מינכן- תובנות שלי

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
בגדול; נהנתי מאוד מהתערוכה השנה, למה?
הרעב- העובדה שלא הייתי מס שנים
האיכות- נהנתי מאוד (חברות ישנות עם מוצרים חדשים, חברות חדשות עם מוצרים ישנים...).
החברה- במהלך התערוכה אני נוהג להסתובב לבד (בקצב ולפי הטעם שלי) אבל בערבים, למזלי לנתי במלון עם דני (בכור) ומלון ליד ניסן וספיר (ממשיך השושלת ובחור מקסים בפני עצמו- מפיוז)... הכרתי את; אורי (כתבנו הנפלא ואיש שיחה מדהים...), דני "השפוי" (פייר סתם ציירו אותו loco), ואת חיים (שינדו/ למפיזדור)...

יאללה לתובנות;
1. ציון כולל לתערוכה- 9.
2. החדר הטוב ביותר לטעמי- mbl ובגדול (להרחבה ראה למטה...).
חדרים הוספים; קרמה, וילסון עם נגרה, מג'יקו (סדרת הm), מרטן עם ג'ורמה.
3.הקומה הטובה ביותר- קומה ראשונה . נכון לא ציינתי אף חדר מקומה 1 בקטגוריית החדר הטוב ביותר, אבל כמותית, נהנתי בקומת כניסה יותר משני הקומות העליונות יחד.
היה חדר עם פטיפון בגודל בית (עם מונובלוקים של ויטוס...) חלום (לא מצליח להעלות תמונות בינתיים ... האתר מציין שהקבצים גדולים). אנסה מהבית.
4. מגמה-
4.1 הסי.די.ממש, אבל ממש לא מת! למעשה רוב החדרים נגנו גם עם סי.די. נכון, לא ראיתי דגמים חדשים יותר מידי, אבל מהמצאי הקיים- תענוג.
4.2. רמקולים הורנים- חברים, ההרונים זה הקרמים החדשים. מרביתם נשמעו מעולה, לטעמי. והיו הרבה...
4.3 טייפ סלילים- לא הפיל אותי. היה כיף לשמוע. במיוחד בהדגמה של ear ו- nagra אבל 300 דולר למדייה, רבאק וכל ההתעסקות עם הסליל. למות. לא שווה לטעמי....
5. המערכת שהייתי רוצה- ליוינג ווייס. למזלו הרע, הוא הדגים בקומה 4 המווברצת. אבל איזה פוטנציאל. הרמקול הכי נכון(שוב לטעמי), מערכת נוספת , כמובן mbl הגדולים.

6. סוגייה- דיגטל- חברים, רק אני חושב שהמלך הוא ערום?
שומעים סבבה, נכון. אבל, לא בר השוואה לסי.די. ולכל מדיה פיזית אחרת. לטעמי, פספוס. בחדרים כמו מג'יקו (שלא יצרני דיגיטל לא מבין למה להתעסק בקבצים), הקבצים נשמעו בהרבה פחות טוב מהתקליט, כך גם ב mbl. לא בר השוואה בכלל (מול סי.די).כך כמעט בכל חדר שהייתי (מרטן, ווילסון עם הנגרה וכו).

Mbl-הרחבה:
המערכת שהכי נהנתי להאזין לה. כל סשיין שהייתי נוכח בו היה גימיק.
פעם אחת הביאו בעל לייבל מאיטלייה (ברח לי השם אני אחפש מאוחר יותר) שהסביר בכל קטע שהודגם; כיצד הוקלט ומה רצה להשיג. ולאחר מיכן השמיעו את ההקלטה. היהה מעניין ומועיל.
פעם שנייה, הביאו נגן צ'לו שהסביר על מוסיקת הברוק לרבות העובדה שהיו בעבר צריכים לסרס גברים (בעיקר ילדים ממשפחות עניות) על מנת שיוכלו להגיע לווקאל של אישה (באותם ימים היה אסור לנשים לשיר), מזכיר אותנו 2-3 מאות מאוחר יותר. עצוב.

תודה
ניר
אנסה להעלות תמונות מהבית

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
קסטראטו. הילדים המסורסים נקראו קסטראטו. היו עושים להם את זה צעירים, לפני שהקול שלהם היה מתחלף.
זה די מזעזע.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
לא מבין מה מזעזע ?
היום יש הרבה יותר עם ביצים בלי שימוש :)
וגם לא יודעים לשיר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני רוצה לומר בחזרה שניר הוא אחד ה-אנשים.

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
פעם אחת הביאו בעל לייבל מאיטלייה (ברח לי השם אני אחפש מאוחר יותר) שהסביר בכל קטע שהודגם; כיצד הוקלט ומה רצה להשיג. ולאחר מיכן השמיעו את ההקלטה. היהה מעניין ומועיל.

ברוך שובך ניר, היה כיף להיפגש. המציג המדובר היה ג'וליו-צ'זארה ריצ'י, הבעלים של לייבל Fone.

niros

חבר אתר
מעורבות
12
נקודות
3
תובנות מעניינות, באמת החברה צריכים להתחיל לשפוך קצת תוכן אחרי כל הפורנו.
מהתמונות של אנשים נראה לי שהתערוכה השנתית בסיאול היא חזרה גנרלית להרבה מהחברות שמציגות במינכן.
היא תמיד כמה חודשים לפני ונראה שאותו ציוד בדיוק התגלגל בארגזים עד רמת הכבל.
הרבה פחות מבחר אבל נחמד לדעת שכל הגדולים פה עם מה שחשוב :)
תמיד חשוב לזכור שתערוכות הן מקום להתרשם מפוטנציאל או מגמות יותר מאשר באמת מקום לשפוט מערכות.
החדרים לא תמיד אידאלים בגודל ובאקוסטיקה וגם לא לגמרי שקטים ודווקא יצרנים מעניינים יכולים לקבל חללים פחות טובים כי הם פחות מוכרים ועם תקציב מוגבל.
החדרים של MBL תמיד מרשימים אבל דווקא מהדגם הקטן יותר התרשמתי (126) במה שנמתחת עד אין סוף מאחורי הרמקול ובעיקר אפשר לדמיין אותו בסלון של אנשים נורמלים(אני נגיד) בניגוד לדגם הדגל שאני לא יודע כמה אנשים יש להם סלון להכיל בלי קשר למחיר שלו.
יש בעיני משהו שמוריד מהכיף לשמוע משהו שאתה מרגיש שהוא לגמרי לא בהישג הידת שוב לא רק בגלל המחיר. פשוט לא רוצה כזה.

גם ה VOXATIVE שמישהו פה כתב עליהם שהם משהו אחר בולטים מאוד מעל כל השאר כבר כמה שנים אבל לא זוכר מתי מישהו הדגים אתם קטע רוק, בג'אז קליל וווקל הם פשוט חוויה.

דיגיטל...

אני כבר 4 שנים ברצף פוקד את התערוכה(בסיאול) והמגמה פה עוד יותר חריפה.
השנה רק שני חדרים השתמשו בפטיפונים לתצוגה שלהם ואפילו דיסקים בקושי ראיתי.
אלא שמשתמשים בפטיפונים גם רצים כבר 4 שנים על אותו תקליט חרוש ואותו טרק מתוכו
(Keith don't go - Nils lofgren )מתוך ההופעה האקוסטית שלו.
כל שאר המציגים ישבו בפינת החדר עם טאבלטים! בתמונות ממינכן נראה שיש לא מעט פטיפונים בחדרים הם היו שם ליופי או שהשתמשו בהם?

סירוסים....

יש סרט לא רע בכלל מאמצע שנות ה 90 שהגיבור שלו הוא בחור כזו מסורס
הסרט נקרא Farinelli יצא ב 94 או 95.
אם יש לך עניין יכול לנסות למצוא לך אותו.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
החדרים של MBL תמיד מרשימים אבל דווקא מהדגם הקטן יותר התרשמתי (126) במה שנמתחת עד אין סוף מאחורי הרמקול ובעיקר אפשר לדמיין אותו בסלון של אנשים נורמלים(אני נגיד).
אני לא רוצה להתערב בחלומות שלך אבל אם כבר זה הכיוון, אני הייתי הולך על הדגם הקצת גדול יותר ה-120 שקטף המון מחמאות וביקורות נלהבות, למרות שנראה לי שאני אישית הייתי הרבה יותר רגוע עם ה116/111....
רמקול מטורף ומדהים. עוד אחד מהחלומות שלי :מלאך:

niros

חבר אתר
מעורבות
12
נקודות
3
אני לא רוצה להתערב בחלומות שלך אבל אם כבר זה הכיוון, אני הייתי הולך על הדגם הקצת גדול יותר ה-120 שקטף המון מחמאות וביקורות נלהבות, למרות שנראה לי שאני אישית הייתי הרבה יותר רגוע עם ה116/111....
רמקול מטורף ומדהים. עוד אחד מהחלומות שלי :מלאך:

כמו הבית גם החלומות פתוחים.
הזכרתי את ה 126 כי זה מה שיצא לי לשמוע מהקטנים והוא מאוד הרשים כשתהיה הזדמנות אבדוק גם את האחרים למרות שגם הם גדולים למדי.(בערך כמו הרמקולים הנוכחיים שלי)
יש אפילו סיכוי טוב ששמעתי את ה 120 ואני מבלבל, לא זכרתי את הדגם המדויק ועשיתי חיפוש תמונה בגוגל. ה 126 ו ה 120 מאוד דומים, מהתמונות קשה להחליט על הגודל.
לא בטוח ש MBL יהיו הכיון ובכל מקרה כרגע שדרוגים לא באים בחשבון, חוזה חתום מול שרת האוצר...
זה אומר שבשנה הקרובה משודרגים רק דברים שלא רואים כמו כבילות ;).

niros

חבר אתר
מעורבות
12
נקודות
3
בדקתי, אכן 126.
עכשיו סקרן לשמוע את ה 120

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
חוזה חתום מול שרת האוצר...
.
הסכם עם האוצר???
חחחח
לא שמעת על משבר קואליציוני?
כל הסכם הוא רק בסיס לשדרוג. קל.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
מי שרוצה לשטוף את העיניים שיכנס לפורם של ניים בעמוד 8 הרבה צילומים מהתערוכה של ציוד לא ניים ,שם לחברה אין רגשי נחיתות,כמובן בכותרת מינכן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור