מעמד לציוד. חשיבותו במערכת וכיצד יש להתייחס אליו.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
דיגיסאן, אתה נורא אובססיבי.
אני חושב שהבעיה הכי גדולה שלך כאן היא שאתה מאוד רוצה להוכיח לכולנו את אמיתות טענותיך מבחינה תיאורטית.
ואתה מתקשה להבין שזה פשוט לא מעניין אותנו......

יש כאן המון אקדמאים. יש בעלי תואר שלישי וכאלה שעוסקים במחקר. ויש כאן כמובן הרבה אנשי הנדסה.
ועדיין, אף אחד מאיתנו לא ממש מתיימר לנסות להסביר לכולם שמה שאנחנו שומעים - או לשיטתך חושבים שאנחנו שומעים - מקורו ב"כאילו" או בשכנוע פנימי עמוק, ושעל סמך זה יצרני אודיו מנצלים אותנו וגובים סכומי עתק ללא צידוק.

גם לי יש כמה וכמה שנות אקדמיה. למדתי גם מחקר, למדתי שיטות סטטיסטיות (איכסה) ואפילו כתבתי פה ושם קצת.
אבל כשאני מדליק מערכת זה ממש לא מעניין אותי. ומה אכפת לי אם זה הגיוני או לא שכשאני שם ספייקים מתחת לקומפקט דיסק אז הצליל קצת נפתח והבס טיפה יותר הדוק? ותאמין לי שכל מכשיר במערכת שלי (מלבד הפטיפון בעצם) נבדק מול אחרים - אצלי בבית. כולל הכבלים. ושמעתי הבדלים ולפי זה החלטתי לרכוש. עכשיו אתה מתעקש להסביר לי שזה לא הגיוני, ושאין שום סימוכין ותימוכין במדע למה שקורה אצלי בסלון. נו, אז מה? ועל זה אתה כותב כאן הררי מילים, מתכסח על כל צעד ושעל, רב עם כולם, מבטל את דעתם של אחרים?

אתה נכנס לפורום שכל כולו מבוסס על החוויה, ומסרב בשיטתיות לקחת חלק בחוויה הזו.
לא מוכן לבוא ולשמוע, לא מוכן לנסות להוכיח את טענותיך תוך כדי האזנה, לא מוכן לחלוק איתנו על סמך מה אתה מבסס את טענותיך - לא תיאורטית, אלא מעשית-חוויתית. אז מה הפלא שלאנשים נמאס מההתנהלות שלך? יכול להיות שמחוץ לפורום הזה אתה אדם נחמד מאוד, משכיל ומעניין. כאן אתה פשוט נתפס כנודניק בלתי נלאה. לא חבל?

מאחל לך שנה טובה, חג שמח ובריאות שלמה!
:בעד: תעשה לי ילד!

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,058
נקודות
113
ברוך שפטרנו מחופרו של זה

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
פעם הייתי בטוח ש "דיגי דיגי "זה נעים.

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
לדעתי,
חבל שסותמים את הפה כאן בפורום לאדם שסה"כ מבטא את דעתו ו"נלחם" עליה... גם אם היא לא מסתדרת לנו עם ה"חוויה" או הקונצנזוס או רוח הפורום.

מודה שלא קראתי את כל השרשור, אבל כן התרשמתי שהוא סה"כ כותב דברי טעם בצורה שלא פוגעת באף אחד, אז למה לחסום?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
אם תקרא - תבין...
בקצרה ובאופן כללי - יש לו אג'נדה שבינה ובין מטרות הפורום הזה אין קשר.
ארז

נערך לאחרונה ב:

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
בוקר טוב
גם אם כל מה שדיגי אומר/כותב זה נכון (תורה מסיני) החפירות שלו מוציאות אדם משלותו,כאשר אני פותח מערכת מה שמענין אותי שהנשמע יעשה לי "דיגי"!!! ולא מענין אותי מאיזה צד זורמים האלקטרונים (הצד התאורתי מענין )אבל הניג,וס ממעעצצבן.

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
בוקר טוב
גם אם כל מה שדיגי אומר/כותב זה נכון (תורה מסיני) החפירות שלו מוציאות אדם משלותו,כאשר אני פותח מערכת מה שמענין אותי שהנשמע יעשה לי "דיגי"!!! ולא מענין אותי מאיזה צד זורמים האלקטרונים (הצד התאורתי מענין )אבל הניג,וס ממעעצצבן.
עדיין לא צריך להשתיק אנשים אנחנו לא מדינה קומוניסטית
כול עוד בן אדם לא פגע במשאו אחר ..קילל וכו וכו זה לא עילה לסתום פיות
זה הדיעה שלי ...לכול אחד יש את הזכות להאמין במה שהוא רוצה

gaga

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
חח.. אנשים כמוך משעשעים אותי
אני הולך לבנות משהוא
המשך כתיבה נעימה לך :מנצח:
אין לך כנראה מושג עם מי אתה מדבר ,או שפשוט אין לך כבוד בסיסי לאחרים.
:נגד:

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
כיוניות בכבל קשורה לדרך שחיוטו את הכבל
כלומר בצד אחד המינוס מחובר לסיכוך (מחובר למקור האות) ובצד השני לא)
זה מפחית את רעשי הרקע וכן ניתן להוכיח את זה מבחינת מדידות
אפילו אנשים שבונים כבלי אינטרקונק ב DIY בודקים את זה

סלח לי,אך ההסבר שלך שגוי...
יש בעיקרון שני סוגים של מבני כבל, הראשון- קואקסיאלי. והשני BALANCED .
ואני בטוח שיהיו כמה שיקפצו עוד לפני שסיימתי..
עכשיו קיימים שני סוגי חיבורים סינגל אנדד, ו-שוב BALANCED .

ובכן בכבל קואקסיאלי אין כיווניות ולא תתכן כיווניות.
בכבל סינגל אנדד שבנוי במבנה השני (BALANCED) ההולכה וההחזרה (סגירת המעגל) של הסיגנל (שמע) נעשים בשני מוליכים פנימיים זהים ולא בסיכוך עצמו, וזה עלמנת שניתן יהיה למקסם את האפקט של המוליכים והבידוד על הסיגנל, לכן הסיכוך מבודד ומחובר רק לצד המקבל ולא לצד המקור, מכיוון שביטול הרעשים המיטבי תלוי בהתנגדות מינימום למקבל, ואם הסיכוך מחובר למקור הסיגנל ההתנגדות עד לסיכוך לא תהיה מינימלית אלא תיכלול את הקוו המחזיר (-)

בכבלFULLY BALANCED שיטת החיבור נעשית ע"פ אותו עקרון אך בכבל זה ישנם שלושה מוליכים זהים בהתאמה וסיכוך כיווני.

אני מחוץ לוויכוח..

נערך לאחרונה ב:

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
נכון לא צריך לסתום פיות (וזה לא נעשה לעיתים קרובות רק לאחר בקשות רבות להפסיק לקדוח זה נעשה) להתוכח ולנסות להסביר זה נכון ולגיטימי אבל שכל הזמן מנסים לומר לך שאתה לא מבין כלום והכל זה פסיכואקוס....או פסיכו אחר "אותי זה מרגיז לכן אני מגיב.
יום טוב וחג שמח לכככלם והמון המון דיגי רק מהמוסיקה
(וגם מהמנהלת).

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לדעתי,
חבל שסותמים את הפה כאן בפורום לאדם שסה"כ מבטא את דעתו ו"נלחם" עליה... גם אם היא לא מסתדרת לנו עם ה"חוויה" או הקונצנזוס או רוח הפורום.

מודה שלא קראתי את כל השרשור, אבל כן התרשמתי שהוא סה"כ כותב דברי טעם בצורה שלא פוגעת באף אחד, אז למה לחסום?

אם לא קראת את כל השירשור אז ההתרשמות שלך היא חלקית.

הפורום הזה נועד לתת במה לאודיופילים. הוא נועד להיתדיין ולחלוק נסיון ומידע אחד עם השני.
ברגע שאני מזהה גולש שמנגח כל טענה הנוגעת לחוויה, מבלי לנסות ולהתרשם בעצמו, לבטל כל נסיון של אדם אחר להעביר את החוויה שלו מכבל, מדף או שקע חשמל בטענה שהכל פסיכולוגי מבלי לנסות ולבחון את העניין כפי שהזמינו אותו רבים. אז אין לו מקום בפורום.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עדיין לא צריך להשתיק אנשים אנחנו לא מדינה קומוניסטית
כול עוד בן אדם לא פגע במשאו אחר ..קילל וכו וכו זה לא עילה לסתום פיות
זה הדיעה שלי ...לכול אחד יש את הזכות להאמין במה שהוא רוצה

אנחנו לא מדינה. אנחנו אתר פרטי. אף אחד לא שולל את הזכות להאמין. אבל כאן, בפורום הזה, שנועד לאודיופילים או כאלה שהתחום מעניין אותם. אין מקום לאדם שינגח מתוך בורות כל חוויה של אדם אחר הנוגעת למוצרים שלשיטתו הם "וודו".

דיגי גורם לגולשים להדיר רגליהם מהפורום.

יחד עם זאת. לא צריך לקלל בשביל להעליב או להתריס. יש דרכים אחרות לעשות זאת ודיגי לא דילג על אף אחת מהן.

שורה תחתונה.
זו לא הפעם הראשונה שאני אומר את זה. "אנחנו לא דמוקרטיה".

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
תהנו ותלמדו

ועל הווידאו הזה אמר הרב עובדיה יוסף "עז אחת עיוורת וכל העדר הולך אחריה".:)

נערך לאחרונה ב:

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
מזל שאני אתאיסט :מאזין:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אני לא בטוח שזה עניין של דמוקרטיה אפילו.
חשוב מאוד שיהיו כאן דעות שונות וויכוחים, אני לומד מזה ומאוד נהנה לקרוא מנסיונם של אחרים.

אבל אם מגיע לכאן גולש שלא מוכן לקבל את כללי המשחק שנוגעים למהות התחביב, אז צריך לדעתי להבהיר לו שלא כל אחד יכול להשתתף כאן בדיונים.
וזה לא רק כללי התנהגות בין אדם לחברו שהם לדעתי בגדר חובה ועליהם נדמה לי שאין כאן מחלוקת. ברור שמי שמקלל או פוגע צריך להזהירו עד כדי הרחקתו.

מדובר על כך שאם גולש נכנס לכאן, טוען שכל מה שאנחנו עושים/חושבים/ כותבים, זה חרטבונה וכולנו מסטולים שהוזים הזיות ורק חושבים ששומעים הבדלים, ומנגד, לא מוכן לנסות להוכיח את טענתו, לא מוכן להסביר על סמך מה הוא קובע אותה, לא מוכן להפגש עם מישהו על מנת לבחון את הדברים ולנסות להסביר מה כוונתו.....ובדרך גם פוגע באנשים, מעליב אותם (חלקם אולי יכולים להיות האבות ואפילו הסבים שלו), אחד כזה, סתם מכניס לכאן אווירה לא נעימה.

אני מוכן להתווכח עם כל אחד שחושב אחרת ממני, כל עוד הוא מוכן להתאמץ ולהוכיח את טענותיו. גם אם זה כרוך במפגש מול המערכת ובדיקה בפועל. אבל תתארו לכם שגולש בפורום בישול היה כותב שכל המתכונים וכל המסקנות של המשתתים זה חרטה ברטה, הם רק חושבים שלמאכלים שלהם יש טעם כזה או אחר, אבל בסופו של דבר מדובר באפקט פסיכולוגי. מנגד, כשמבקשים ממנו הוא לא מוכן לתת מתכון חלופי, לא מוכן לספר מה הוא מכין וכיצד, לא מוכן להפגש ולטעום בעצמו, לא יודע להסביר על סמך מה הוא מבסס את קביעותיו וכו'.
בקיצור, הוא בא בשביל להציק.
אחד כזה, עם כל הכבוד (ויש....) לא צריך להשתתף בפורום. ואם הוא לא מבין את זה לבד, אולי צריך להבהיר לו.

אגב, אפילו הדמוקרטיות הנאורות כבר למדו (לאור לקחי היטלר והפאשיזם טרום מלחמת העולם השנייה) שגוף שחורט על דגלו להרוס את הדמוקרטיה ולהשתמש בכלים הדמוקרטים על מנת לעלות לשלטון ולבטל אחר כך את הדמוקרטיה, צריך לחסום אותו, לעצור אותו ולהוציא אותו אל מחוץ לחוק. אני חושב שגם לנו מותר להתגונן מפני כאלה.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מזל שאני אתאיסט :מאזין:

בימינו כבר לא סוקלים אנשים שמחזיקים באמונתך..

אתה בכלל שמת לב למה שהוא אמר על GROUND LOOPS?? הוא אולי יודע מה הוא עושה אבל בטח שלא יודע להסביר נכון מה קורה שם.

boazro

אוהב את התחום
מעורבות
110
נקודות
43
Take one כתב למדתי שיטות סטטיסטיות (איכסה)

לפני שנים למדתי סטטיסטיקה מתמטית (איכסה X2)
פרופסור אמר לנו פעם מזה בעצם סטטיסטיקה-זו מדע שמנסה לשכנע אותנו שאם נכניס יד אחד למים קרים ו השניה לרותחים יהיה לנו נעים
צוחק!
בועז

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
אני גם נגד חסימות.
(כל עוד אדם לא מקלל, מגדף, מחרף וכו).

אני גם לא רואה קשר לסוגית 'הדמוקרטיה'.
כמניין הגולשים כן מניין הדעות.
דיג מעצבן? חושב שכל האמת רק אצלו 'ובמדע' ?
נו אז? שיחשוב.
אדרבה, העובדה שהוא מדבר רק מתוך תאוריות מדעיות, ללא שום ידע מעשי בשטח.... תעודת עניות שלו!
מעבר לזה, כל עוד יש מי שמעוניין לענות לו ומנהל איתו דיון, למה שדיג לא יכתוב?!
מישהו כופה על אחרים לענות לדיג?
כל מי שענה לו - מדעתו ורצונו.

במקרה דנן (הנושא המדובר), גם דיג ואני ברי פלוגתא.
אז? זכותו להגיד לי שאני טועה! ורק המדע קובע הכל.
בסדר, אז אמר. והוא ימשיך להגיד... ואני אמשיך להגיד שלא.

גם לי יש גולשים, שאני לא אוהב (בלשון המעטה). בגין יהירות או שקודחים ללא לאות וכו.
אני פשוט מדלג על ההודעות שלהם. לא טורח לקרוא, כל שכן להגיב.
אבל לא מפריע לי שהם בפורום וכותבים. מה גם הרי שיש אחרים שכן מתנהלים איתם ומולם.....
וזה הכי חשוב.

זו דעתי בכל אופן.
אני חושב שיש מקום לשקול מחדש את החסימה.

שבוע טוב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני גם נגד חסימות.
(כל עוד אדם לא מקלל, מגדף, מחרף וכו).

אני גם לא רואה קשר לסוגית 'הדמוקרטיה'.
כמניין הגולשים כן מניין הדעות.
דיג מעצבן? חושב שכל האמת רק אצלו 'ובמדע' ?
נו אז? שיחשוב.
אדרבה, העובדה שהוא מדבר רק מתוך תאוריות מדעיות, ללא שום ידע מעשי בשטח.... תעודת עניות שלו!
מעבר לזה, כל עוד יש מי שמעוניין לענות לו ומנהל איתו דיון, למה שדיג לא יכתוב?!
מישהו כופה על אחרים לענות לדיג?
כל מי שענה לו - מדעתו ורצונו.

במקרה דנן (הנושא המדובר), גם דיג ואני ברי פלוגתא.
אז? זכותו להגיד לי שאני טועה! ורק המדע קובע הכל.
בסדר, אז אמר. והוא ימשיך להגיד... ואני אמשיך להגיד שלא.

גם לי יש גולשים, שאני לא אוהב (בלשון המעטה). בגין יהירות או שקודחים ללא לאות וכו.
אני פשוט מדלג על ההודעות שלהם. לא טורח לקרוא, כל שכן להגיב.
אבל לא מפריע לי שהם בפורום וכותבים. מה גם הרי שיש אחרים שכן מתנהלים איתם ומולם.....
וזה הכי חשוב.

זו דעתי בכל אופן.
אני חושב שיש מקום לשקול מחדש את החסימה.

שבוע טוב.

ידידי היקר.

אני עזבתי את הפורום הקודם בוא הייתי כתב אודיו בין היתר מהסיבות האלה. הפכו את התחום הזה, הכל כך חוויתי ואישי, לפורום שבו האודיופיליה היא מנת חלקם של ההזויים בעוד כל אלה שאינם מבחינים בהבדלים הפכו למיעוט שהותקף. כך היה גם בתפוז. שני אלה, עד היום סובלים מדיונים שאין בהם טיפה של אודיופיליה. זה לא בקטע של "ליכלוך", זו המציאות.

כשאני הצטרפתי לפורום הזה היה לי תנאי. הפורום הזה הוא קודם כל עבור כל מי שרוצה לחלוק חוויות מבלי שיבוא אדם ויספר לו שהוא צריך הסתכלות רפואית. לא ממש עמדתי בזה. נתתי להם המון זמן מסך עד שראיתי שהפורום מתחיל לאבד את מה שלו הוא נועד. בית לאודיופילים ומקום צמיחה לחובב המתחיל. למרות זאת לא מחקתי אף אחד בגלל דיעה מהסוג הזה. כל מי שנמחק מהפורום הזה, מלבד רוברט (שהוא איש מקסים במציאות) נמחקו כי עברו על החוקים באופן בוטה. דיגי הצליח לעשות זאת 3 פעמים. הוא מעולם לא הוחזר רישמית אם כי ניכנס בשם חדש אך הזדהה. גם אז לא מחקתי אותו עד אשר החליט שוב לחזור לאותה גישה של "אני מתנגד לשמוע ועדיין מוחא על כך שיש הבדלים". זה לא רק מתריס, זה הרבה מעבר.

הפורום הזה נועד לתת במה ובית לחובבי אודיו ומוסיקה. דיגי אינו חובב אודיו ומוסיקה. הוא חובב ויכוחים. האנרגיה שהוא מביא איתו כל כך רעה שאפילו אני, שלא נוטה להתרגז אפילו שמכפישים אותי אישית, איבדתי ממלכתיות ועניתי כמו גולש נסער. הוא מיד הזכיר לי את הימים ההם, בהם רציתי להפסיק לכתוב, בגלל "מדענים" כמותו.

היה ולא יהיה. בפורום הזה אני אשמור על החוק הלא כתוב הזה. כל מי שמכיר את הפורום ואותי (ועל פי דבריו של דיגי הוא מכיר אותי ואת הפעילות שלי עוד מאז), אמור לדעת שגישה של אנטי ויכות ליצור אנטיגוניזם זה משהו שאני לא מסתדר איתו. אם היה לפחות תורם, נחשף יותר, משתף. מדבר פה ושם על נסיונו ומציג לפחות פעם אחת זיק של אהבה לתחום הייתי חושב פעמיים אם לחסום אותו. במקרה הזה, אין קשר בין מה שהוא מייצג/כותב/טוען לבין אודיו היי אנד ובנוסף, הוא אינו מוכן אפילו להתנסות.

מבחינתי דיגי לא יוכל לכתוב באתר הזה. הוא לא מתאים לפורום, התחום אינו מעניין אותו באמת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור