מעוניין באקולייזר איכותי

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
:D

"מפגרות"
סלנג של ה"צעירים" למערכות הרבה,הרבה (+10 ) מעבר ל "פושטיות";)

אתה צעיר??
אני מציע לך לשמוע מערכות שפופרתיות איכותיות, כמו מארנץ, פישר או מקינטוש בנות חמישים ושישים שנה, אתה תהיה מופתע... תפיסת העולם שלך בנושא עלולה לקרוס.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אתה עונה לי על מסלול המערכת ואני שאלתי על ההקלטה

המסלול של המערכת זה מה שנשאר איתך אחרי שכיוונת את הכל... וזה בסופו של תהליך גם מה שבולם את הסאונד.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אתה צעיר??
אני מציע לך לשמוע מערכות שפופרתיות איכותיות, כמו מארנץ, פישר או מקינטוש בנות חמישים ושישים שנה, אתה תהיה מופתע... תפיסת העולם שלך בנושא עלולה לקרוס.

איבדתי אותך.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אתה עונה לי על מסלול המערכת ואני שאלתי על ההקלטה

סומך על ההקלטה.

מבחינתי ה"מקור".

המערכת שלי צריכה להיות מספיק שקופה בכדי להעביר את אותו מקור בדרך הטובה/שקופה ביותר שתהיה גם לטעמי.

מפה כבר בחירת הציוד/חלל וכל המשתמע בו
ותהליך בניית המערכת.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
איבדתי אותך.

לא נורא, אני עדיין כאן.:)

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
איקוולייזרים בסגנון הישן (מה שפותח השרשור מחפש) לא נועדו לפתור בעיות כגון משהו שמציק או מטריד במוזיקה המואזנת, וגם לא להוות תחליף לעזרים אקוסטיים שונים ו/או לטפל במגבלות אקוסטיות הקשורות למבנה חדר ההאזנה וכיו"ב. הם נועדו בעיקר לשרת את המאזין במובן של לאפשר לו "לתפור" את תמונת הסאונד המתקבלת באזניו, לפי טעמו, וגם לבטל (או לצמצם) תופעות לא רצויות בסאונד המתקבל שמקורן במגבלות טכניות של הציוד (למשל ה-hiss שמאפיין טייפים). מעין הרחבה של כפתורי ה-bass , treble (ולעתים גם mid) הקיימים במגברים, וכמובן מאחר שלא כל אחד אוהב להאזין לכל הקלטה, מעל גבי כל פורמט, מכל תקופה ומכל סוג של מוזיקה - תמיד במצב flat. מותר להניח שרוב האנשים הם כאלה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
ואם טכנאי ההקלטה חירב אותה קודם? אז ייתכן שהמאזין עם האיקוולייזר מתקן.
אההההההה. לא.
היטיבה לבטא זאת קונסואלה:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מעוניין לקנות אקולייזר מהדור הישן,

זמין בסמסים 0542-699323 , תודה מראש
צפה בקובץ המצורף 40864

אם אתה מחפש משהוא טוב באמת, אז לך על כזה....
https://www.stereophile.com/solidpreamps/692cello/index.html

19153247953_c8ee522dcb_b.jpg

זה לא ישחית לך את הסאונד.

תמונות מצורפות

• 19153247953_c8ee522dcb_b.jpg
    19153247953_c8ee522dcb_b.jpg
    KB 80.6 · צפיות: 304

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
כי אתה ככל הנראה מחרב את המוסיקה על הדרך.

מסתבר שאני אוהב מוסיקה ש"מחורבת" על פני הקלטה שהאיזון שלה לא מתאים לי. אני משתמש בעוד מכשירי "החרבה" מעבר ל EQUALIZER ו ROOM CORRECTION כגון DYNAMIC RANGE EXPANDER לוויניל בעיקר. STEREO IMAGE ENHANCER לסינטוז תמונת סטראו רחבה, SUB HARMONIC SYNTHESIZER וכל מיני גאדג'טים אחרים שעבור אודיפיל הם חילול הקודש ומעשי נבלה. אבל אני סתם אוהב מוזיקה ואני מן הסתם לא מה שנקרא היום אודיופיל.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
מסתבר שאני אוהב מוסיקה ש"מחורבת" על פני הקלטה שהאיזון שלה לא מתאים לי. אני משתמש בעוד מכשירי "החרבה" מעבר ל EQUALIZER ו ROOM CORRECTION כגון DYNAMIC RANGE EXPANDER לוויניל בעיקר. STEREO IMAGE ENHANCER לסינטוז תמונת סטראו רחבה, SUB HARMONIC SYNTHESIZER וכל מיני גאדג'טים אחרים שעבור אודיפיל הם חילול הקודש ומעשי נבלה. אבל אני סתם אוהב מוזיקה ואני מן הסתם לא מה שנקרא היום אודיופיל.
אני מאחל לך הנאה, אריכות ימים והרבה נחת.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אם איזה STEREO IMAGE ENHANCER ו SUB HARMONIC SYNTHESIZE אתה משתמש?

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
אם איזה STEREO IMAGE ENHANCER ו SUB HARMONIC SYNTHESIZE אתה משתמש?

מרחיב סטראו הוא משהו לא מוכר
Sound Concepts - image restoration control IR2100
מזמן לא חיברתי אותו

מחולל סאב הרמוני
היה לי dbx 100 boom box שנפח את נשמתו. אני מחפש את הסרוויס מנואל שלו או לפחות סכמה כדי לתקן - לא מוצא.
במקומו יש לי
dbx 120x-ds

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
קיים מרחיב סטריאו של Carver דגם C-9 .....שמעתי אותו לפני כ-35 שנה והוא היה מדהים.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מה שיפה בכל המכשירים שאתם כותבים עליהם שהם כל כך זולים כי פשוט כבר לא מסתכלים עליהם בכלל... הם סוג של ניסיונות שנעשו לפי שנים רבות להביא חידוש לעולם הרפרודוקציה של הצליל, ניסיונות שאבד עליהם הכלח.
עלו והצליחו...:בעד:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
... הם סוג של ניסיונות שנעשו לפי שנים רבות להביא חידוש לעולם הרפרודוקציה של הצליל, ניסיונות שאבד עליהם הכלח.
עלו והצליחו...:בעד:

אין על פיוז איכותי להרחיב את דעתו של האודיופיל ;)

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
קיים מרחיב סטריאו של Carver דגם C-9 .....שמעתי אותו לפני כ-35 שנה והוא היה מדהים.

יש לי קדם carver c1 שיש לו את ה"מנוע" של הc9 כמדומני.
הגאדג'ט של SOUND CONCEPTS הוא בעל גמישות גדולה יותר. יש לו 2 סליידרים ופוטנציומטר המאפשרים משחק עם תמונת הסטראו לעומת ה CARVER שיש לו רק 3 לחצנים.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אין על פיוז איכותי להרחיב את דעתו של האודיופיל ;)

החלפת פיוז זה בדיחה גרועה לעומת השיפור שהתקנת מייצב מתח לדרגות הקדמיות במגבר הספק שלך יכול לתרום לאיכות האודיו .

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
יש לי קדם carver c1 שיש לו את ה"מנוע" של הc9 כמדומני.
הגאדג'ט של SOUND CONCEPTS הוא בעל גמישות גדולה יותר. יש לו 2 סליידרים ופוטנציומטר המאפשרים משחק עם תמונת הסטראו לעומת ה CARVER שיש לו רק 3 לחצנים.

נזכרתי איך פועל המנגנון של Carver .

ההנחה אומרת שרמקול ימין צריך להגיע לאוזן ימין בלבד וההפך, בפועל רמקול ימין מגיע גם לאוזן שמאל דרך ההחזרות בחדר...... רוצים לבטל זאת.....ולכן מכניסים ברמקול שמאל מעט מהאינפורמציה של רמקול ימין אבל עם השהיה מסויימת כדי לבטל את ה"דליפה" מרמקול ימין ......ההשהיה נובעת מאחר שלאות מרמקול ימין לוקח מעט יותר זמן להגיע לאוזן השמאלית.

בקיצור, האות המושהה מרמקול שמאל אמור לבטל את ה"דליפה " מרמקול ימין , וההפך, אז נוצרים ימין ושמאל "טהורים" שנותנים תמונת 3D חזקה וברורה יותר.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
בקיצור, האות המושהה מרמקול שמאל אמור לבטל את ה"דליפה " מרמקול ימין , וההפך, אז נוצרים ימין ושמאל "טהורים" שנותנים תמונת 3D חזקה וברורה יותר.

כיום עושים את זה קצת אחרת...
בונים קדם מגבר ומגבר הספק שניהם בקונפיגיורציה של DUAL MONO ואז יש לך הפרדה אולטימטיבית בין הערוצים ללא שום דליפה ( CROSSTALK) מלכתחילה.
הדרך הזו היא למעשה הפתרון המדויק לשורש הבעיה, ולא תרגילים בחיבור חיסור באפקטים אלקטרוניים.
לדבר הזה, בין שאר הדברים, קוראים היי-אנד אמיתי, ללא עיגול פינות וחסכנות על חשבון ביצועים.
ועל זה, כמובן, צריך לשלם אקסטרה, כי זה עולה יותר לייצר מכשיר כזה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור