מייקל פרימר עורך בכיר בסטראופייל, עורך האתר אנלוג פלאנט...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

michael_fremer.jpg

וגורו בכל מה שקשור לתחום האנלוגי, רוצה להראות לנו איפה הוא גר והכן הוא עובד. סרטון מאתמול (18.9), פרימר טוען שבביתו "חלל האזנה הוא גם חלל העבודה", מעניין ומרתק מאוד כמו שרק הוא יכול ויודע.

תומר

תמונות מצורפות

• michael_fremer.jpg
    michael_fremer.jpg
    KB 117.9 · צפיות: 944
נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
דגדגן זה כינוי שלה או שזה השם האמיתי שלה?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נראה בחור נחמד אבל החדר המבולגן מכיל יותר מידי ציוד, איך אפשר להנות כך?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
זה השם שלה
דגדגן זה כינוי שלה או שזה השם האמיתי שלה?

קוראים לה דנה דאג'דגן, היא מהוואי שזו קבוצת איים באוקיינוס השקט המהווים את המדינה ה-50 בארצות הברית, היא מאוד מאוד נחמדה :).

הנה היא ומה היא שומעת:

תומר

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
exupgh12,

הלוואי והיא לי ולך אתה הציוד, החדר וההבנה של מייקל פרימר :p.

תומר

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
exupgh12,

הלוואי והיא לי ולך אתה הציוד, החדר וההבנה של מייקל פרימר :p.

תומר

בכנות אני אוותר על הציוד, מעדיף מינימום של ציוד על פני כל הברזלים וערמות הווניל שפזורות בכל מקום.
לגבי ההמשך, אני תמיד פתוח וסקרן ללמוד מהידע שברשות אחרים :)

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הייתי מוכן וילסון אודיו אלכס...אתה לא מבין מה הוא מחזיק.

תומר

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
א-יש הבדל בין חדר יעודי לסלון (אקספוג')
ב- ציוד מדהים ,בטוח שישנה שם חוויה מרתקת.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בבעלותו מערכת אודיו שעולה לצרכן יותר מ-500 אלף דולר ועוד הזרוע נטויה :אצבע מורמת.

תומר

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
בבעלותו מערכת אודיו שעולה לצרכן יותר מ-500 אלף דולר ועוד הזרוע נטויה :אצבע מורמת.

תומר

מערכת TOP END,
אבל מדבר הרבה ולא אומר הרבה,
לא יודע איך להתייחס לכתבות שלו.

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
הכי חשוב שיש לו מזוזה על הדלת , זה הטויק הכי טוב!

תמונות מצורפות

• IMG_4361.PNG
    IMG_4361.PNG
    KB 433.2 · צפיות: 504

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הדבר היחיד שמטריד אותי בכל הסרטון הזה הוא הברדק שיש לו בחלל. זה נורא בעיני.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מערכת TOP END,
אבל מדבר הרבה ולא אומר הרבה, לא יודע איך להתייחס לכתבות שלו.

הוא יהודי ומחר הוא חוגג את ראש השנה :).
אין מישהו שמבין בפטפונים יותר ממנו. הוא קצת קשקשן, אבל, בן אדם מאוד נחמד ונאמן לדרכו (פגשתי ודברתי אתו).
נמר, הוא רצה שנחשוב שהוא איש עובד...שהוא רוצה להאזין שום דבר לא מפריע לו.

תומר

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
פרמר הוא כתב האודיו הנחשב בעולם בתחום האנלוגי (גם כי הוא כותב באנגלית ובסטריאופייל, וגם כי הוא עושה זאת באופן ממוקד לפחות דור), יש לו ניסיון כביר, הוא פעיל מאוד מעבר לכתיבה (רדיו, סרטוני הדרכה, סמינרים), יש לו אתר פעיל מאוד המייצר לא מעט חומר, הוא מתנשא לפעמים והידע שלו עצום.

לדעתי, לפחות פעם אחת פישל מתודית; התכתבתי איתו ביחס לקביעה שהקונטינום שיש לו היום, טוב מרוקפורט ששמע הרבה שנים קודם. בתשובה לשאלתי איך יכול היה להשוות בהינתן הציוד השונה, ענה כי יש לו הקלטות(!); האפשרות שהציוד השונה, כולל זה של ההקלטות, השפיע משהו, לא נכנסה אצלו למשוואה באופן סביר לדעתי; הוא טען שהוא מכיר את השפעת הרכיבים. שיהיה.

אבל הוא כותב היטב ומנסח באופן ברור את דעתו על הציוד אותו הוא שומע, משווה לציוד אחר, מוצא גם שיש רכיבים הטובים מאלה שיש לו בבית ולא נמנע מביקורת קשה.

המערכת שלו, קטלוגית, עולה חצי מיליון דולר. יש מצב ששילם פחות, ייתכן הרבה הרבה הרבה פחות; בכל זאת, ציוד שהוא גם "רפרנס", גם אצלו וגם מוזכר כל פעם מחדש בצמוד לסקירות שלו, שווה לא מעט ליצרנים. בנוסף, הוא "ממונה" על תיק הציוד היקר (כמו ואלין באבסולוט סאונד), מה שמוסיף עוד יותר לניסיון המצטבר שלו.

אגב, בגלל מה שכתב ובגלל שהשתמש בו הרבה שנים, קניתי את כבל הפטפון שלי (אז של הובלנד) וכך גם ביחס למספר תקליטים, בהתייחס לאיכות ההקלטה של המהדורה המחודשת. וכן, הוא יהודי ויש מצב לאידיש.

לדעתי, מהחשובים בכתבים בתחום ובעל ערך רב בו, למרות המגבלות המובנות בסקירות אודיו בארה"ב.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
המערכת שלו, קטלוגית, עולה חצי מיליון דולר. יש מצב ששילם פחות, ייתכן הרבה הרבה הרבה פחות;

יואל,

האפיון העיקרי של פרמר היא לשונו החריפה ויכולתו להפוך כל פרה קדושה - להמבורגר.

ההבדל בין קומפקט דיסק לפטפון, לדעתו של פרמר.

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
סצנה שנמחקה מן הסרט High Fidelity, בוורלי ד'אנג'לו מנסה למכור לרוב את התקליטים של בעלה.
נוסטלגיה במיטבה ;).

תומר

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הייתי מוכן וילסון אודיו אלכס...אתה לא מבין מה הוא מחזיק.

תומר

תומר אגלה לך סוד.... לא הייתי רוכש את הרמקול (תקציב הוא לא העניין כאן), אני לא סובל את העיצובים של ווילסון ולא משנה איך הרמקול נשמע, יש רמקולים אחרים טובים כמוהו ואף יותר במראה אסטטי יותר.

אגב, שמת לב שהחלל שלו בכלל לא אדיופילי, רמקולים מוצמדים לקיר ולפינות, מערכת שממוקמת אי שם בין הרמקולים, חלל קטן עם ערימות של ציוד, תקליטים ואלוהים יודע מה עוד....בכלל, תזכיר לי איך מנקים כזה חלל, אני מקבל חלחלה מהמחשבה מתי באמת ניקו את המרתף של האדון.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

תומר

לפני או אחרי מיסים של ארץ הקודש :p
בכנות בבלאגן ובעודף הציוד שיש שם כל הכיף מהמערכת היה עובר לי עוד לפני שהיתי נכנס לבית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור