מסכי טלוויזיה מבוססי LCD תופסים 84% מהשוק

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: מסכי טלוויזיה מבוססי LCD תופסים 84% מהשוק

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אז מה אתם רוצים להגיד בזה ?? שמסכי ה LCD הם פופולריים יותר , זה הופך אותם בין לילה לאיכותיים יותר מפלאזמות ?? יש לי הרגשה של תופעת ה "עדר" . זה הכי נמכר , כנראה שזה הכי טוב , ככה משתמע מהאווירה בכתבה הזאת . אנחנו עם שמומחה בלהיות "עדר" . בגלל זה גם אנשים רצים לעמוד בתור בשביל איפוון כשיש מכשירים כמו גלאקסי S שמכניס אותו בכיס הקטן ..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היכן ראית שמדברים על איכות המסכים? זו ידיעה שמדברת על מספרים יבשים בלבד - מספרי מכירות.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
ליאור חג שמח !! . טוב בין ענני העשן של המנגלים כאן על הכרמל אני חייב להגיד שהכתבה בהחלט לא מדברת באף מילה על הבדלי על איכות אבל כמו שאתה ואני יודעים כשהישראלי הממוצע קורא כתבה כזאת עם כותרת כזאת , הראש שלו לא עובד יותר מידי והוא מגיע למסקנה המתבקשת שאם זה מוכר 84 אחוז מהשוק זה בטח הכי טוב , אין כמו שיווק נכון למכור להמונים !!.

אני בכלל לא מבין למה בכל פעם שמדברים על מסכי LCD ואני אמור שפלאזמות מעל גודל של 37 אינטש נגיד , פשוט יותר טובות איכותית ממסכי LCD למיניהם פתאום כולם נעמדים על הרגליים האחרוריות .

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
משום שאותם 84% קנו LCD או LED ומנסים להרגיש שעשו את הבחירה הנכונה.

בני בנקר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שוב חוזר הניגון המגוחך: "פלסמה עולה על lcd"
אמירה לא רצינית.לכל לטכנולוגיה יש את היתרונות והחסרונות שלה.הטלביזיה שלי
46SV685 של טושיבה שמה בכיס הקטן את מרבית מסכי הפלסמה שראיתי.ביום שיקום יצרן פלסמה ויתן אחריות כנגד צריבת מסך, היא תוכל להיות אופצייה מבחינתי.העובדה שאף יצרן לא נותן אחריות כזאת, שיכלה להיות מקדם שיווק גדול אומרת דרשני.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מסכים שלמשל, בנושא של עומק השחור בתמונה, יש מסכי LED לא מעטים שעולים על פלזמות בפרמטר הזה.
בתחומים אחרים, זה יכול בהחלט להיות גם ההפך.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
כנראה עניין של העין . כשאני רואה תמונת LCD מסך ( גם LED שם התמונה כחלחלה כזאת ) יש חדות זה נכון אבל התמונה לא אמיתית כמו במסך פלאזמה . בכלל בגדלים גדולים רואים ממש הבדל בין איכויות התמונה . כנראה שזה עניין של העיין .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור