו נישאר חלוקים...וזמר זה זמר ויש את כל הבסיס להשוואה בין כל זמר לכל זמר. לא מסוגל לשמוע את אדל..מה לעשות..מודה. צעקנית ומלאת פאתוס.
אגב בשלל השמות שהוזכרו לא הובלט לטעמי מספיק זוהר ארגוב, שהוא מהמבצעים הגדולים במוסיקה הישראלית לגווניה ומכאן ייחודו האמיתי. לא רוצה להרגיז..אבל אדל יכולה אולי להחזיק לו את המיקרופון..אולי...;)(ורד)

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
סלין דיון, ארטה פרנקלין, ויטני יוסטון. סתם שלוש זמרות שעלו לי בראש.

אדל היא בהחלט אחת הטובות. כמו איימי וינהאוס, החזירה משהו ישן וטוב בשלל הקולות הנוראיים של היום.

הבאת יופי של דוגמאות לזמרות איכות:בעד:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
כנראה שאנחנו נישאר חלוקים...וזמר זה זמר ויש את כל הבסיס להשוואה בין כל זמר לכל זמר. לא מסוגל לשמוע את אדל..מה לעשות..מודה. צעקנית ומלאת פאתוס.
אגב בשלל השמות שהוזכרו לא הובלט לטעמי מספיק זוהר ארגוב, שהוא מהמבצעים הגדולים במוסיקה הישראלית לגווניה ומכאן ייחודו האמיתי. לא רוצה להרגיז..אבל אדל יכולה אולי להחזיק לו את המיקרופון..אולי...;)(ורד)

נישאר חלוקים זה בטוח! זוהר ארגוב לזמנו נחשב לאגדה. מה לעשות.... אייל גולן טוב ממנו!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור