מי חיבר את הממיר לטלוויזיה שלי?

yohay2406

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זורו 44 תודה,

רק חבל אני לא לא מתמקצע בנושא הזה, אבל מה זה דובלי פרולוג'יק?

yohay2406

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור, עזרתה לי מאוד, אין עליך!
תודה!

shayc

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
דבר ראשון אחלה מדריך!!!
אני בדיוק מכין רשימת קניות של כבלים

אתם אומר בכתבה שלא טוב כבל של SCART ל Component. למה בדיוק
הרי יש כבל כזה.... http://media.shopy.co.il/shops/1395/products/p112775b.jpg
אם עדין זה לא טוב אז לחבר את הממיר של יס לרסיבר שלי ב SCART TO SVIDEO??
ומהרסיבר שלי ב Component ל Component לLCD

תודה רבה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כבל סקארט לקומפוננט לא יעבוד עם ממירי טלוויזיה בישראל, משום שהם מוציאים אות שונה (RGB).
בענין חיבור לרסיבר, זה תלוי עם הרסיבר שלך מבצע UPCONVERT (שאז לא תחוש שיפור בתמונה) או UPSCALE.
להסבר נוסף, כאן http://www.dtown.co.il/index.php?news=569

shayc

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זה הדגם של הרסיבר שלי

http://www2.yamaha.co.jp/manual/pdf/av/english/re/RX-V457_U-1.pdf

לא ראיתי אופציה של UPCONVERT או UPSCALE ב PDF
אבל אולי פספסתי
אלו החיבורים שלי מאחורי הרסיבר
אם תוכל בכול זאת להגיד לי איך לחבר את המערכת שלי בצורה הטובה ביותר, אני מאוד אשמח

http://www.yamaha.co.jp/english/product/av/lib_image/rxv457/rxv457_rgl.jpg

תודה רבה....

אל דאגה אני עוד מעט מסיים עם השאלות ;)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
במקרה שלך זה יהיה לחבר את הממיר ישירות לטלוויזיה עם כבל סקארט אל S-VIDEO ובמקביל, לחבר יציאת אודיו של הממיר אל הרסיבר.

yohay2406

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה ההבדל בין הכבלים סקארט אל S-VIDEO לכבל S-VIDEO אל S-VIDEO?

ומה ההבדל בין האואתות ששניהם משדרים?

זורו44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ענין של נוחות.
הסקארט מכיל גם סאונד סטראופוני R'L.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה ההבדל בין הכבלים סקארט אל S-VIDEO לכבל S-VIDEO אל S-VIDEO?

ומה ההבדל בין האואתות ששניהם משדרים?

שניהם אמורים להעביר אותו אות בדיוק (ללא אודיו).

Nadav171

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ליאור בוקר טוב.
לאחר רכישת LCD ללא כניסת סקארט, אני עדיין מתלבט אם אכן לרכוש טרנסקודר סקארט->קומפוננט.
האופציה השניה תהיה לרכוש ממיר HD (הוט) ולחבר ישירות HDMI ל- HDMI.

אם נשים בצד לרגע את העלות, מי מהן תתן לי תמונה טובה יותר לדעתך? מי נחשבת איכותית יותר באופן כללי?
ידוע לי שאופצית ה- HDMI לא רק חוסכת עוד המרת אות שעלולה להוריד מהאיכות, אלא גם אמורה לעמוד בסטנדרטים ודרישות גבוהות יותר (תקן אותי אם טעיתי).
אשמח אם גם תתן דעתך לגבי האופציה המשתלמת, כלומר יחס עלות תועלת הגבוהה מ-2 האופציות. חשוב לי לציין שכך או כך אמעט בצפייה בערוצי ה HD של הוט, הם לא מכילים תוכן מעניין עבורי.

נ.ב.
אם מתעלמים לרגע מהמחיר המופקע, האם שימוש בטרנסקודר RGB (סקארט) ל HDMI עולה על 2 האופציות האחרות?

תודה מראש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לדעתי עדיף לקחת ממיר HD

Nadav171

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לדעתי עדיף לקחת ממיר HD

תמציתי:) הייתי מעדיף לשמוע כמובן מדוע אתה חושב כך...

תודה על ההענות המהירה,
בכל אופן אני גם אשמח לשמוע דעות מאנשים שעברו התלבטות זו והתנסו ב-2 האופציות (ממיר HD או טרנסקודר או שניהם).

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
קודם כל, ממיר HD כולל יציאת קומפוננט מובנית, כך שכבר קיבלת טרנסקודר פנימי...
מעבר לזה, HDMI מבצע UPSCALE של הרזולוציה עד לרמת 1080i.
וגם מדי פעם נחמד להסתכל בערוצי HD.

Nadav171

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
קודם כל, ממיר HD כולל יציאת קומפוננט מובנית, כך שכבר קיבלת טרנסקודר פנימי...
מעבר לזה, HDMI מבצע UPSCALE של הרזולוציה עד לרמת 1080i.
וגם מדי פעם נחמד להסתכל בערוצי HD.

אוקי ובכל זאת, המרת האות לקומפוננט שמבוצעת ע"י ממיר ה HD ייתכן שאינה איכותית דיה, לעומת טרנסקודר חיצוני, מכיוון שכמו רוב הרכיבים של חברות הכבלים, גם ממיר ה HD הוא כנראה איך נאמר בעדינות "לא הכי איכותי" שאפשר, ואני רק מניח זאת לפי שיקולי עלות של החברה. כלומר לו הייתי משתמש רק ביציאות הקומפוננט של הממיר, הייתי מעדיף כבר לרכוש טרנסקודר אחר.
לגבי האפסקייל אני חייב לשאול, האם אפסקייל לשידורי ה SD (כלומר צפיה בממיר HD דרך כבלי HDMI בערוצים הרגילים) יכול לגרום להרעה באיכות התמונה לעומת שימוש בקומפוננט?

האמת שזה לא נשמע לי סביר, ואם כבר נשמע לי הגיוני יותר ששימוש ב HDMI מחסיר המרת אות אחת ומעלה את הסבירות לאיכות גבוהה יותר.

אני עדיין מתלבט אם לרכוש את ממיר ה HD, שכספית אולי מעט פחות משתלם. לו יכולתי להעריך מראש שאיכות שידורי ה SD שלו תהיה טובה יותר (לעין שלי לפחות) מהטרנסקודר, לא הייתי כותב כאן. ואם אני מסתמך על ביקורות של אחרים, ואפילו כתבות מאתר הזה, אני כל הזמן מקבל את הרושם שהאופציה הטובה ביותר לטלויזיות ללא SCART היא הטרנסקודר.

אני חייב להחליט ביומיים שלושה הקרובים, ואני מבולבל לגמרי... :(

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא חושב שיציאת הקומפוננט בממיר HD תהיה גרועה יותר מטרנסקודר שעולה 500 ש"ח.
אם ההפרש הכספי קטן, לדעתי יש יתרון ליציאת HDMI בתוספת היתרונות האחרים (יציאת אודיו דיגיטלית לרסיבר וכו').

gonen

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני כיום לקוח של הוט. אני מעוניין לחבר טלויזיה במטבח עם ממיר. בגלל השטח הפנוי, הממיר של הוט יהיה כנראה הממיר הקטנטן. מה אני צריך לקנות ? טלויזיה LCD 19 או מסך מחשב 19 ? אני חייב לציין שכיוון שמדובר במטבח, האיכות קצת פחות קריטית. לאילו כניסות אני צריך לשים לב שיהיו לטלויזיה או למסך המחשב.

בכל החנויות בהן ביקרתי, בכלל לא הבינו על מה אני מדבר. אולי הם צודקים ואני צריך לרכוש טלויזיה. אבל אולי מסך מחשב עם כניסה מתאימה מספיק ?

המון תודה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רק ממיר HOT HD כולל יציאת HDMI, עבור כל שאר הממירים, תצטרך לרכוש טלויזיה LCD, או מסך מחשב שכולל כניסות וידאו מתאימות לממיר, כדוגמת CMV 222 שבדקנו.

gonen

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
כמה זמן מיותר חיכיתי לתשובה אמיתית. כל הכבוד.

אבדוק מחר בהוט אם לממיר הקטנטן יש יציאת HDMI - ואם לא - ראיתי שיש כל מיני קונקטורים מ DVI ל HDMI וכו' - האם זה עדיין יעבוד לי ?

אתר מדהים !!! תודה!!!

דרך אגב - הסיבה שאני מחפש פתרון של מסך היא יותר אסתטית... (האישה רוצה מסגרת דקה....)

ראיתי שיש מספר רב של מסכים עם HDMI בסביבות ה 1000 ש"ח שזה גם יותר זול מטלויזיה..

שוב תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור