מחשבות על ניהול עדיפויות מוזיקליות

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
לא מזמן חשבתי על ה-paradigm shift מבחינתי: אם יש משהו בסטרימינג באיכות מספקת, אני לא חייב לקנות אותו באף פורמט, אלא אני יכול להסתפק בלנהל רשימה של איזו הקלטה מעניינת יש באיזה אתר סטרימינג, ואני אפילו לא חייב לדאוג שמא אתר הסטרימינג יפסיק לתפקד. אם זה יקרה אי פעם, אוכל לנסות להשיג קובץ או מדיה פיזית אז.

עכשיו חשבתי על paradigm shift נוסף: עד לפני כמה דקות היה לי ברור שכל דבר שאני קונה, אני חייב לשמוע לפחות פעם אחת מתחילתו עד סופו, לפני שאני שם אותו על המדף ושוכח ממנו. זה גרם לי להתענות גם עם מוזיקה משעממת ו/או לא מוקלטת היטב, וגם עם רגשות אשמה שאני לא ממצה את מה שקניתי, ושאני חייב להמשיך להאזין.

אז לא, אני לא חייב לבזבז זמן על מה שפחות מהרמה הגבוהה ביותר, ולא חייב למצות הכל. אני יכול לחיות את שארית חיי בהאזנה רק לדברים שעושים לי כייף ברמה המקסימלית שאפשרית לי במצב הרוח הנתון, והשאר לא ימוצה, בין אם הוא יגיע בסופו של דבר למדף או לערימת for sale הנצחית, שגם ביחס אליה אני לא חייב להרגיש אשם בגלל שאני לא עושה שום דבר כדי למכור את מה שיש שם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור