מיוזיקל פיידליטי 550k סופרצ'רג'ר...

hm68

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
8
השרות של טופ אדיו

שלום לכולם,
ביום א' האחרון בשעות הצהריים קראתי את ההודעה הפותחת שירשור זה, הסתקרנתי והתקשרתי ליבואן ע"מ לברר אם המוצר נמצא בארץ ואם כן ההיכן אפשר להאזין לו. נענתי ע"י בחורה מאוד נחמדה ומנומסת, אבל, לקח לה זמן להבין מה זו החברה הזו MF שאני שואל עליה ועל מוצריה וענתה לי כי הבחור שמטפל בחברה זו אינו נמצא. היא לקחה את פרטי והבטיחה כי הוא יתקשר אלי למחרת היום - דהיינו ביום ב'.
עד היום בצהריים אף אחד לא התקשר!!!
על כן, התקשרתי שנית. גם הפעם ענתה בחורה (אחרת) גם נחמדה ומנומסת ושוב לקח לה זמן להבין מה זו חברת MF שעל מוצר ממוצריה אני מנסה לקבל פרטים. היא ניסתה לצור קשר אם משהו שיעזור לי אך ללא הצלחה. על כן, היא הבטיחה כי תאתר משהו שיוכל לתת לי פרטים והוא יחזור אלי.
לאחר מספר שעות, התקשר בחור אשר הציג את עצמו כעובד חברת טופ אדיו ושאל במה יוכל לעזור. היות והייתי באמצע ישיבה שאלתי אם יוכל לחזור אלי בעוד חצי שעה, נענתי בשלילה היות והוא מסיים את עבודתו והולך הבייתה כאשר הסברתי לו כי אני באמצע ישיבה נענתי בתשובה באנגלית ואני מצטט "take it or lleave it "!!!!
מה דעתכם ?

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
לא מפתיע.

אני מנסה לקבל לdemo את הmf A5 יותר מחודש , וזה דרך סוחר שנותן שרות מצוין.
עד היום הם לא ענו לו...(N)

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
זה לא חדש.

גם אני נתקלתי בתופעה דומה - לאחר שביקשתי פרטים על מגבר של קלאסה
וזאת הייתה דרך התנהלותם.

ואחרי מסע טלפונים ממושך - ששמעתי לבסוף את המחירים שהם דורשים...
כמעט נתקעה לי העצם של הדגים שאכלתי.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
הם עדיין מביאים את Classe, הבנתי שהם ירדו מזה ?! :מבולבל:

חלוק עימנו את התמחור...

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
הם עדיין מביאים את Classe, הבנתי שהם ירדו מזה ?! :מבולבל:

חלוק עימנו את התמחור...

CA-2100 פאוור סטריאו -3.500$
"טופ אודיו" - 22.000 אלף ש"ח...

hm68

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
8
פשוט קשה לי להבין כיצד הם שורדים כאשר האתר שלהם נמצא בבניה ולא מתפקד כבר יותר משנתיים, העסקת עובדים אשר אינם מתמצאים בתחומם,שרות ירוד ובנוסף....מחירים גבוהים מהנדרש, וכל זאת, לעומת יבואנים מתחרים אשר ממוקדים לקוחות?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לא צריך לדאוג להם יותר מידי. הם מתפרנסים יופי גם ללא האתר.
תן פעם קפיצה "לטופ אודיו" ותבין על מה מדובר...

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לפחות הבחורות נשמעות טוב, יש תמונות?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אין להם שום בעיה.
האלפיון העליון במדינה, אלו שבאים ומניחים צ'ק של X אלפי שקלים מונע מהפרסומות שלהם בעיתונים (בעיקר הארץ שנחשב לעיתון אליטיסטי).

אני אתן דוגמא טובה של אחותי שראתה את המודעות ונורא רצתה רמקולים של Top Audio ולקח לי זמן להסביר לה למה לא קונים אצלם , למה המחירים שחיטה, ויותר מזה למה זה לא רמקול אלא יבואן.

הם מכוונים לפלח שוק גבוהה בכוונה ושוחטים בעזרת מותגים וזאת בגלל שזה קל בארצנו. ע"ע מרצדס,במוו,פולקסוואגן(כן לא ברור הסיפור) ועוד...

audiophile

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תשמע נמר עוד לא פגשתי מוצר לא טוב של Mf.
פשוט ככה.

זה אחד המשפטים הפחות חכמים שקראתי לאחרונה.
מיוזיקל פידליטי היא חברה טובה מאוד. אולם, יש לה גם כשלונות מסחריים, גם מוצרים בינוניים, גם בעיות עם אמינות וגם בעיות עם מתן שירות למפיצים.

audiophile

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא.
אבל עד היום ממה ששמעתי , ופגשתי , ולא עשרות שעות אבל מספיק, לא מצאתי מוצר לא טוב שלהם.
Mf כמו עוד כמה וכמה חברות הן מבחינתי חברות שהמוטו לגביהן הוא:
"לא מייצרות מוצר לא טוב. יש מוצרים טובים , טובים מאוד, ומעולים"

כך אני חושב זה הכל.

אתה יכול לפרט איזה דגמים שמעת, למשך כמה זמן, עם ציוד מוכר לך או בהשוואה לאיזה דגמים אחרים?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא.
למה זה חשוב?
מה הקשר?
כ"כ חשוב לך?

audiophile

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כמה, למה, מה הקשר, אולי!
יש תשובה?
קשה לענות?

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אגב, ראיתי שיש כתבה בסטראופיל ספטמבר על המוצר המדובר, עוד לא פתחתי אבל אם זה מאוד מעניין מישהו אני מוכן לבדוק.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
קראתי את הכתבה, מייקל פרמר (נו ההוא מהפטיפונים) טוען שהמוצר ממש לא משנה את אופי הצליל ורק משפר אותו בזכות הדינמיקה המשופרת, הוא בדק עם שניים שלושה מגברים נדמה לי, כולל מנורות. סה"כ סקירה מאוד אוהדת.

אם אני לא טועה המוצר מפורסם שם באופן קבוע (לא סגור על זה).

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בין סטראופיל ומיוזיקיל פידליטי יש קשר אדוק, הם מפרסמים שם קבוע וגם זוכים לכתבות מאוד אוהדות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור