LCD או פלזמה מסך לסלון

eliil1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני די בור בכל העניין הזה...מה עדיף מבין שתי הטכנולוגיות? ואיזה יש טלויזיה מומלצת ? (אבל רק מהאלה שעל הקיר , דוגמא: http://www.udt.co.il/Pioneer/Main/Club/contest.asp?cid=10
http://www.udt.co.il/Pioneer/Main/Club/contest.asp?cid=11)

אני מתכוון לשים צלחת , ואני לא יודע אם יש שם שידורי HD , אבל אני כנראה גם אחבר לפעמים את המחשב למסך על-מנת לראות סרטי HD , אז אם הHD לא יקר בהרבה , עדיף שיהיה HD. התקציב לא מוגדר, אבל אין זה אומר שהוא אינסופי. בכמה לדעתכם אפשר להסתדר?

תודה.

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מסכי פלזמה ו LCD יכולים להציג שידורים HD לדעתי מסכי פלזמה מציגים שידור סטנדרטי טוב יותר.
חיבור למחשב לצורך משחקים או גלישה או כל דבר אחר פרט להצגת סרטים ל LCD יש יתרון.

אבל לדעתי פלזמה או LCD זו לא השאלה השאלה היא דגם מול דגם - וצריך לראות בעניים מה מתאים לך אישית
כמו כן מה התקציב שלך ?

eliil1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא סגור על התקציב כי אני לא יודע מה טווחי המחירים למסך טוב כיום. אני לא מבין בכל העניין..
כנראה שזה יהיה משהו כמו 5-6K ... זה מספיק?
אני רוצה מסך 50" בערך, מרחק ממנו יהיה בערך 4 מטר ,אולי קצת פחות אולי קצת יותר, הדירה חדשה ועוברת שיפוץ, ואני לא החלטתי איך,או יותר נכון איפה אשים את המסך. אבל כבר יש לי איזה רעיון,אז זה אמור לצאת בער 4 מטר. שמעתי שזה קצת יותר מדי בשביל מסך 50" , האם זה נכון? ואם כן , מה הסכנה ? מזיק לעיניים?

את המחשב אני אחבר למסך לצורך צפייה בסרטים באיכות HD. אך כעת כשהזכרת את זה,יהיה נחמד אם יהיה אפשר גם לשחק בו,אבל זה ממש לא בראש העדיפויות,גם אם אני אחבר בשביל משחקים זה יהיה פעם ב.... כך שלא צריך לקחת את זה כשיקול ממשי.
אותי יותר מעניין שזויות הצפייה לא יהיו צרות כמו בפנאלים כמו TN במסכי מחשב, שהאיכות תיהיה מעולה, ושלא יהיה חשוך מדי. ועדיף שלא תיהיה השתקפות, אבל כנראה שבסופו של דבר זאת לא תיהיה ממש בעיה , מפני שבין כה מתוכננים להיות בסלון וילונות.

כמו כן, אני לא יכול להחליט על איזה רזולוציה ללכת ? כמו שאמרתי אני מתכנן להתקין צלחת , לא הוט או יס, נראה לי בזבוז כסף מיותר. אבל הבעיה היא איך משודרים בצלחת הזאת שידורים ? אפשר להגדיר את זה שיהיו באיכות HD? או שזה לא עובד כך? אם לא, אז אם המסך יהיה FHD למשל, ואני אראה שידורים באיכות רגילה , האיכות תיהיה טובה?
אני שואל את זה מכיוון שבמסך המחשב שלי T220P סרטי DVDRIP שהיו נראים מעולה בCRT 17" שהיה לפניו ,נראים על הפנים.. :( ופה אנחנו מדברים על 50" ,כך שאני לא רוצה שיווצר אותו המצב.

עוד שאלה,האם מחירי המסכים צפויים לרדת עוד מעט בעקבות מסכי ה LED החדשים ומסכי הלזמה החדשים של פנסוניק?

תודה רבה,
אלי.

נערך לאחרונה ב:

odi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
50 אינץ לארבעה מטרים זה נראה לי קלאסי.(great)

eliil1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי...אז יש איזה שהן המלצות?

תודה.

odi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מה התקציב?

eliil1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כבר אמרתי לגבי התקציב...אני אודה אם תקראו את ההודעות שלי קודם בבקשה =\

odi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בסביבות ה6000 אין הרבה אפשרויות.
רק פלזמות 50 hdr .
סמסונג או lg .
lg pq300 . מסך טוב ביקורות טובות ברשת.כל החיבורים האפשריים.
כך גם לגבי ה סמסונג 50b450 .
היא מתומחרת בזאפ סביב ה6500 /
לדעתי עם מזומן תוכל לעשות פלאים :)
שים לב שלסמסונג אין סקארט ו s video ולכן תדרוש מבחינתך חיבור ל hd/
בכל מקרה לך לצפות בשתיהן קודם.
.

eliil1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי ,אז כמה אני צריך בשביל מסך מההכי טובים בגודל של כ50" ?
8K ? 10K ?

odi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הכי טוב זה סובייקטיבי.
הגבול הוא אינסופי כמעט.
המסכים שציינתי בהחלט עושים את העבודה.
אבל לך תראה אותם בעיניים.

eliil1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי... עוד שאלה, במסכים בגודל גדול יחסית 45 והלאה ... אם אני לוקח מסכים באיכות גבוהה HD , אז שידורי SD יראו זוועה נכון? או שאפשר יהיה פשוט להוריד את הרזולוציה כשאני צופה ב SD?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור