LCD או פלזמה מי נחשב כרגע למסך הטוב בעולם?

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
מי כרגע נחשב למסך הטוב בעולם מבחינית איכות תמונה נטו?
שחןורים נקדיות דיוק צבעים עיבוד תמונה לא פקצרים כמו דפדןם רזלוציה4K וכדומה.
אני אשית חשבתי עד להיות שהסכים הטובים בעולם כרגע הם TV50
סטושיה ZL1 ופלפיס 9706 אבל הבנתי שיצא כבר 9707 ושארפ וסוני אז מי יותר טוב טושיבה ZL1
או פאנסוניק VT50? מבחנית עומק שחורם נקדיות דיוק צבעים נאמנות צבע יכולת עיבוד תמנה ואדיו
עננות זליגות אור חסניות מהשתקפות צרביות ועוד. מי המסך שנחשב להכי טוב מבין המסכים הקימים בשוק?
או לפחות בחלק של עומק שחוריםמונקדיות מהפעם האחרונה שראתי את ZL1 לא ראיתי מסך עם עומק שורים ונקדיות כמוה ם לא VT50
אבל מבחיהנה מקצעוית מדידיות מי עדיף?
תודשה מראש ברכה מתן

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
לדעתי בשיקול הכללי אז ה- VT50

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
תוכל לפרט על דעתך? ולמה ככה אתה חושב? צפיית במסכים?
אני אשית צפיתי בZL1 ועומק שחורים והקונסטרט הטובה בעולם לפי מה שראיתי.
גם מבחנית נתונים טכנים הוא נחשב ברמה הגובה ביותר 312 אזורי שליטה על תאורה מעבד כפול
1200 ביהירות מקרן קול ועוד שלל פנקציות נחמדות כמו איטרנט ועוד.. חוץ מזה השליטה בתאורה האחורית מושלמת ולכן השחור הוא מוחלט לא יוצא טיפה אור. המנגנון לוקאל דמניג םעול בצורה מושלמת.
ראיתי את VT50 אכן מסך מדהים אבל לא נההנתי מצבעים היותר מדי טבעים שלא לטעמי.
אני יותר אוהב צבעים עזים ובהרים ומוגזמים כ בגוון כחול. וזה היה חסר לי אני ישמח לדעת על מה תמסס את דעתך?

נערך לאחרונה ב:

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אני גם חושב שהZL1 הוא המסך הכי טוב שיש [video=youtube;23-_IDMrHUU]http://www.youtube.com/watch?v=23-_IDMrHUU[/video]

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני יותר אוהב צבעים עזים ובהרים ומוגזמים כ בגוון כחול. וזה היה חסר לי אני ישמח לדעת על מה תמסס את דעתך?

אם אתה יותר אוהב צבעים כפי שתארת, אז מצאת את המסך בשבילך...
אגב, המסך "הטוב בעולם" לא אמור לתת צבעים מוגזמים ובטח שלא נוטים לגוון מסויים. המסך הטוב בעולם צריך להציג את אותם הצבעים שהבימאי רצה שיראו במקור, לא נטיה למשהו אחר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אגב, המסך "הטוב בעולם" לא אמור לתת צבעים מוגזמים ובטח שלא נוטים לגוון מסויים. המסך הטוב בעולם צריך להציג את אותם הצבעים שהבימאי רצה שיראו במקור, לא נטיה למשהו אחר.

אני חושב שלצבעים מדויקים אפשר להגיע עם כיול,
רק שהמסך צריך לאפשר זאת - גם מבחינת השליטה על תמונה, גם מבחינת ה-colorspace המוצג, גם מבחינת האלקטרוניקה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם הגמוט של המסך (RGB) לא מכסה את התקן בבסיס שלו, גם כלי כיול לא יאפשרו לך להגיע למצב מושלם.
בכל מקרה, מבחינת פותח השרשור, יש כאן חוסר התאמה בין בקשה לגוון צבעים מסויים מועדף לבין הדרישה לאיכות התמונה הטובה בעולם עם "דיוק צבעים" ו- "נאמנות צבע"...

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
באג

נערך לאחרונה ב:

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
לאור תודה רב ה על היתיחסות..
אני אשית יכול להגיד לך שהמסך טושיבה ZL1 הוא לא המסך עם הצבעים הכי מוגזמים .פשוט הבירות המטורפת שלו שנמדדה על 1200 נותנת לו להיות מסך מאוד בבהיר מאוד וזה לטעמי נפלא..
מבחנית עיבוד תמונה בזכות המעבד כפול יש לו תעיבוד תמונה לפי מה שראתי הטוב בעולם.
אבל כמו שאתה אומר מבחנית דיוק צבעים הוא טוב לפי מה שראתי אבל לא מושלם נוטה קצת לכחלחל אבל לא יותר מדי מוגזם אשית ראיתי את מסכי שארפ עם 4 צבעי יסוד והצבעים שלהם הרבה יותר מוגזם ואפילו מציקים עד בלתי נסבלים המצב עם המסך הזה לא ככה יכול להיות שמחנית דיוק צבעים אין מתרה לפלזמה טובה שנוטעה לגוון אדמדם ונותן עור פננים טבעי לשחקים גם מבחנית זמן תגוב וזוויות צפייה כמובן שיש יתרון לפלזמה אבל מבחנית עומק שחורים נקדיות עיבוד תמונה וצבעים בהרים
VT50שוב לטעמי לא יכולה להתחרות מול ZL1 ומול מסכי העלית של סוני LG ופלפיס וסוןני
אז לאור לפי דעתך ימי המסך הטוב בעולם?

מבחינית כול השקלולים עזוב תאהבה שלי לפי דעתך מקוצעית מי יותר טוב
VT50
או
zL1 שוב אני לא אמרתי לעולם aצבעים מוגזמים זה טוב.. אני יודע שצריך להגיע לרמות תקיניות של גוון צבע כמו שאומר להיות הסרט מוצלם.. משימה קשה בהחלט.. וצריך הסך להיות בעלי כוויול מתאים לזה.. אבל אני בתור חובב ואדיו מושבע חושב שגם יש מקום למסכים עם גוונים יותר עזים וכחולים כי בביקרות שתאירתה את ES8000 כמסך עם גונים עזים וזה מ רשים
ואבל כמובן לא נכון..

ולאור אני לא מבקש המלצה למסך.. עם היתה באפשרותי עכשיו 20-30 אלף כנראה שהיתי מחכה כבר לדגמי 2013 אז סתם מתענין כמו שתיודע אני עוזר המון בפרום הזה וגם עזרתי לפיני זה. השאלות שלי היו בגלל שאני התרחקתי קצת מהתחום לכמה חודשים והרבה ישתנה.. לכן שאלתי עד לפני חצי שנה
ZL1ופלפס 9706 היו המסכים הטובים בעולם לפי ביקרות וחוות דעת של אנשים מחול ומארץ אבל כרגע יש את VT50 אני חושב שהיא היתה גם מלפני חצי שנה אבל אני לא בטוח ואת מסכי סוני החדשים שקבלו ציוניום מעולים ואני חושב שעם טושיבה חברה שאני מאוד אוהב ומעריך לא תקח תעצמה בידים היא תלך רחוק אחורה שיעזבו תל מימיד 4K ואת האיטרנט זה שטיות שיתמקדו באיכות תמונה ויתנו יותר אזורי הארה יותר יכלות עיבוד תמונה ישפרו את עומק השחורים והנקדית זה מה שחשוב תודה רבה על העזרה לאור אבל אני כרגע לא קונה מסך

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור