מעמד לציוד. חשיבותו במערכת וכיצד יש להתייחס אליו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הגדרת הדמגוג אינה דורשת קיומם של כל הסמנים גם יחד... מספיק שהוא פונה לדעות קדומות וציפיות, ומשתמש בריטוריקה מתלהמת, ומנסה לקעקע את התפיסות הרווחות...

" אם זה הולך כמו ברווז, מגעגע כמו ברווז, ונראה כמו ברווז, אז זה כנראה ברווז".
הוא לא פונה לדיעות קדומות וציפיות, אלא להיפך, משתמש בהיגיון כדי לנסות לקעקע אותן.
וזו לא כל כך ריטוריקה, ולא התלהמות, בטח לא במידה שמתלהמים יריביו.

כך שלא מדובר על זה שאין את כל הקריטריונים, אלא על זה שלא נשאר שום דבר מהותי מהם.

ומוסכם ש"אם זה הולך כמו ברווז, וגם מגעגע כמו ברווז, וגם נראה כמו ברווז, אז זה כנראה ברווז", אבל כאשר אף אחד מה"אם"/"וגם" לא מתקיים, אז כנראה שזה לא ברווז.

אולי מספיק מהחוכמולוגייה הזו?

עמיר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עקבתי בסבלנות אחרי כל הפוסט הזה.
תובנות:
1.לא כדאי להתכסח עם,עמיר,ונמר(שאותם אני מאוד מעריך).
2.אם יש לך אמירות שונות(ולא משנה אם הן נכונות או לא)כדאי להתנסח בעדינות.
3.מועטים החברים בפורום כאן שמורשים "לבעוט" מבלי להיות מושעים.
4.אינני אוהב השעיות למיניהן גם אם הן מוצדקות לפעמים(זו עדיין סתימת פיות).
5.מזל שאינני מבין גדול ב:אלקטרוניקה,מוזיקה,שיכוח,כבילה,אקוסטיקה,אחרת סיכוי רב שהייתי מושעה.
6.ותחשבו על זה.

1- אני האיש שהתכסחו איתו הכי הרבה בפורום. מעולם לא הרחקתי אדם בגלל זה. אפילו לא ערכתי אותם.
2- בהחלט.
3- מהיום שהאתר נפתח חסמנו 5 גולשים. פחות מכל אתר אחר בתחום. (בדקתי, תאמין לי שבדקתי)
4- גם במקרים שההשעייה מוצדקת אנו לא חוסמים. אבל מעירים. אם הדבר חוזר על עצמו אנו משעים לחודש ואם שוב אנו משעים לחצי שנה. השעייה לצמיתות בוצעה פעמיים עד היום.
5- אף אחד לא הושעה מכך שהציג הבנה. אנשים הושעו על כך שניבלו את הפה, הטרידו, העליבו או לא התאימו למסגרת.
6- חשבתי, לכן עניתי.

שנה טובה יקירי.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
הוא לא פונה לדיעות קדומות וציפיות, אלא להיפך, משתמש בהיגיון כדי לנסות לקעקע אותן.
וזו לא כל כך ריטוריקה, ולא התלהמות, בטח לא במידה שמתלהמים יריביו.

עמיר

נו, אז הוא משתמש בהיגיון כדי לקעקע אותן, אז לפי דבריך הוא פונה לדעות קדומות שלכם.. אז כן יש פה דעות קדומות.
(כל מה שאנשים מאמינים בו הוא בבחינת דעה קדומה)

לידיעתך רטוריקה= אומנות שיכנוע מילולית, אז הוא לא כל כך משתמש ברטוריקה?? אז במה הוא משתמש ?? תנועות ידיים ?? או במטחי רקטות??

ובסוף אתה עוד טוען שאין כאן כלום... אתה לא סותר את עצמך??

גם לך לא חסר הרבה מכל הטוב הזה.

לדעתי צריך לפתוח עוד פורום שהנושא בו הוא ויכוחים, וכל ויכוח דמגוגי או לא מועבר לשם כך שלא יכולה להתבצע חטיפה של השירשור.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
נו, אז הוא משתמש בהיגיון כדי לקעקע אותן, אז לפי דבריך הוא פונה לדעות קדומות שלכם.. אז כן יש פה דעות קדומות.
(כל מה שאנשים מאמינים בו הוא בבחינת דעה קדומה)

לידיעתך רטוריקה= אומנות שיכנוע מילולית, אז הוא לא כל כך משתמש ברטוריקה?? אז במה הוא משתמש ?? תנועות ידיים ?? או במטחי רקטות??

ובסוף אתה עוד טוען שאין כאן כלום... אתה לא סותר את עצמך??

גם לך לא חסר הרבה מכל הטוב הזה.

ראשית, אתה משתמש במילים שלא בצורה המקובלת, כך שכל שיכנוע במילים באשר הוא הינו ריטוריקה (ולפיכך אינו טעם לפגם ממילא), וכל דבר שמאמינים בו הוא דיעה קדומה (ויקיפדייה, בשבילך: דעה קדומה היא רגש, לרוב שלילי, כלפי אדם אחר, עוד בטרם התקיימה עימו אינטראקציה חברתית).

תשמע, לי נמאס לחלוטין מלהתנצח אתך על כל שטות -- אין לך משהו יותר מעניין לעשות מאשר לחכות לפוסטים שלי ולהתעלק עליהם? כמעט כל ההודעת שלך מהזמן האחרון, ודומני שיותר מחצי מהסך הכל, מתייחסים אלי :מבולבל:

השיפוטים שלך וה"סתירות" שלך ודומיהם אינם מועילים לשום דבר ולאף אחד :נגד:

אנא הנח לי בשקט! :(

עמיר

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מצטער אם פגעתי ברגשותיך..

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מצטער אם פגעתי ברגשותיך..
זה לא עניין של "פגיעה ברגשות" בדיוק, אלא יותר תחושה של הטרדה/התעלקות ושל ניסיון ליצור ויכוחים על עניינים שוליים ולא מהותיים, "לשאוב בכוח" תשומת לב (ולא שאני מבין למה להתעסק בתשומת הלב שלי דווקא).

עם זאת, אני מקבל בלי בעייה את ההתנצלות כהתנצלות, ובוא נניח לעניין.

תודה!
עמיר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
עקבתי בסבלנות אחרי כל הפוסט הזה.
תובנות:
1.לא כדאי להתכסח עם,עמיר,ונמר(שאותם אני מאוד מעריך).
2.אם יש לך אמירות שונות(ולא משנה אם הן נכונות או לא)כדאי להתנסח בעדינות.
3.מועטים החברים בפורום כאן שמורשים "לבעוט" מבלי להיות מושעים.
4.אינני אוהב השעיות למיניהן גם אם הן מוצדקות לפעמים(זו עדיין סתימת פיות).
5.מזל שאינני מבין גדול ב:אלקטרוניקה,מוזיקה,שיכוח,כבילה,אקוסטיקה,אחרת סיכוי רב שהייתי מושעה.
6.ותחשבו על זה.
מסכים עם התובנות שלך .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור