מישהו מכיר את הדבר הזה?

vazan

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
http://www.hanizoz.co.il/newStore/store/viewItem.asp?idProduct=7318&ref_id=bazman

הבלטוס אומר שאני יכול להשמיע מוסיקה מהמכשיר הנייד שלי או שזה רק דיברית באיכות מעפנה?

יש למישהו המלצה על רדיו דיסק לרכב שיתמוך בהשמעת מוסיקה עם בלו , בלי שאני אקרע את הכיס?

תודה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בא נגדיר את זה שהחברה היא זבל לא מותגי , דהיינו שומר נפשו ירחק . תבדוק בזאפ כמה עולה דיסק עם בלוטוט ותראה אם שווה לך לקנות מוצר סיני ללא שם .
מה שכן אם הניצוץ הוא היבואן (ואני מסופק בזה) , אז הוא יבואן טוב , זה עדיין לא הופך את זה ליותר מאשר זבל סיני , אבל זבל סיני עם יתרון של יבואן טוב

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בא נגדיר את זה שהחברה היא זבל לא מותגי , דהיינו שומר נפשו ירחק . תבדוק בזאפ כמה עולה דיסק עם בלוטוט ותראה אם שווה לך לקנות מוצר סיני ללא שם .
מה שכן אם הניצוץ הוא היבואן (ואני מסופק בזה) , אז הוא יבואן טוב , זה עדיין לא הופך את זה ליותר מאשר זבל סיני , אבל זבל סיני עם יתרון של יבואן טוב

היבואן של המוצר הזה הוא שר אביזרים.

vazan

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
השאלה אם זה עובד
אין לי 5000 ש"ח להשקיע במערכת ואם זה יעבוד שנתיים עם הרמקולים המעפנים שלי אני אהיה מרוצה
מה אתה אומר?
למכשירים בזאפ צריך מתאם והמחיר קופץ ליותר מ 1000 ש"ח.
שר אביזרים זה טוב?

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
YOU GET WHAT YOU PAY FOR TO כך שלקנות מותג מדבקה ב500 ש"ח או מותג טוב ב1000 או יותר , זה ההחלטה שלך .
אישית אני לא נוגע במותגי מדבקה , אבל זה לא הכיס שלי

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
VAZAN למה לעבוד קשה.
קנה מכשיר למשל של סוני/JVC/פיוניר/קלריון/קנווד עם כניסה מקדימה . יש כאלו בלי סוף.
קנה חוט אוזניה לאוזניה, ומתאם אוזניה לאוזנית פלאפון. זה עולה איזה 10-20 שקל הכל ביד.

חבר את הפלאפון ככה, כמו שאתה שומע באוזניות. ושלום על ישראל.

vazan

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אבל זה לא מגניב
יש לי N95 אז זה ממש לא בעיה כי יש לו יציאת PL רגילה אבל איפה הכיף?
צריך לחבר גם את הכבל וגם את המטען מתחיל להיות מסורבל

אז לשאלה שלי
זה יעבוד? יהיה אפשר לשמוע מוסיקה עם הדבר הזה?
או מה ממומלץ לקנות באיזור ה 1000 ש"ח עם בלו ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור