LCD או פלזמה מי יכול לשפוך אור על המסך החדש 9707 של פיליפס והאם הוא טוב יותר מ

Batman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מי יכול לפרט מה יש ב 9707 פיליפס החדש 46 אינצ מסדרה 9 היוקרתית והאם הוא טוב יותר מ 55VT50 פנסוניק פלזמה ????

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין ספק שהמסך הזה מתקדם ומשוכלל. לגבי איכות התמונה בפועל, עד שלא השוונו את שני המסכים במציאות, אי אפשר לתת תשובה חד משמעית על כך.

Batman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן ליאור.. אבל במה הוא טוב יותר מה 9706 ? מה הם הוסיפו או שיפרו...??? הם בטח פירסמו זאת....
מה יהיה למסך הזה שבקודם לא ??
והאם מסך כזה יהיה עדיף באיכות תמונה על הפאנסוניק 55VT50 ????? שזו פלאזמה לעומת ה 9707 שזה מסך לד ????
לאיזה מסך תהיה תמונה טובה ומשובחת יותר ?????

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
השאלה מאיזה בחניה אתה משווה בין השנים..
מבחנית עומק שחורים ונקדיות ל פלפיס 9706 יש עומק שחורים ונקדיות טובה יותר מבחנית נאמנות לצבע כנראה שVT50 יש אני אשית ראיתי את VT50 והתרשמתי לטובה אבל אין מה להשוות לטעמי למזסכי הFULL LED של טושיבה פלפיס ושארפ העלית זה רמה אחרת לטעמי. שוב אני לא מבין את מהות השאלה אתה לפני קניה? או שזה סתם להתענינות?

Batman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני רוצה לקנות כן.
מתי תגיע לדעתכם הפיליפס 9707 לישראל ובכמה יתמחרו אותו ?
מה דעתך ליאור האם יש לך ידיעות מעניינות בנושא ?

nir77

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6

IDG

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא יודע בנוגע ל9707, בטח ובטח לא בהשוואה לVT50, אבל אני יכול להגיד ללא ספק שה9705 וה9706 הן טלוויזיות הLED הטובות ביותר שיצא לי לראות, בלט במיוחד מבחינתי הצבע השחור שהיה טוב בהרבה מכול מסך LED שיצא לי לראות עד אז.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני כ אכן מכיר אשית ו את 9706 ומדובר במסך מדהים אבל להכתיר אותו למסך הטוב ביותר בעולם זה נראה לי לא נכון
אני ראיתי מסכים לא פחות טובים ממנו גם בתחום השחורים כמו טושייבה ZL1 שמבחנית עומק שחורים לפי מה שראיתי היא ברמה שלו
אבל מבחנית בהירות עיבוד תמונה וצבעים בהרים אני לא חושב שיש מתחרה עדין ל
ZL1
וגם מבחנית מפרט טכני אין מתחרה לו512 אזורי הארה 3068 נורות מעבד כפול ליבה בהירות 1200CM ועוד פשוט מדהים איזה מסך הוא א טובה יותר היתי קונה לכן התלבטות שלי כול כך קשה ומבחנית תמחור אני לא חושב 9706 הוא בעל עלות תעולת ברה גבוה במיוחד הוא מתמחור ב17-19 אלף עם אני לא טועה לגודל 46 ובמחיר הזה לקחת את VT50 גודל 55 או להוסיף עוד3 -4 אלף בשביל ZL1 שלפי דעתי עדיף על שנים שוב זה דעתי וגם בביקרות הראו שמבחנית עומק שחורים ונקדיות הוא ברמה של 9606 ומבהחנית עיבוד תמונה בהירות צבעים בהרים באמת שאני חושב שוב שאין לו מתמחרה לבאטמןם אני מכיר אותך בפרום משנת 2011 למה אתה כול הזמן מתעכב לקנות מסך? תקנה משהוא טוב וזהו לא צריך את הכי טוב נשמע לי מוזר שבת
חלה שאלתה על 9706 ועכיו על 9706 לא צריך תמסך הוב בעולם כי אין דבר כזה יש מה שמתאים לך לכן תנה מסך וזהו נשמע לי תמהוה כול התעסקות שלך במסכים אני חושב שאתה סתם מנסה לראות מי מסך יותר טוב ולא קונה ועם אני טועה אני מבקש סליחה אבל ככה \ה נראה

Batman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כמה להערכתכם יעלה המסך של פיליפס 9707 ומתי הוא יגיע לישראל ?
מדובר על מסך הלד הטוב בעולם היום. ליאור מה אתה יכול לספר לנו ?
http://www.eisa.eu/awards/4/video.html

http://www.pocket-lint.com/review/6056/philips-46pfl9707-moth-eye-lcd-television-review

Batman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אגב האם הפיליפס 9707 תהיה בעלת רזולוציה של אולטרה HD ??
ואיך בכלל ניתן לשדר או להזרים תכנים מדהימים שכאלה...
זה יכול לעלות על קובץ של דיסק בלו ריי ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור