מעוניין באקולייזר איכותי

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
להתעסק בספק כוח של ה-Power כדי לפתור בעיה של Mid מודגש ברמקול שווה ערך לדעתי כמו לתת אקמול לחולה סרטן......לפחות לא יכאב לו הראש......

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
........ . הרמקולים שלי (Apogee Stage) מאוד מודגשים במיד ואני נדרש לרסן אותם.......סוג של RC של פעם......
המקום ההגיוני היחיד שרצוי להשתמש בו ב-EQ.
אבל
נחוץ EQ שידע לטפל בתדר המדויק וב-Q הנכון,
וזה ממש נדיר.
(ורד)
R

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
להתעסק בספק כוח של ה-Power כדי לפתור בעיה של Mid מודגש ברמקול שווה ערך לדעתי כמו לתת אקמול לחולה סרטן......לפחות לא יכאב לו הראש......
להתעסק בספק הכוח של ה-POWER זה לא עניין כל כך פשוט כמו לחבר איקוולייזר...
לדעתי מתן האקמול זו הדרך שאתה בחרת לפתור את "הבעייה".

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
המגבר Flat לגמרי עם או בלי שדרוג בספק.
איך טיפול בספק הכוח יכול לרסן טענה של כל בעלי האפוג'י שהרמקול מודגש יתר על המידה ב-MID ?

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
שמעתי את הרמקול שלך מנגן אצל SOUND BY SINGER ב-1994 ללא שום EQ והוא בכלל לא נשמע לי מידריינג'י.
אתה כנראה מתייחס לעקומת ההיענות במדידה מעבדתית.
אך זה כבר הוכח שווריאציות בעקומת ההיענות הן לא בהכרח משמעותיות, הדגשים הרמוניים הרבה יותר משמעותיים.
ההשפעה של המגבר קריטית מאד לגבי איך הרמקול נשמע.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
נניח שיש לך הרכב ג'אז עם סקסופון, יש רמקולים שבהם הסקסופון ישמע מעט רחוק ביחס לשאר הכלים, יש רמקולים שהסקסופון ישמע יותר קרוב, באפוג'י שלי הסקסופון קופץ עליך ונמצא 2 ס"מ מהאף שלך......הורדת ה-MID באמצעות האקוויליזר מרחיקה אותו, פשוט מאוד.

אגב הביקורות בזמנו שבחו מאוד את התכונה הזו של הרמקול ונאמר עליו שכלי נגינה נשמעים איתו "ממשיים/מוחשיים" יותר מכל רמקול אחר (באנגלית Palpatable ) ......תכונה זו נובעת בעיקר כי הוא רמקול פלנארי, אבל לדעתי תכונה זו מוגזמת וצריכים להרחיק את הכלים שמנגנים MID אחורה....וכאמור האקווליזר מבצע זאת על הצד הטוב ביותר.

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
באפוג'י שלי הסקסופון קופץ עליך ונמצא 2 ס"מ מהאף שלך......הורדת ה-MID באמצעות האקוויליזר מרחיקה אותו, פשוט מאוד.

תבדוק קוטביות אבסולטית בין הדריברים , אני נתקלתי בעבר בסימון לא נכון במיד באפוג'י דיווה...
הפולריות האבסולטית של הטוויטר אצלך צריכה להיות הפוכה ביחס לפנל של ה-מיד/באס.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הקוטביות של הדרייברים היא פונקציה של סדר הקרוסאובר.....נדמה לי שמספר קטבים אי זוגי מחייב הפיכת פאזה בטוויטר- תקנו אותי אם אני טועה.

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
12db לאוקטבה מחייב הפיכת פאזה של הטוויטר.
במידה והטוויטר מחובר לא נכון, היתה הנחתה באזור הקרוס, וזה לא המקרה כאן.

(ורד)
R

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
נניח שיש לך הרכב ג'אז עם סקסופון, יש רמקולים שבהם הסקסופון ישמע מעט רחוק ביחס לשאר הכלים, יש רמקולים שהסקסופון ישמע יותר קרוב, באפוג'י שלי הסקסופון קופץ עליך ונמצא 2 ס"מ מהאף שלך......הורדת ה-MID באמצעות האקוויליזר מרחיקה אותו, פשוט מאוד.

אגב הביקורות בזמנו שבחו מאוד את התכונה הזו של הרמקול ונאמר עליו שכלי נגינה נשמעים איתו "ממשיים/מוחשיים" יותר מכל רמקול אחר (באנגלית Palpatable ) ......תכונה זו נובעת בעיקר כי הוא רמקול פלנארי, אבל לדעתי תכונה זו מוגזמת וצריכים להרחיק את הכלים שמנגנים MID אחורה....וכאמור האקווליזר מבצע זאת על הצד הטוב ביותר.

אגב,
אני חוזר ומדגיש את מה שכתבתי מקודם.. לא שמעתי במערכת עם הרמקול כמו שלך שהוצגה בפני שום הדגשה במיד-ריינג'.
הרמקול נשמע מאד מפורט ורזולטיבי, ונוטה קלות לקרירות ברפרודוקציה, ואם לכוון אותו זה רק לכיוון החם, ז"א, יותר לכיוון של מיד נמוך ועגול.
ואת הדברים הללו אנשים מבצעים בעזרת כבלים...... אמנם יותר יקר, אך ללא אגרת האיכות שמשלמים בהוספת שרשרת של מעגלים אופרטיביים למסלול השמע.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83

עם אקולייזר מביא את המערכת למקום שנוח לך איתה והסאוד טוב לאוזן שלך זה מה שחשוב כל שאר התאוריות אין להם חשיבות.
כל חלק במערכת הוא סוג של אקולייזר מהכבל הקטן ביותר עד קונקטור שלו .
אפילו סוגי מתכות מדגישות תדר מסויים ואחר לא.
כל מנורה יש לה אקולזצייה , יש מנורות שאן להם חלק עליון בכלל ויש כאילו שאן להם חלק תחתון יש כאילו עם מיד שמן רך ואיטי ויש כאילו מדויקות כמו סכין יפני.
שום דבר לא קדוש הכל קישקוש .

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
"ואת הדברים הללו אנשים מבצעים בעזרת כבלים...... אמנם יותר יקר, אך ללא אגרת האיכות שמשלמים בהוספת שרשרת של מעגלים אופרטיביים למסלול השמע"

זה נתן לי רעיו נהדר לפתח מגבר כח פסיבי בלי שום דבר שמפריע למסלול השמע. רק שהוא יהיה יקר מאד כנראה בגלל הכבל המאד איכותי שיחבר את הכניסה עם היציאה.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
זה נתן לי רעיו נהדר לפתח מגבר כח פסיבי בלי שום דבר שמפריע למסלול השמע. רק שהוא יהיה יקר מאד כנראה בגלל הכבל המאד איכותי שיחבר את הכניסה עם היציאה.

אם תצליח, זה יהיה הגשמת חלומם של האלכימאים.. לייצר "פרפטום מובילה":)

Dor101

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
קודם כל יש פה דיון מאוד יפה ,
אותו אדם ''או טרול'' פותח נושאים כל הזמן שהוא מחפש אקולייזר
והוא לא מגיב ,ואם תכנסו לפרופיל שלו תראו כמה פעמים הוא
פתח נושא על אקולייזר, שהוא רוצה לקנות וגם בפורום השכן הוא
כל הזמן פותח נושא שהוא מחפש אקולייזר
תודה

חבר לא יפה לקורא לי טרול, וכן אני רוצה לקנות אקולייזר, מה לא בסדר בזה?

Dor101

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
ואם טכנאי ההקלטה חירב אותה קודם? אז ייתכן שהמאזין עם האיקוולייזר מתקן.

לגמרי :) חבל שבכל השרשורים כאן, אף אחד לא הציע אקולייזר למכירה...

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

הסיבה לך היא פשוטה, כאן בפורום אין לחברים איקוולייזר , למעט רוברט, שעד שהוא לא יפנים איך עושים SET-UP נכון למערכת היי-אנד, הוא לא ימכור את המכשיר שברשותו.
אבל כבר ציינתי בפניך בעבר שניתן לרכוש מכשירים כאלו ב-EBAY ויש שם גם מוכר ישראלי, אז אני מניח שתוכל לקנות ממנו מקומית.
אלא אם כן, אתה הוא המוכר ב-EBAY שמחפש לקנות כאלו מכשירים כאן כסוחר.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
הסיבה לך היא פשוטה, כאן בפורום אין לחברים איקוולייזר , למעט רוברט, שעד שהוא לא יפנים איך עושים SET-UP נכון למערכת היי-אנד, הוא לא ימכור את המכשיר שברשותו.
אבל כבר ציינתי בפניך בעבר שניתן לרכוש מכשירים כאלו ב-EBAY ויש שם גם מוכר ישראלי, אז אני מניח שתוכל לקנות ממנו מקומית.
אלא אם כן, אתה הוא המוכר ב-EBAY שמחפש לקנות כאלו מכשירים כאן כסוחר.
אגב לי יש משהו טוב של קנווד עוד מהימים הטובים אבל הוא לא בשמוש אני לא רואה צורך

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

כמו שאתה שם לב עושים הכל בשביל לגרום לך לא להכניס אקולייזר למערכת.
זה מבחינתינו כמו שאדם יבקש המלצה לסיגריה טובה. ישכנעו אותך אוטומטית לא לעשן.

Dor101

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18

חחחח :)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כפי שאתה רואה יש לפחות רשע אחד בסדום ....וזה אני....איש האקוולייזרים.
ולהוסיף חטא על פשע, לא היה לי נעים לספר, אבל בנוסף לאקוולייזר יש לי בטור גם יחידת בס וטרבל ייעודית של Laxman.

שאלוהי האודיופילים יסלח לי.....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור