רמקולים מעוניין לקבל המלצה ל- SUB

naorsm

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לחברים בפורום

מעוניין בהמלצה ל- SUB
התרשמתי מאוד מ- SUB של חברת PARADIGM דגם ULTRA CUBE 10 ( התרשמות בעקבות גודלו הפיזי)
או לחילופין SUB של CABASSE Santorin 25
כמו כן בא בחשבון גם Velodyne SPL-1000 Ultra , Velodyne CHT-12Q

הרמקולים הקידמיים שלי MARTIN LOGEN AEON I
מגבר LEEMA TUCANA

ה- SUB ישמש הן למוסיקה והן לקולנוע ביתי
אשמח לקבל חוות דעת בעיקר על ULTRA CUBE 10
או לחילופי על SUB אחר ( בתקציב בין K5-8 )

תודה על העזרה
נס

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
יש לי סאב של חברת Velodyne SPL-1000 ואני יכול להמליץ עליו בחום למוסיקה ולקולנוע ביתי. לפני שרכשתי אותו האזנתי לסאבים של REL והעדפתי את ה Velodyne בסופו של דבר.

dj tal b

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי סאב למכירה של אינפניטי רוצה?

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
תנסה cabasse עם כל מה שתרצה ותראה לבד מילים לא עוזרות רק אתה בעצמך שתשמע תראה מי צודק!!

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
931
נקודות
113
תנסה cabasse עם כל מה שתרצה ותראה לבד מילים לא עוזרות רק אתה בעצמך שתשמע תראה מי צודק!!

אוי, נו באמת...
אתה לא חושב שהערצה עיוורת זה עניין ילדותי ומגוחך?
מה, יש רק חברה אחת בעולם שעושה מוצרים טובים במחיר הוגן?

תשובה רצינית לשואל הייתה יכולה להיות אם שמעת סאב של "קבאס" עם הרמקולים שיש לשואל.
זה משהו שרלוונטי לשואל ויכול לעזור לו.
אבל באמת, מספיק כבר לדחוף "קבאס" על כל שאלה על רמקולים...זה מיותר וילדותי.

נסה סאב של "קבאס" עם פירלס... יוצא מצוין...(lol)(lol)

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
אבל הוא אמר שגם הם ברשימה שלו אז אני חושב שינסה מה שיחליט זכותו יש סאבים יותר טובים של חברות אחרות אין ספק אבל שינסה מה יקרה בהצלחה !

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
931
נקודות
113
אבל הוא אמר שגם הם ברשימה שלו אז אני חושב שינסה מה שיחליט זכותו יש סאבים יותר טובים של חברות אחרות אין ספק אבל שינסה מה יקרה בהצלחה !

נו, אז אם הם כבר ברשימה שלו, זה אומר שהוא מודע לקיומם, נכון?
אז במה התגובה שלך הועילה ?
הרי אתה לא מעיד מתוך התנסות אלא מהלל ומשבח בלי קשר לאיזה רמקולים הם ישודכו ובלי קשר לאלטרנטיבות אחרות שהתנסית בהם.

אז חוץ מיחסי ציבור שלדעתי לא עוזרים במאומה לשואל ,ואולי גם ההיפך כי אי אפשר להתייחס להמלצה של מישהו שכל היום טוחן רק "קבאס, קבאס" כאל המלצה רצינית, אין שום ערך לתגובה הזאת.

במילים אחרות, יש לך כוונה טובה אבל אופן המימוש שלה לא עוזרת לשואל ולדעתי גם לא עוזרת לקדם את החברה שאתה מאוהב בה עד כלות...

ארז

Rafiki

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
עזוב אותך מערימה של גיבובים ושטויות...הסאב הכי טוב שקיים זה cerwin vega הדגם שאני הכי אוהב זה ה8 אינץ הכפול ...כל סאב שתיקח אפילו ברמת מחיר כפולה ממנו יישמע פחות טוב ... אני בטוח שכל אוהדי הקאבס יאכלו אותי עכשיו אבל הקאבס זה סתם סאב...יותר דופק מאשר נותן באס

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
תראה אדוני היקר יש משהו בדבריך אבל בסאבים יש יותר חברות טובות ופחות סרוין וגה במצב הזה יש מצב שהוא יותר טוב , בסאב אולי אני מסכים אבל בשאר הדברים בכלל זה קופסאות רעש. או לרמקול לאולם חתונות לא יותר מיזה ככה אני חושב

Rafiki

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
נכון

אתה בהחלט צודק לגבי חלק מהרמקולים של סרווין להוציא את הסאטליטים שלהם שהם מדהימים ... אבל השיחה פה היא על סאבים....והתגובה היא לטיב הסאב ביחס למחיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור