מישהו מכיר או ניסה את המוצר הזה?

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היה לי כזה באולפן. הרג לי את הרמקולים.

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18

תנחומי על הרמקולים זצ״ל. בניתי סטנדים מסיביים מעץ ממולאים בחול חתולים ועופרת בדיוק במידת הבסיס של ה spendor sp3/1r2 , הם יציבים מאוד ואם יורשה לי, גם יפים למראה. הבעיה היא שהם מווברצים. העברתי היום את כל המערכת (אנטם/אודיולאב) מהסלון לחדר יעודי קטן יותר והדבר הראשון שאני רוצה לטפל בו זה הוויברוץ הזה. רעיונות??

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
ככה זה נראה

ספנדור ומעמדים.jpg

תמונות מצורפות

• ספנדור ומעמדים.jpg
    ספנדור ומעמדים.jpg
    KB 138.6 · צפיות: 390

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
זה יפה הלבן הזה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תנחומי על הרמקולים זצ״ל. בניתי סטנדים מסיביים מעץ ממולאים בחול חתולים ועופרת בדיוק במידת הבסיס של ה spendor sp3/1r2 , הם יציבים מאוד ואם יורשה לי, גם יפים למראה. הבעיה היא שהם מווברצים. העברתי היום את כל המערכת (אנטם/אודיולאב) מהסלון לחדר יעודי קטן יותר והדבר הראשון שאני רוצה לטפל בו זה הוויברוץ הזה. רעיונות??

כן. תקנה סטנד יעודי איכותי מיצרנית ידועה.
בדוק אותו, אם לא מווברץ תקנה. אטקמה למשל זו אופציה אם כבר אתה מטייל באודיו קונספט...
אגב. סטנד לאלקטרוניקה יש לך?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תקנה שבבי עופרת באזור התעשיה בנימין ,יעלה לך את המשקל כהוגן ,אולי יפסיק לוברץ ,(ותצבע הסטנד בשחור, רבאק)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור