רסיבר מעוניין לרכוש רסיבר וזקוק לעזרתכם איזה בדיוק יתאים לי (פירוט בגוף הפוסט)

kralman

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ערב טוב.
ראשית, אם אני נמצא בפורום הלא נכון- אודה על ההבנה בטעותי והעברת הפוסט לפורום מתאים יותר.
ולענייננו...
אחרי הרבה מאוד שנים עם טכולוגיה עתיקה, החלטתי להתקדם קצת ולכך זקוק לעזרתכם...
אני מחפש לרכוש רסיבר חדש שיוכל לשרת אותי ולהתחבר למס׳ ממירים, טלויזיה, וכיו״ב בהתאם לפירוט הבא:
1.חיבור לממיר של חברת yes (הממיר החדש ביותר)
2.חיבור לממיר של לויין פרטי שאני מחזיק כאשר ידוע לי כי הממיר הוא ממיר בטכנולוגיית hd.
3. חיבור למכשיר dvd.
4. חיבור למכשיר apple tv (או כל סטרימר אחר שיוחלט בשלב כלשהו אולי להוסיף.
5. יש ברשותי שני רמקולים ישנים יחסית, אבל בעלי סאונד טוב ואיני חושב להחליפם. חשוב לציין כי הם מחוברים כיום לרסיבר הישן שלי באופן בו כל רמקול יש בו זוג חוטים צמודים, וזה פשוט מתחבר למכשיר הרסיבר הישן.

זה בגדול המצב כיום, ומבחינת תוצאה אני מעוניין להגיע למצב בו אוכל להשתמש בכל אחד מארבעת הסעיפים שציינתי לעיל באופן בו אוכל לשמוע את מה שיוצא באמצעות הרמקולים.
(הבנתי שקיימים כיום גם רסיברים שנותנים אפשרות להשתמש ב airplay או bluetooth וכיו״ב ואשמח לקבל רקע על כך).

לאור מה שציינתי לעיל אודה לעזרתכם היות ואיני יודע איזה סוג רסיבר אני צריך, ובנוסף מבחינת חיבורים חוטיים, איך כל מכשיר אמור להתחבר לרסיבר.

שוב, סליחה על החפירה, אולם אני לא ממש בקיא בתחום ולכן פנייתי זו.
אודה לעזרתכם

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
לא ציינת איזה מסך יש לך (דגם), רצוי לתת דגמים מדויקים גם לשאר הציוד, גם הרמקולים.
איזה רסיבר יש לך היום?

kralman

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
יש לי טלויזיה של lg full hd. לא יודע בדיוק איזה דגם רק יודע שיש בה מס׳ יציאות hdmi usb וכדומה....
לעניין הרסיבר מדובר ברסיבר ממש ישן של חברת sherwood מלפני 12 שנים לערך (יש בו רק יציאות וכניסות בננה)...
מצטער שאיני יודע מעבר לכך, אם הייתי יודע, ייתכן ולא הייתי זקוק לעזרה כאן :)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אתה צריך שהרסיבר יהיה בראש ובראשונה ממתג.
משמע בעל HDMI out למסך ומס' HDMI in לפי מס' המקורות אצלך
(ממיר, נגן וכו...).

לא ברור
אם אתה רוצה הרחבה של קולנוע
משמע סנטר וסראוונדים.

אם המטרה והשאיפה לשמוע בדו ערוצי
הייתי ממליץ לך לרכוש רסיבר סטנדרטי.
לא יהיה קשה להתעלות בסאונד על Sherwood מלפני עשור פלוס.

על כן גם רסיבר ביניים מהשנים 2008 והלאה.
מהמותגים המוכרים, יתן לך כל מה שאתה מבקש ובהחלט תחוש Upgrade מהמצב הקיים.

kralman

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה לך... האמת היא שנראה לי שפגעת בול לדעתי.... המטרה היא ככל הנראה בדו ערוצי וכלל לא ברמקולים נוספים של מערכת קולנוע ביתי וכדומה... חשוב לי הכניסות והיציאות של hdmi והשאלה היא האם אוכל להשתמש ברמקולים הנוכחיים שלי (שמחוברים כיום עם שני חוטים מפוצלים בכל רמקול..)
היש משהו מומלץ ספציפי? הייתי שמח למשהו שיוכל לתקשר גם עם מוצרי אפל באמצעות airplay.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור