כבלים מישהו יכול להסביר איך הם מחשבים זאת ?

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
במפרט הכללי של כל כבל הם רושמים עוד כך וכך אחוזים יותר ביצועים מכבל סטנדרטי.

נערך לאחרונה ב:

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
בגדול נראה לי סתם הנפיצו מספר
כנראה בשל נתוני הקיבול שלו שנראים מאוד נמוכים (זה טוב).
לפי האתר שלהם הקיבול הוא 23 pF/m, שזה נניח חצי מהערך של הכבל טופ של אטלס. אז אפשר שווקית להגיד שהכבל טוב יותר ״פי שנים״ מהאטלס ואם תשווה לכבל עם קיבול 80 פיקו למטר אז יצא 400 אחוז..
לא הייתי מתיחס לזה יותר מידי

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
במפרט הכללי של כל כבל הם רושמים עוד כך וכך אחוזים יותר ביצועים מכבל סטנדרטי.

מדעניי מוח לא יודעים איך התודעה
עובדת, מדעניי כבלים מייצרים כבלים, כל מדען ואישיות כבל משלו.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
בגדול נראה לי סתם הנפיצו מספר
כנראה בשל נתוני הקיבול שלו שנראים מאוד נמוכים (זה טוב).
לפי האתר שלהם הקיבול הוא 23 pF/m, שזה נניח חצי מהערך של הכבל טופ של אטלס. אז אפשר שווקית להגיד שהכבל טוב יותר ״פי שנים״ מהאטלס ואם תשווה לכבל עם קיבול 80 פיקו למטר אז יצא 400 אחוז..
לא הייתי מתיחס לזה יותר מידי
אני חייב להעריך את הכנות והשקיפות של היצרן (לא הכבל) בביקורות של נסיינים מקצועיים שפורסמו בסוף הפרזנטציות של הכבל היקר והאמצעי המבקרים כולם כתבו שמה שפחות אהבו בשניהם זה את חוסר האקסטנשן של הקצוות ורזולוציה מופחתת בגבוהים, אם כך שלקיבוליות הטובה אין ממש חלק בתוצאה הסופית מה שמחזיר אותי לשאלה איך קובעים שכבל הוא טוב יותר מבחינת ביצועים ועוד בכימות מדויק של 250% 400%, לא נכתב איזה ביצועים, האם רק טכניים?
אני מניח שמה שמעניין את האודיופיל זה קודם ביצועי הצליל.

נערך לאחרונה ב:

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
מסכים ולא מסכים
ביצועי הצליל זה מונח סוביקטיבי שתלוי בהמון גורמים
כבר היינו בסרט הזה בשרשורים של 20 עמודים
גיל 60 שומעים שונה מגיל 20
אחד אוהב יותר גבוהים ולאחר זה צורם
מבחינת המדידות (אם באמת הצהירו על הקיבול האמיתי), אז עם התפתלויות כאילה ואחרות הם לא שיקרו יותר מאחרים בתחום ;)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מסכים ולא מסכים
ביצועי הצליל זה מונח סוביקטיבי שתלוי בהמון גורמים
כבר היינו בסרט הזה בשרשורים של 20 עמודים
גיל 60 שומעים שונה מגיל 20
אחד אוהב יותר גבוהים ולאחר זה צורם
מבחינת המדידות (אם באמת הצהירו על הקיבול האמיתי), אז עם התפתלויות כאילה ואחרות הם לא שיקרו יותר מאחרים בתחום ;)

:D פעם מישהו אמר: It's the economy stupid, כנראה שכאן זה: It's the capacitance stupid.

ו-וואלה תוך כדי שאני כותב זאת אני קולט שהם כתבו שגיאה באנגלית: הם כתבו capacity שזה קיבולת במקום capacitance- קיבול(יות).

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
:D פעם מישהו אמר: It's the economy stupid, כנראה שכאן זה: It's the capacitance stupid.

ו-וואלה תוך כדי שאני כותב זאת אני קולט שהם כתבו שגיאה באנגלית: הם כתבו capacity שזה קיבולת במקום capacitance- קיבול(יות).
קיבוליות תלויה גם בשטח חתך
של המוליך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור