מעוניין באקולייזר איכותי

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
שאלוהי האודיופילים יסלח לי.....

אלוהי האודיופילים הוא לא העניין.

השאלה היותר גדולה היא..
האם וכאשר ייפול לך האסימון, האם אתה תוכל לסלוח לעצמך.?:)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113

השאלה היותר גדולה היא..
ביום ההוא אעשה את ליל הבדולח לאקווליזר + Tone Control שלי......

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

השאלה היותר גדולה היא..
הו, YB-7, תן לי את הסבלנות והסובלנות שיש לך בהתמודדות מול נודניקים כמו רוברט...
יש לך ציפיות מוגזמות לחלוטין ממנו, חוששתני. עם מערכת כמו שהוא תיאר אותה בעבר, לא ירגיש שום שיפור אם יוציא אקולייזר ממנה. אנ מניח שהיא שקופה כמו מי הקישון בשנות השמונים.

על מה אתה יוצא חוצץ, רוברט? על זה שאודיופילים לא רוצים להכניס אקולייזרים למערכת? על זה שאנחנו שבויים בתיאוריות טהרטניות ולא מסוגלים לפתוח את הראש ולקבל מכשירים שיכולים גם לעשות טוב?

אתה מוזמן אליי חגיגית, באהבה ובלב פתוח, כדי שנעשה ניסוי ונחבר את האקולייזר שלך בין הפרה לפאוורים שלי. או בין הפטיפון לפרה, אם אין לאקולייזר שלך כניסה/יציאה מאוזנת.
נביא כמה חברים, נשמיע להם עם ובלי. בוא נראה מה האקולייזר עושה. אם התוצאה הכללית, איתו, נשמעת טוב יותר מאשר בלי אקולייזר, אני יותר מאשמח לאכול כובעים, גרביים ונעליים.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ראה תגובתי אליך כאן

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
ביום ההוא אעשה את ליל הבדולח לאקווליזר + Tone Control שלי......

אתה כבר מגזים ולא פרקטי...
יש לך כאן בנאדם, פותח השירשור הזה, שמעוניין לקנות מכשירים כאלה, ואתה מתכוון לעשות שמות במכשיר שלך רק בגלל שסוף סוף תבין שזו לא הדרך???

תמכור לו אותו...

לפחות תיקח כמה גרושים.:)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
. בוא נראה מה האקולייזר עושה. אם התוצאה הכללית, איתו, נשמעת טוב יותר מאשר בלי אקולייזר, אני יותר מאשמח לאכול כובעים, גרביים ונעליים.

א. אני מעריך כי הגרוטאה בפתיח השרשור בסטאפ מודרני תעשה רק רע

ב. יחד עם זאת, אני גם חושב שמי שמשתמש ב-EQ או כל דבר אחר, מכיר את החסרונות, והיתרונות גוברים על החסרונות. עבורו.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
צפה בקובץ המצורף 40871

בערך 60% מסך כל הכפתורים בכל קונסולת הקלטה הם האקוויליזרים לכל ערוץ וערוץ ......אבל טכנאי ההקלטה והמפיקים המוזיקאליים - מה הם מבינים בסאונד לעומת אודיופיל חד אוזן שמכיר כל ניואנס במיתרי גרונה של דיאנה קראל ?
גם שפים במסעדה צרפתית משתמשים בהרבה תבלינים וצמחי תבלין.
ראית פעם מסעדה שמגישה לך את המנה עם כל סוגי התבלינים שהשף משתמש בהם כדי שתוכל להשמיד את מה שהוא בישל?
אני מקווה שאתה לא תתרן חוץ מבעיות ההבחנה בתחום השמע.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אל תקפוץ ותמשיך לקרוא את השרשור ותענה לי על השאלה שנשאלה בהמשך.....מספר חברים ענו עליה בכנות (אריה גור למשל)
---------------------------
" ואם יש מוסיקה שאתם ממש ממש אוהבים שנשמעת כמו שיט, ואם קצת הדגשה או הנחתה בתחום מסויים היא יכולה להישמע מעט יותר טוב, אז גם אז צריכים להסתגף בשם האודיופיליה והפיוריזם? "
----------------------------
ושוב, רוזי1, תענה לי על השאלה ואל תסיט את הנושא כדרכך.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מערכת טובה אמורה לשקף את מה שנמצא על המדיה.
נכון שלפעמים מה שנמצא על המדיה הוא לא טוב.
כשאתה מכניס אקולייזר, אתה דופק את התוצאה בכל המדיות אף על פי שחלק נשמעים לאוזניך טוב יותר.
אם יש בעיה במדיה מסויימת זה לא אומר שהבעיה היא במערכת או בחדר.
אם יש בעיה במערכת, צריך לפתור אותה או את הבעיה בחדר.
כדי לזהות מהיכן הבעיה ומהי, נדרשים לא מעט ניסוי וטעיה וגם תהיה, ולא פחות גם ניסיון , ראש פתוח ויכולת אבחנה פיזית מינימאלית.
על פי שיטתך, במקום אקולייזר אפשר להחליף כבל חשמל (אילו שמבחינים בהבדל) בין מדיה בהיר לכהה.
בשורה התחתונה, לדעתי רוב המדיות נשמעות בסדר ומעלה, ולכן איני מוצא סיבה להחליף כבל חשמל בין שיר לשיר או dac בין דיסק לדיסק.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אתה שוב לא עונה לי על השאלה, אל תסתובב סחור סחור , תענה לי רק על מה ששאלתי , הנה שוב .....מקווה שבפעם האחרונה.......
" ואם יש מוסיקה שאתם ממש ממש אוהבים שנשמעת כמו שיט, ואם קצת הדגשה או הנחתה בתחום מסויים היא יכולה להישמע מעט יותר טוב, אז גם אז צריכים להסתגף בשם האודיופיליה והפיוריזם? "

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

רוברט,
ברגע אתה מחבר איקוולייזר למערכת שהמסלול שלה פיוריסטי, ואיכות ההגברה גבוהה, אתה מיד הופך אותה ל-"שיט" .
כל מה שתנגן דרכה יאבד את הקסם והנשמה שהיו שם לפני-כן.
אז מה זה כבר ישנה להוסיף יותר באס או יותר טוויטר אם מתרחקים מהקסם ההיפנוטי והיופי שבמוסיקה שהוא היתרון הגדול בפיוריזם.??

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אתה שוב לא עונה לי על השאלה, אל תסתובב סחור סחור , תענה לי רק על מה ששאלתי , הנה שוב .....מקווה שבפעם האחרונה.......
עניתי לך . אתה פשוט לא מבחין.
אקולייזר דופק את הכל, גם את הטובים.
במקרה הטוב המדיות הדפוקות נשמעות דפוקות קצת אחרת.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט,
ברגע אתה מחבר איקוולייזר למערכת שהמסלול שלה פיוריסטי, ואיכות ההגברה גבוהה, אתה מיד הופך אותה ל-"שיט" .
כל מה שתנגן דרכה יאבד את הקסם והנשמה שהיו שם לפני-כן.
אז מה זה כבר ישנה להוסיף יותר באס או יותר טוויטר אם מתרחקים מהקסם ההיפנוטי והיופי שבמוסיקה שהוא היתרון הגדול בפיוריזם.??

מה עושים בכל הרימסטרינג וההעברות לאנלוג של הקלטות ישנות אם לא לתקן את המוסיקה עם אקווליזרים וקומפרסורים......ואחר כך כולם מאוננים בפורומים על הצליל הנפלא של האנלוג.....אתה יודע בכלל איך מתבצע רימסטר ?

רוזי1, גם אתה מוזמן להתייחס לפוסט זה - עולם הפיוריזם .....

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ב. יחד עם זאת, אני גם חושב שמי שמשתמש ב-EQ או כל דבר אחר, מכיר את החסרונות, והיתרונות גוברים על החסרונות. עבורו.
לפי דעתי מי שחושב שהיתרונות גוברים על החסרונות, שומע במערכת לא מספיק טובה. בדיוק באותו אופן שלשמוע YOUTUBE באוזניות דרך הטלפון הנייד זה סביר. כששמים את זה במערכת בסלון זה בלתי שמיע.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לפי דעתי מי שחושב שהיתרונות גוברים על החסרונות, שומע במערכת לא מספיק טובה. בדיוק באותו אופן שלשמוע YOUTUBE באוזניות דרך הטלפון הנייד זה סביר. כששמים את זה במערכת בסלון זה בלתי שמיע.

זה אינדיבידואלי
אתה יודע, ישנם אנשים שמסובביים עדיין ויניל, ועוד אומרים כי זה הכי טוב :)

אני ברכב אגב משתמש קצת ב-EQ.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
2852799C-126B-473E-B8DD-68630C53460B.png
הנה ערוץ בודד מקונסולה של ניב והעובדה היא שאין איקולייזר על הערוץ, יש הרבה אופציות אחרות אבל לא איקולייזר אז גם פה רוברט טועה, כמו שהוא טועה בעיניין הכבלים, הברייק אין ועוד אין ספור נושאים...

תמונות מצורפות

• 2852799C-126B-473E-B8DD-68630C53460B.png
    2852799C-126B-473E-B8DD-68630C53460B.png
    KB 288.6 · צפיות: 210

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
ואיך אתה מסוגל להסתכל על עצמך אחרי ? ;)

איך אתה יודע איזו מערכת יש לו באוטו?? ..
אולי האיקוולייזר הוא חלק בלתי נפרד ממה שיש שם... אז זה כבר לגמרי לא משנה.. כי זה מה יש.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור