מיקל פרימר משווה בין טכניקס SL 1200G לבין Continuum Caliburn...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
יש כאלה שסוברים שהטכניקס 1200G הוא הפטפון הטוב ביותר בעולם בגלל ההנעה ישירה שיש לו והוא עולה על כל פטפון עם הנעת רצועה. זה לא מדויק...כאשר הפטיפון הוא Continuum Caliburn אחד מהפטיפונים היקרים בעולם, שעולה עם הזרוע והראש, הרבה מעבר ל-100+ דולר. מיקל פרימר (היהודי) מ-AnalogPlanet, מאזין ונותן ביקורת טובה לטכניקס.

כמה תקליטים יש לו, לקנא :D.

תומר

נערך לאחרונה ב:

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
הוא ממש מזכיר את דסטין הופמן.....

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
מה החוכמה להשוות ???
בין מזדה 3
לבין מרצדס S500{התפרעתי }
הטכניקס הוא מיועד למה שמיועד .
יש לו מקום של כבוד בכל העולם .
אולם הפטיפון האיכותי שהציג זו לא השווה נכונה
והסאונד דרך יוטיוב או מחשב עדיין לא מספיק טוב כדי לשמוע הכל .
מה החוכמה להשוות ???
בין מזדה 3
לבין מרצדס S500{התפרעתי }
הטכניקס הוא מיועד למה שמיועד .
יש לו מקום של כבוד בכל העולם .
אולם הפטיפון האיכותי שהציג זו לא השווה נכונה

:בעד:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

אולי לא מספיק בכדי לשמוע הכל, אך מספיק למדי כדי לשמוע ברור את החיסרון של הטכניקס...
ואני גם לא טוען שהפטיפון השני היה מושלם.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
ויש לי אהבה עיוורת ומשוחדת כלפי מכשירים יפנים במיוחד TECHNICS

תתפלא, אך אני מחזיק מספר פטיפונים בין השאר גם טכניקס אחד, יפיפה, שקניתי כחדש בארה"ב ב-1983 SL1300 MK-II . אז אני לא בדיוק נגדם...
אבל רצוי להיות ישרים ולקחת דברים בפרופורציה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
נראה לי שהקונטיניום כבודו במקומו מונח.והשאר פרסומת לטכניקס...

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
טוב, אז אולי זה המקום עבורי להפגין בורות זוועתית: תהרגו אותי אם אני מבין איך בכלל אפשר להשוות בין שני מכשירים כל כך שונים. האחד נועד להיות היי אנד והשני נועד להיות סוס עבודה. באמת שזו השוואה בין מרצדס למאזדה (אני אף הייתי מרחיק לכת ואומר שזו השוואה בין יונדאי לאסטון מרטין, אבל ניחא).

ברצינות: הרי הצעצוע היקר (והמגניב טילים - מה שלא ניתן לומר על הטעם המוזיקלי של הבחור) שהוא מדגים שם הוא באמת משהו שמיוצר לפי הזמנה, בעוד שהטכניקס (ולי יש חולשה רצינית לטכניקס) מיוצר על פס יצור. מראש עצם ההשוואה מקפיצה את טכניקס בכמה דרגות תדמית.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש הסבר ליתרון של הנעת רצועה. בהנעה ישירה, צלחת הפטיפון סופגת את ההפסקות הקצרות של המנוע וכנראה שהאוזן רגישה להבחין בהם. בהנעת רצועה, הרצועה סופגת את ההפסקות והצלחת מסתובבת במהירות קבועה.

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
בהנעת רצועה, הרצועה סופגת את ההפסקות והצלחת מסתובבת במהירות קבועה.

אריה

בהנעת רצועה, הרצועה נמתחת תחת פרצי עומס וגם את זה אפשר לשמוע במיוחד ב- LINN
ואני כלל לא יורד על LINN..

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא יודע מה זה פרצי עומס. אני מדבר על הפסקות שנגרמות מפני שמנוע AC לא מסתובב במהירות רציפה.

אריה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

הייתי שם לכם 2 פטיפונים, פטיפון הנעת רצועה מול פטיפון הנעה ישירה, בעוצמה שווה ובמבחן עיוור (ברמה התיאורטית), האם הייתם שמים לב להבדלים?

כל אחד יהיה כנה עם עצמו...

תומר

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
כמו בכל מבחן אודיו עיוור, היו שמים לב לעצם קיומם של הבדלים (כי תמיד יש), אך ספק רב אם היו יכולים לומר מה גורם להם ולשייך אותם נכון.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
היי,

הייתי שם לכם 2 פטיפונים, פטיפון הנעת רצועה מול פטיפון הנעה ישירה, בעוצמה שווה ובמבחן עיוור (ברמה התיאורטית), האם הייתם שמים לב להבדלים?

תומר
תומר, אני חושב שההתיחסות להבדלים היא בעייתית. אני זוכר שנהניתי יותר מפטיפונים בהנעת רצועה. כשהייתי צעיר היה גם ללקסמן פטיפון יקר ומושקע עם הנעה ישירה לצלחת ששקלה איזה 20 ק"ג אבל זה לא היה זה. האם יש היום פטיפונים יקרים עם הנעה ישירה?

אריה

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
מבלי להתייחס להשוואה בין שני הפטיפונים, רק לי מפריע כל פעם מחדש שאנשים שמשקיעים סכומי עתק במערכת, בסופו של יום משתמשים בה כדי לשמוע שיעמום טוטאלי של צלילים??
מה קרה למוזיקה?!
יש אין סוף של חומר מוזיקלי מדהים מהמאה הקודמת, תהנו ממנו, זה מהות התחביב בסופו של דבר!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היי,

תומר

שם לב בקלות מסיבה אחת פשוטה.
אין פטיפון זהה שיש לו את שתי הגרסאות...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מבלי להתייחס להשוואה בין שני הפטיפונים, רק לי מפריע כל פעם מחדש שאנשים שמשקיעים סכומי עתק במערכת, בסופו של יום משתמשים בה כדי לשמוע שיעמום טוטאלי של צלילים??
מה קרה למוזיקה?!
יש אין סוף של חומר מוזיקלי מדהים מהמאה הקודמת, תהנו ממנו, זה מהות התחביב בסופו של דבר!

הקטע הזה נבחר על מנת שנבחין בקלות בדעיכה של זה מול זה, בקיק שבפטיפון היקר נשמע הרבה הרבה הרבה יותר תוף רגל. כלומר: מוסיקה לבחון ולא לשמוע.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
הקטע הזה נבחר על מנת שנבחין בקלות בדעיכה של זה מול זה, בקיק שבפטיפון היקר נשמע הרבה הרבה הרבה יותר תוף רגל. כלומר: מוסיקה לבחון ולא לשמוע.

כן, ידוע. אבל בצער תסכים איתי שהתופעה עדיין קיימת אצל רבים מהאודיופילים, והיא חיה ובועטת בתערוכות (מהסיבה שמנית).
אישית, לא מבין מה עוזר לשמוע צילצולים ורישרושים במערכת?!
זה לא מרשים אותי, משעמם ביותר ולא ממש גורם לי (וכנראה שגם לשאר..) להבין איך המערכת תתנהג כשתצטרך להשמיע, רחמנא ליצלן, מוזיקה אמיתית, כזאת ששומעים ביום יום.

ציינתי את זה בעבר, שמערכת שהשמיעו בה מוזיקה "אמיתית" ומהנה בתערוכות (MBL מככבים בקטע הזה), תמיד אישית ובאופן טיבעי הרשימה אותי יותר. אלו המערכות שהייתי חיי איתן בכייף, ולו היה הממון בכיסי כמובן שהיו נכנסות לביתי :)

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בעוצמה שווה ובמבחן עיוור (ברמה התיאורטית)

נמר,

שים לב שזה רשום. אנחנו מתגברים על הבעיה הטכנית, שמים פטיפון A ו-B, האם היית שם לב להבדלים?
התשובה היא כן. היינו בוחרים את הפטיפון שהיה נשמע לנו יותר טוב עם שאר המערכת, אתה מה שנשמע לך ואני מה שנשמע לי. לדוגמה, אחד אוהב יותר באס והשני יותר צלילות במיד ובגבוהים. אין פה אמת אחת, שנינו נהיה צודקים.

יש כבר פעילות ענפה ב-6:45 בבוקר :)

תומר

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור