מי חיבר את הממיר לטלוויזיה שלי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הממיר של יס HD מגיע עם HDMI, הדגם של הוט הגיע עם DVI אבל הוא אמור להיות מוחלף לכזה עם יציאת HDMI.

מיקון

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
רק עכשו שמתי לב שיש עוד עמוד לשרשור הזה..

ליאור, תודה. שאלונת: הפלאזמה היא HZ50-60 110-240V. בדקתי וקלטות PAL עובדות על המסך דרך הדי.וי.די שלי שהוא מולטי זון. האם יש יסוד להאמין שהפלאזמה תעבוד בארץ עם HDMI מממיר הכבלים ללא קונברטור או סקאלר? האם כל ערוצי האנלוגי עוברים אפ-סקאל ל- 720P דרך ה- HDMI?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן - המסך יעבוד עם ממיר שכולל HDMI ואכן כל הערוצים עוברים UPSCALE ל- 720P או 1080i דרכו.

מיקון

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
וואלא.. מגניב.

סתם שאלת תם: למה קונים בארץ פלאזמות עם הסיפור הזה עובד? כל הפלאזמות כוללות כניסת HDMI היום..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה כבר נושא אחר שלא קשור לכאן = אחריות, נוחות, שקט נפשי וכל מיני פרמטרים אחרים. כל אחד עם השיקול שלו.

zivelik

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני כבר מבולבל

כאמור יש לי יס מקס ויש יציאת סקארט ל-TV ועוד אחת ל-VCR כמובן שחיברתי את זאת של ה-TV לטלויזיה(סוני ברוויה D3550 ) אני ניכנס להגדרות של הממיר כמו שהוסבר כאן (אגב הסבר ניפלא) אם אני מגדיר RGB ההגדרה לא מתקבלת רק ההדרה COPOSITE מתקבלת.
מאידך אם אני מחבר גם S-VIDEO ומגיר אותו אז מתקבלת תמונה שחור לבן .
רק שכאני מחבר את הסקארט+S-VIDEO אז אני מקבל תמונה בסדר (אבל לא מעולה) בכל מירה הגדרה של RGB לא ניקלטת.
מה הפיתרון ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היכן מתקבלת התמונה הטובה ביותר? לדעתי, אצלך זה צריך להשאר על COMPSITE ב- RGB

mikibe

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
טרנסקודר

שלום ליאור,
קודם כל, תודה על המדריך המועיל.
בחיפושיי ברשת אחר טרנסקודר (SCART ל-COMPONENT) נתקלתי בממיר SCART ל-HDMI
http://cgi.ebay.com/SCART-RGB-Video...49974QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1713.m153.l1262
רציתי לדעת האם אתה מכיר את המוצר הזה ומה דעתך עליו - האם הוא שווה את ההשקעה (מחיר כפול)?

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום,
במחיר הזה (תוסיף על זה משלוח, מע"מ ומכס וכו'), נראה לי שעדיף להזמין כבר ממיר HD עם יציאת HDMI

amirco

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
כבל מתאם בחן scart ל- קומפוננט

שלום
ברשותי טלוויזיית מקרן אחורי "דקה" בטכנולוגית DLP .
בטלוויזיה יש כניסת S-VIDEO ו-קומפוננט אך אין כניסת SCART.

האם הכבל הנ"ל הוא הפתרון הטוב ביותר לחיבור ?
האם הוא מבטל את הצורך ב- Component Video Converter ?

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/...roductInformation&hlt=Link_ProductInformation

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה צריך כבל סקארט אל S-VIDEO

yohay2406

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי ליאור,

בטלויזיה שלי אין חיבור SCART אבל יש חיבור של קומפוננט ורציתי לחברה לממיר של YesMax באמצעות הכבל Scart לקומפוננט, האם זה עדיף מחיבור של S-Video ל S-Video, והאם זה בכלל אפשרי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין סקארט לקומפוננט, צריך טרנסקודר בדרך (ממיר אות) בעלות של כ- 500 ש"ח ומעלה.

זורו44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16

נערך לאחרונה ב:

חיים_k

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בהמשך לשרשור זה, אולי תפתרו לי תעלומה מסויימת.

לפני כחצי שנה רכשתי "LCD 32 של פיליפס (32PFL5322) לחדר השינה. הזמנתי התקנה של YES. שמו לי את הממיר הכי פשוט, עם יציא קומפוזיט בלבד, וחיברו לטלוויזיה עם מתאם קומפוזיט לסקארט. לא אהבתי את זה אבל ויתרתי.

לאחרונה קניתי פלזמה לסלון והזמנתי התקנה של YES HD. ביקשתי שעל הדרך גם יביאו לי ממיר עם יציאת סקארט עבור ה LCD, בתקווה של ישפר במשהו את התמונה (הבינונית ומטה).

שמו לי את ה 3100S המהולל אבל במקום שיפור יש החמרה במצב. התמונה פחות טובה, עם מעין "שלג" עדין, ומה ממעצבן במיוחד שהטלוויזיה הפסיקה לבצע התאמה אוטומטית של האספקט לפי סוג השידור (3:4 / 16:9) כך שצריך להתאים ידנית בכל פעם ואי אפשר לוותר של השלט של הטלוויזיה.

ניסיתי את כל קומבינציות החיבור האפשרויות - כל סוגי חיבורי והגדרות הסקראט, חיבור בכבל קומפוזיט, עם המתאם, אפילו עם כבל סקארט ל Svideo. כלום לא מחזיר את המצב שהיה בממיר הפשוט עם יציאת קומפוזיט בלבד.

גם בחיבור לממיר yes hd אין שיפור.

אני יכול לשלם 150 ש"ח ולבקש חזרה ממיר מהסוג הפשוט, אבל זה נשמע קצת הזוי.

רעיונות ?

yohay2406

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בהמשך לשירשור,

יש לי ממיר של YesMax, האם מישהו יודע אם לממיר הזה יש פלט שמע דיגיטלי או אנאלוגי? (למרות שיש לו יציאות של שמע דיגיטלי, אופטי וקואקסאלי, מאחורי המכשיר).

זורו44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אתה צריך ממיר גדול עם 2 סקארטים(2 כרטיסים חכמים).ניקרא בסלנג "ממיר RF ומסופק חינם כי הוא גדול ומכוער.
רק בממיר זה הסקארט RGB תקין (אין שלג והתמונה חדה,ואוטומאטי מזהה 16/9 3/4.
150 שח אתה אמור לקבל החזר על עוגמת נפש.
שים לב שבטלוויזיה יש 2 סקארטים ורק אחד תומך בRGB.
תנסה כבל סקארט סקארט איכותי, משהו בסביבות 100 שח.

נערך לאחרונה ב:

זורו44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בהמשך לשירשור,

יש לי ממיר של YesMax, האם מישהו יודע אם לממיר הזה יש פלט שמע דיגיטלי או אנאלוגי? (למרות שיש לו יציאות של שמע דיגיטלי, אופטי וקואקסאלי, מאחורי המכשיר).
רק בחלק מערוציי הDVD BOX יש שידור של דולבי דיגיטאל, ביציאה האופטית או הקואקס.
בערוצים רגילים דולבי פרולוגיק.

חיים_k

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה צריך ממיר גדול עם 2 סקארטים(2 כרטיסים חכמים).ניקרא בסלנג "ממיר RF ומסופק חינם כי הוא גדול ומכוער.

ניסיתי גם כזה, היה לי בבית לפני החלפה ל HD. אותה הבעיה בדיוק כמו ב 3100. הייתי בטוח שהגדול והמכוער מיושן מדי או מקולקל...

מתחיל לחשוב שאולי משהו בטטלוויזיה לא תקין. יכול להיות שצריך לכייל בה משהו ?

זורו44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
חבר דיוידי בסקארט לסקארט, ותגדיר RGB בדיוידי.
אם התמונה מושלגת גם, החלף כבל סקארט, או כניסת סקארט בטלוויזיה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור