מישהו מכיר / שמע את הכבלים של Crystal Clear Audio Cables?

yanco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,

קישור לאתר החברה:
http://www.crystalclearaudio.com/products.htm

מדובר בחברה אמריקאית קטנה שמייצרת כבלי הי-אנד בעיקר מכסף.
לטענת החברה התהליך המיוחד שהם מעבירים את הכסף, מונע תופעות לוואי שלעיתים מיוחסות לכבלים מסוג זה.
אין להם הרבה ביקורות ברחבי הרשת, אבל יש מאות תגובות של משתמשים מאד מרוצים באתר - Audiogon:
http://cgi.audiogon.com/cgi-bin/fb.pl?user=Mel43099&1&1&1&1

כמובן שלחברה יש מדיניות החזרת מוצרים תוך 30 יום "No Questions Asked", במידה והלקוח אינו מרוצה.

אני מעוניין לקנות כבל רמקול, ושוקל לקנות את הכבל מסדרת ה- Master Class (סדרת הדגל).
האם מישהו מהפורום שלנו שמע כבל של החברה הזאת?

תודה,
אלון

דרך אגב - כמה מילים על התמחור:
הצצה ברשימת המחירים המבהילה באתר מגלה מחירים מטורפים, למרות שבפועל ניתן לקבל את המוצרים בהנחות ענק!
לדוגמא - עפ"י האתר מחיר כבל רמקול מסדרת ה- Master Class באורך 2.5 מטר הוא באזור ה- $3000 (!!)
א ב ל-
במכירות פומביות שפרסם הבעלים של החברה (בחור מאד נחמד בשם מל) באתר Audiogon ראיתי רמות מחיר נמוכות בהרבה מהמחיר הרשמי באתר החברה.
יצרתי קשר עם מל, והוא תמחר לי את אותו כבל שתארת למעלה בתצורת Bi-Wire ב- $950 שזה פחות משליש מחיר...
זה עוד לא הכל-
מאחר ולא תכננתי להוציא יותר מ-$500 על כבלים לרמקול, השבתי לו במייל שכנראה אסתפק בסדרת ה- Signature הזולה יותר.
מל השיב לי תוך דקות, שהוא חושב שעדיף לקחת את סדרת ה- Master והוריד עוד $200 מהמחיר, כלומר
הציע לי את הכבלים ב- $750.
בקיצור עכשיו אני בבעיה... זה עדיין המון כסף להוציא על כבל, אבל עכשיו זה הפך לאפשרי... :p

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
מה בעצם מטרת ההודעה הזו שלך?

yanco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה בעצם מטרת ההודעה הזו שלך?

שתי מטרות ל-"הודעה הזו שלי" (...):

1) לקבל חוות דעת מחבר פורום שאני מעריך ומכבד, בנוגע למוצר בכלל לא זול.
נכון, כבלים זה עניין של טעם אישי, אבל בעצם כל מוצר שאנחנו מתעסקים איתו הוא כזה.

2) ליידע את חברי הפורום על מוצר מסקרן (לדעתי כמובן) שנתקלתי בו,
ושניתן לקבל אותו כרגע בכרבע מהמחיר הרשמי שלו.

קרא לי "a weirdo", אבל נראה לי שאלו בדיוק המטרות לשמן קם האתר הזה - לא??? :rolleyes:

אלון

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
לי לפחות נראה שענית לעצמך כבר בהודעה הראשונה. לגבי חוות דעת של אחרים - היא חסרת כל משמעות למקרה שלך.

yanco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לי לפחות נראה שענית לעצמך כבר בהודעה הראשונה. לגבי חוות דעת של אחרים - היא חסרת כל משמעות למקרה שלך.

מדוע היא חסרת כל משמעות לדעתך??
הרי בהיעדר יכולת לשמוע את הכבל בחנות פה בארץ ובהתחשב במחירו הגבוה, המשמעות של חוות הדעת, כאן בפורום ישראלי, רק מתחדדת...

אולי היו קופצים פה מייד 3 אנשים שהזמינו את הכבל הזה ו-"נכוו"?
במקרה הזה, אולי היה מתאפשר לי לקפוץ לאחד החברים ולשמוע את הכבל בעצמי (אם הוא לא החזיר אותו כמובן),
או שאולי הייתי מוותר על הרכישה האקזוטית לטובת משהו שאני יכול לשמוע פה בארץ לפני...

נכון שבסופו של דבר הכל עניין של טעם אישי.
אבל לפי הטיעון שלך נראה שבכלל אין הצדקה ל- Audio Reviews במגזינים / פורומים...
בעצם, כל מה שצריך זה לוחות פרסום / מכירה - הרי אין כל משמעות לחוות דעת - לא??

בנוסף, אני חושב שהיתרון הגדול (אם לא היחיד) שיש לחוות דעת של חברי פורום מקומי על פני סקירה במגזין אודיו,
היא היכולת להמשיך ולתקשר ולשאול את הסוקר שאלות כדי לקבל תמונה יותר מדויקת
לגבי מידת ההתאמה של המוצר לתנאים הספציפים שלך.
כמובן, כפי שציינתי למעלה, העובדה שאנו גרים במדינה כל כך קטנה וחברותית, שבה קיים סיכוי סביר אפילו לשמוע את המוצר בעצמך אצל חבר פורום,
זאת מתנה שחברי פורומים רבים בחו"ל רק חולמים עליה...

דבר אחרון -
יאיר, כמי שקרא עשרות הודעות מלמדות ומעשירות שלך בפורום, כלומר מאד מעריך ומכבד את הידע והניסיון שלך בתחום,
קצת "מבאס" אותי הטון הטיפה, איך לומר, "מתנשא" של ההודעה שלך...
יכולת לכתוב:
"שמע, כבלים זה עניין ממש אישי, גם אם מישהו שמע פה כבל של החברה הזאת, אני מסופק אם תוכל להסיק מכך משהו על המערכת שלך"

בקיצור, אני לא בטוח שאני מבין מה בעצם המטרה בלכתוב "מה בעצם מטרת ההודעה הזו שלך?" ...

בהערכה רבה,
אלון

נערך לאחרונה ב:

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
זה לא רק עניין של התאמה אישית, כי אם התאמה לציוד עצמו. כך שאם מישהו שמע את הכבלים עם ציוד A, שמין הסתם לא זהה למה שיש אצלך, אין לזה שום משמעות עבורך.

yanco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זה לא רק עניין של התאמה אישית, כי אם התאמה לציוד עצמו. כך שאם מישהו שמע את הכבלים עם ציוד A, שמין הסתם לא זהה למה שיש אצלך, אין לזה שום משמעות עבורך.

וסקירה של רמקולים לא נעשית עם מגבר ספציפי שמן הסתם לא זהה למה שיש לי?
וסקירה של מגבר לא נעשית עם מקור ספציפי שמן הסתם לא זהה למה שיש לי?
וסקירה של מקור לא נעשית עם חלל האזנה ספציפי שמן הסתם לא זהה למה שיש לי?
(אתה מוזמן להמשיך את הרשימה...)

בקיצור - אפשר לסגור את הפורום ואת מאות המגזינים שמתעסקים בסקירות של ציוד אודיו.
מי מתנדב להודיע לליאור? :p

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אבל כבל הוא דבר פסיבי, שמשפיע אחרת לגמריי על הצליל.
כבל רע או לא מתאים למערכת, או שהחומרים שלו לא מגיבים טוב עם המחברים המסויימים שיש לך במערכת פשוט יהרוס לך את הצליל לגמריי.
לרמקול יש אופי, למגבר יש אופי, לכבל אין אופי אבל יש לו השפעה מושלמת על האופי של המערכת.

ובנימה אישית יותר, אני פחות סומך על חברות שמבחינתן לא מספיק תמונה איכותית של הכבלים אלא חייבות לדפוק גם תמונות שהן 100% כרפיקה ממוחשבת ובוהקת כדי לפרסם את עצמן.
זה רק מראה לי מה הן חושבות על המוצר שלהן.

אגב היו יכולים קצת להשקיע גם בצילומים שנראים כאילו צולמו באולימפוס שני שקל שלי (והיא באמת ככה לטוב ולרע).

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור