מיסי יבוא

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
מישהו יודע בוודאות מה מיסי היבוא הנוכחיים על פטיפונים ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה מחיר הפטיפון?

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
2200 יורו ו 200 יורו עלות משלוח
יד 2

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
יש מיסוי על ציוד אודיו היי אנד - מגברים, ממירים וכ"ד?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
15% + מעמ על עלות הציוד והמשלוח

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
15% + מעמ על עלות הציוד והמשלוח
מס רכישה בוטל בינואר 18 או דצמבר 17, יש רק מעמ

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
תודה רבה,
חשבתי שעל פטיפונים וציוד אנלוגי יש מס רכישה.
אז נראה לי שאלך על זה, אלא אם מישהו כאן יציע הצעה מעניינת ביום-יומיים הקרובים על בסיס פטיפון (ללא זרוע) יד 2 עד 12,000

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
יש בארץ לפחות 4 יבואני פטיפונים ששווה לך לבדוק איתם לפני שאתה מזמין מחו''ל (אלא אם כבר עשית את זה):
אמיר ארמה, ערן פוגל, זיו פרלמן, עופר שחורי. בטח יש עוד אבל אלה קפצו לי ראשונים לראש.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
יש בארץ לפחות 4 יבואני פטיפונים ששווה לך לבדוק איתם לפני שאתה מזמין מחו''ל (אלא אם כבר עשית את זה):
אמיר ארמה, ערן פוגל, זיו פרלמן, עופר שחורי. בטח יש עוד אבל אלה קפצו לי ראשונים לראש.
תודה
מכיר את היבואנים, אבל מחפש רק יד 2
כי בתקציב שהקצתי לעניין לא אקבל שיפור לעומת מה שיש לי.
אם מישהו יציע משהו מעניין אז ברור שאשמח לדלג על הייבוא, אבל אני מחפש כבר יותר משנה.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תודה
מכיר את היבואנים, אבל מחפש רק יד 2
אם מישהו יציע משהו מעניין אז ברור שאשמח לדלג על הייבוא, אבל אני מחפש כבר יותר משנה.
אז אתה בטח יותר בעניינים ממני.
נותר לי לאחל לך בהצלחה:)

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
קודם כל אוהד שיהיה בהצלחה

שנית , רק להבהרה , זה לא רק מע״מ אלא מע״מ גם על דמי המשלוח כלומר מחיר הפטיפון + מחיר ההובלה כפול 17% מע״מ ובנוסף קח בחשבון עוד איזה 800 שח בערך עלויות שחרור ממכס.
וכמובן אל תשכח לבטח את הפטיפון דרך חברת המשלוחים.

ועוד דבר , אם אתה קונה ממישהו פרטי , שישלח לך תמונות וסרטון שהכל עובד.
וכסף רק דרך Pay Pal שלא תעקץ .

אמיר ארמה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

מה יש לך כרגע?

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63

שנית , רק להבהרה , זה לא רק מע״מ אלא מע״מ גם על דמי המשלוח כלומר מחיר הפטיפון + מחיר ההובלה כפול 17% מע״מ ובנוסף קח בחשבון עוד איזה 800 שח בערך עלויות שחרור ממכס.

אמיר ארמה

אמיר ארמה
תודה רבה אמיר, כן אני יודע שהמע״מ גם על המשלוח וגם דמי טיפול וצריך ביטוח וכו׳ הבאתי כבר כמה דברים בעבר.
וברור שרק paypal, כמות הנוכלים בשוק האודיו פסיכית.
הבנתי ש paypal שינו נהלים והם מחזיקים את הכסף אצלם כמה חודשים, כדי לוודא שסחורה הגיעה והיא תקינה ורק אז מעבירים למוכר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תודה רבה אמיר, כן אני יודע שהמע״מ גם על המשלוח וגם דמי טיפול וצריך ביטוח וכו׳ הבאתי כבר כמה דברים בעבר.
וברור שרק paypal, כמות הנוכלים בשוק האודיו פסיכית.
הבנתי ש paypal שינו נהלים והם מחזיקים את הכסף אצלם כמה חודשים, כדי לוודא שסחורה הגיעה והיא תקינה ורק אז מעבירים למוכר.

אבל אם היא (הסחורה) לא תקינה כדי לקבל את הכסף קח בחשבון שצריך לשלוח חזרה (על חשבונך כמובן וגם לבטח).

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
צריך לתקשר עם הבן אדם, להרגיש ממי קונים, זה הכי חשוב, אם כי לא נותן גרנטי. אנחנו חיים במקום קטן ולפעמים לא מוצאים מה שמחפשים, אז מייבאים. לא סיפור.
היתה פעם שהחזרתי, קיבלתי כסף ושילמתי משלוח 50 יורו חזרה..ופעם אחרת שקיבלתי מכשיר עם בעייה מסויימת אז החסירו לי כסף חזרה והמכשיר נשאר אצלי ותוקן ועבד פיקס עד שנמכר.
ובכל שאר הפעמים הכל היה פרפקט, בקיצור, ברור שעדיף לקנות כאן אם אפשר וכשלא אז לייבא זה לא סיפור וכמעט כולנו עושים זאת מעת לעת.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
למה דווקא אותו? יש בארץ מוצרים הרבה יותר טובים ממנו באותו מחיר.
ראשית, שאלת מה יש לי ולא מה אני מתכוון להביא ועל זה עניתי לך,
דבר שני, אני לא יודע כמה אתה מכיר את הפטיפון הזה באמת, כי אין לו יבואן בארץ והם לא ממש מציגים בתערוכות. אני חי איתו שנים ומכיר אותו מצויין עם כמה ראשים וסט-אפים שהתחלפו תוך כדי.
לא שמעתי מוצר טוב ממנו באותו מחיר וגם בקצת יותר והאזנתי להרבה, לחלק מהם גם בהשוואת ראש בראש איתו.
לכן ב 12,000 שהקצבתי אני מתכוון לקנות יד שניה בלבד כדי להשיג פטיפון של 4000-5000 יורו (ללא זרוע) בתקווה לקבל שיפור משמעותי.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
צודק. שאלתי מה יש לך.
לגבי הפטיפון. כמובן שאני מכיר את החברה. עופר שחורי הביא אותם לפני כמה שנים טובות. הם תמורה מעולה לכסף אבל לא באמת הטובים שיש למחירם.

ועכשיו לשאלה שהתכוונתי לשאול. איזה פטיפון אתה רוצה לקנות?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור