מסע Sound

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
לא כל פוסט שמתפרסם כאן חייב פואנטה.
אבל כולנו שמחים כשמחדשים לנו קצת, או כששואלים אותנו שאלות שמאפשרות לנו לעזור למי שפחות מכיר או מנוסה.
הסיפור שלך מתאר דרך שרבים כאן עשו בעבר, חלקנו בשנות הנעורים וחלקנו לא מזמן.

ועכשיו, כדי להיות טיפל'ה מעשי, לאור מה שכתבת על הציוד שלך, אציע לך שלוש הצעות:

האחת,
תגדיר תקציב, לפני שאתה הולך למכור כלייה או לשעבד את הבית. לתקציב הזה תוסיף "בסתר" עוד כ 10-20 אחוז, שאותם כנראה תוציא בפועל, ומעבר לזה, עשה לעצמך טובה ושרטט קו אדום. אתה בתחילת הדרך ומהר מאוד תגלה שהתחביב הזה יכול להיות יקר ברמות לא הגיוניות בעליל. כל שקל שתוציא על חשבון החלפת הדירה שלך, או חלילה חוג לילדים, נחשב לדעתי למיותר. הקפד לנהל את החשבון שלך בתבונה.

השנייה,
קח נשימה. אל תקנה כלום עדיין, לך לשמוע המון מערכות בתקציב שלך. לא 2-3 מערכות. תתחיל ב 10 לפני שאתה מחליט בכלל לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת. לך לבקר אצל היבואנים ואצל כל מי שאפשר. נסה ללמוד מה ההבדלים בין המערכות השונות, מה אתה אוהב ומה פחות. התהליך הזה יכול לחסוך לך הרבה מאוד כסף בהמשך.
מרבית ההוצאות של מתחילים יוצאות על החלפות תדירות של ציוד, עד שהם מגבשים את הטעם. אתה יכול ללמוד בדרך הקשה, לקנות ציוד ולהחליף אותו תוך שנה-שנתיים, ולהפסיד כמה עשרות אלפי שקלים בדרך. אתה יכול גם ללמוד בדרך הנכונה, לחסוך את ההוצאה הזו ולקנות על ההתחלה ציוד שיתאים לטעם שלך ולתנאים בבית. זכור שהשמיים הם הגבול, ואם תוציא עוד X שקלים לא בהכרח תגיע ליעד. מעבר לפינה תמיד יש ציוד הרבה יותר טוב, אין לזה סוף. עדיף לשדרג חלקים מהמערכת בשלבים כל 5-10 שנים, ולא להחליף ציוד כמו גרביים בשנים הראשונות.

השלישית,
זכור כי אודיו קונים לפי האוזניים, לא העיניים. למראה יפה של ציוד מתרגלים מהר, הוא לא חשוב ויהפוך עם הזמן לשגרתי. לסאונד קלוקל ולא מספק לא מתרגלים אף פעם ואז מתחיל התסכול .....

בהצלחה (ורד)
תותח takeone אחלה פוסט.
ומחזק את מה שאמר: אל תקנה את המערכת הכי יקרה שאתה יכול, מתוך מחשבה שזו תהיה המערכת הסופית שלך.
זה לא יקרה, ואתה תחליף עוד ציודים בתחביב הזה.
הטעם הוא נרכש ואי אפשר לקצר את הדרך. תעשה אותה בכיף ובשכל.
אם היית נכנס היום לתחביב של יין, הרי לא היית קונה ישר את הבקבוק הכי יקר במרתף. כנ״ל.
שוויה שוויה

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
תודה רבה TakeOne וסחטיין על הטיפ gds.
אכן מילים חשובות ודרך מאוד מובנית ונכונה בעיני. הקושי הוא לדעת מתי לעצור. מתי, מצאת ותאמין ואל תמשיך!
איך מוצאים את המגוון שאתה מדבר עליו? כאשר ראיתי את השמות המתגלגלים להם בצידו השמאלי של הדף, כיצד אדע מי מתאים ומי לא? פשוט קובעתי פגישה והלכתי.
הביקורים שביצעתי עד כה היו על פי ידיעותי ולמידה שלי, מתוך הפורום והמפרסמים בו ובאתרים נוספים. נדדתי בארץ בין 3-4 מוקדים ידועים וניפגשתי עם יבואנים, אנשים ברי סמכא, עליהם אני חושב לכתוב בפוסט השלישי. חוויה די משונה ורושם הפוך ממה שחוויתי במקומות אחרים. על אחד מהם אספר בפוסט הבא.
אין לי שום רצון להכפיש, חלילה, או לתאר סיטואציות לא נעימות, אלא לתאר חוויה.
חוויה של רכישה. רכישה של חלום. של מותרות. את הכסף המושקע בהם תמיד ניתן יהיה להשקיע בדברים אחרים (תמיד אפשר לתת יותר לילדים ולבת/בן הזוג). החוויה, כחלק מהמסע, או הדרך כפי שתיאר YOSSI24, חשובה לי מאוד. החוויה שונה מאוד בין מקום למקום ובין אנשי הקשר השונים.
חשוב מאוד להגיע מוכן. עם מוזיקה שאוהבים, גדלי החלל ואולי אפילו תמונה על מנת להמחיש. הבעיה היא מה משדר המוכר? האם הוא נראה מתעניין בכלל או בעל מוטיבציה להראות לך מגוון אפשרויות?
אני עדיין שוקל אם לתאר את החוויות השונות אותן חוויתי במקומות האלו. כמובן, ללא שמות או תיאור מדויק, אבל בעיקר, על מנת להמחיש את החוויה, שלא עשתה לי כיף או רוממה את האירוע הנדיר הזה של לרכוש מערכת אפילו לגבהים בינוניים.
ממשיך לחפש וממשיך לחשוב
שוב תודה TakeOne

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
על מנת להמחיש את החוויה, שלא עשתה לי כיף או רוממה את האירוע הנדיר הזה של לרכוש מערכת אפילו לגבהים בינוניים.
ממשיך לחפש וממשיך לחשוב
שוב תודה TakeOne

עושה רושם שאתה צריך חוויה מתקנת בצורה של חברי האתר שאולי בנדיבותם יפתחו את ביתם לפניך ויזמינו אותך לשמוע משלל מערכותיהם..... כמעט בטוח שתלמד הרבה יותר מביקורים אלו.

המערכת שלי, לדעתי, היא לא דוגמא למשהו רלוונטי לגביך ,אבל אם תתקשר אלי בפרטי אשמח להעביר לך את "דעותי האודיופליות"(ורד) ....שהם לא בדיוק הקונצנזוס באתר .....מכסימום תשמע עוד דיעה מהכיוון הפחות חוויתי ויותר אובייקטיבי :)

נערך לאחרונה ב:

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
תודה רבה robert אחלה קבלת פנים. מעריך זאת מאוד

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
תודה רבה TakeOne וסחטיין על הטיפ gds.
אני עדיין שוקל אם לתאר את החוויות השונות אותן חוויתי במקומות האלו. כמובן, ללא שמות או תיאור מדויק, אבל בעיקר, על מנת להמחיש את החוויה, שלא עשתה לי כיף או רוממה את האירוע הנדיר הזה של לרכוש מערכת אפילו לגבהים בינוניים.
ממשיך לחפש וממשיך לחשוב
שוב תודה TakeOne

המרצעון מתחיל לצאת מהשקית? מבין את ההתלבטות שלך בעניין ואי רצונך לשרוף גשרים, נתת טיזר, תמשיך (או לא) מקסימום יקראו לך בוגד שמאלני או תסתבך עם ההנהלה :)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
חן, נדב פרטים ופיקנטריה אבל בלי שמות...והורים;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור