אקוסטיקה מחפש עסק שמוכר ספוגים אקוסטיים בצפון

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
ובאיזור חיפה,מישהו
שמבין טוב באקוסטיקה באיזור
חיפה,וצפונה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
https://oranim.com

יושבים בקריות. פנה לאיתי.
כפרה...אני מתפלא עליך.
אורנים זה סונקס. סונקס זה מלאמין. איתי מוכר לאולמות אירועים, מסעדות ופאבים. אין לזה קשר למוסיקה.

זה מתכון להתלהבות של שבוע ולאחר מכן התבשלות ארוכה וטובענית בבוץ של תיסכול. אני כבר יודע מה הוא יגיד לבחור, כמו תמיד:
"70% מהשטח של התקרה". יופי.
זה מכוער. זה תופס אבק. וזה חומר אגרסיבי אללה וצריך להשתמש בו כמו בסירופ של ויטמינצ'יק: בזהירות!

עמית צלם לנו קצת את החדר.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
בסדר

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
כפרה...אני מתפלא עליך.
אורנים זה סונקס. סונקס זה מלאמין. איתי מוכר לאולמות אירועים, מסעדות ופאבים. אין לזה קשר למוסיקה.

זה מתכון להתלהבות של שבוע ולאחר מכן התבשלות ארוכה וטובענית בבוץ של תיסכול. אני כבר יודע מה הוא יגיד לבחור, כמו תמיד:
"70% מהשטח של התקרה". יופי.
זה מכוער. זה תופס אבק. וזה חומר אגרסיבי אללה וצריך להשתמש בו כמו בסירופ של ויטמינצ'יק: בזהירות!

עמית צלם לנו קצת את החדר.

נשמה של ברבור מצוי,
הבחור ביקש ספק לספוגים בצפון אז נתתי לו.
מכאן ועד להאם זה נכון, מתאים לחלל שלו, תיאום תכנון וביצוע וכו' וכו' זה כבר סיפור אחר לגמרי אך לא זה מה שביקש או שאל. אני יודע שאתה אלרגי לסונקס האלו. יאללה שים הסכין באוטו וקפוץ לביקור. כל המערכת הוחלפה כבר מאז שהיית. אסבול אותך רבע שעה אם כל הקושי.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
נשמה של ברבור מצוי,
מכאן ועד להאם זה נכון, מתאים לחלל שלו, תיאום תכנון וביצוע וכו' וכו' זה כבר סיפור אחר לגמרי אך לא זה מה שביקש או שאל. אני יודע שאתה אלרגי לסונקס האלו. יאללה שים הסכין באוטו וקפוץ לביקור. כל המערכת הוחלפה כבר מאז שהיית. אסבול אותך רבע שעה אם כל הקושי.
צדיק אתה. נשמה טהורה. האמת צריך, אני עובד לא רחוק ממך לאחרונה.

@עמית אם אתה כבר לא יכול לעצור בעד עצמך ורוצה לפנות לאיתי, אני ממליץ לך לשקול את ההרקליט כאלטרנטיבה לסונקס.
פחות אגרסיבי, עיצובית מעניין יותר. ובכל מקרה, *אל תשים על כל התקרה*, תשים בהחזרים הראשוניים מהרמקול אל הקיר. תתחיל שם.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
נשמה של ברבור מצוי,
צדיק אתה. נשמה טהורה. האמת צריך, אני עובד לא רחוק ממך לאחרונה.

@עמית אם אתה כבר לא יכול לעצור בעד עצמך ורוצה לפנות לאיתי, אני ממליץ לך לשקול את ההרקליט כאלטרנטיבה לסונקס.
פחות אגרסיבי, עיצובית מעניין יותר. ובכל מקרה, *אל תשים על כל התקרה*, תשים בהחזרים הראשוניים מהרמקול אל הקיר. תתחיל שם.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
חברים תודה רבה.
התחילה שנה חדשה,שנשמע מוזיקה טובה
בכייף, וללא בעיות אקוסטיות,אני צריך
סך הכל כמה ספוגים שישמעו טוב
יותר ללא החזרים מעצבנים.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
למי שעוקב,עשיתי כמה בירורים
אצל עוסקים שהמליצו לי עליהם.
המחירים מטורפים,סה"כ ספוג
ומבקשים מחירים בשמיים.
אם יש מישהו שאוכל להתייעץ איתו
בלי לקלף לי תעור,אני אשמח.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לך לאורנים תקנה פלטות סונקס 125x62.5x5. זה בערך 90 שקל לפלטה. תצטרך בטח לפחות 8 כאלה. תתחיל משם. דרך צלחה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
למי שעוקב,עשיתי כמה בירורים
אצל עוסקים שהמליצו לי עליהם.
המחירים מטורפים,סה"כ ספוג
ומבקשים מחירים בשמיים.
אם יש מישהו שאוכל להתייעץ איתו
בלי לקלף לי תעור,אני אשמח.
אני היתי ממליץ לנסות לקחת כמה דברים לבדיקה בבית. בטוח יש דברים חתוכים - תנסה להבין האם זה בכלל הכיוון.
יש עוד אופציה - לקנות בחו״ל - אך קח בחשבון שלספוג יש מימד שמעלה מחיר המשלוח מבחינת נפח החבילה. אולי באליאקספרס יש מה שהוא זול - לפחות תקבל אינדיקציה.
אישית לא ניסיתי ולא ממש מתמצא בתחום האקוסטיקה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אני היתי ממליץ לנסות לקחת כמה דברים לבדיקה בבית. בטוח יש דברים חתוכים - תנסה להבין האם זה בכלל הכיוון.
יש עוד אופציה - לקנות בחו״ל - אך קח בחשבון שלספוג יש מימד שמעלה מחיר המשלוח מבחינת נפח החבילה. אולי באליאקספרס יש מה שהוא זול - לפחות תקבל אינדיקציה.
אישית לא ניסיתי ולא ממש מתמצא בתחום האקוסטיקה.
כפרה, הבן אדם רוצה לקנות ספוגים. שלחת אותו לעלי אקספרס? זה חתיכת כאב ראש עם משלוח, וכו'. כבר יותר קל לחתוך ממזרן.

עמית אם אתה רוצה, הורדתי מהקיר עכשיו 3 חתיכת של WAVEWOOD לבנות של VICOUSTIC. יכול להשאיל לך אותן שתשים אותן על הקיר ותראה מה זה עושה, אבל אני בספק ששלוש חתיכות יעשו משהו.

יש לך לדעתי כל שני וחמישי מישהו שמוכר פלטות כאלה משומשות. יעלה לך גרושים. חפש בפורומים של אודיו מקצועי, סטייל ACT.CO.IL

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
תודה מתנוש אתם אחלה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
כפרה, הבן אדם רוצה לקנות ספוגים. שלחת אותו לעלי אקספרס? זה חתיכת כאב ראש עם משלוח, וכו'. כבר יותר קל לחתוך ממזרן.

עמית אם אתה רוצה, הורדתי מהקיר עכשיו 3 חתיכת של WAVEWOOD לבנות של VICOUSTIC. יכול להשאיל לך אותן שתשים אותן על הקיר ותראה מה זה עושה, אבל אני בספק ששלוש חתיכות יעשו משהו.

יש לך לדעתי כל שני וחמישי מישהו שמוכר פלטות כאלה משומשות. יעלה לך גרושים. חפש בפורומים של אודיו מקצועי, סטייל ACT.CO.IL
תקרה טוב מה בן אדם כתב:) - וכתב שמבקשים טונות כסף לספוג... לכן בזול - בעלי אקספרס - והמלצתי לקחת בהשאלה מחנות או מה שככת אתה כתבתה - מה לא בסדר?:)
ואני אישית לא ממש רואה הודעות על מכירת פלטות אקוסטיקה...
הכול טוב!:)
חג שמח!:)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תקרה טוב מה בן אדם כתב:) - וכתב שמבקשים טונות כסף לספוג... לכן בזול - בעלי אקספרס - והמלצתי לקחת בהשאלה מחנות או מה שככת אתה כתבתה - מה לא בסדר?:)
ואני אישית לא ממש רואה הודעות על מכירת פלטות אקוסטיקה...
הכול טוב!:)
חג שמח!:)
קראתי מצוין. הבן אדם מתקמצן בכסף ובזמן ובמשאבי מוח שהוא רוצה להקצות לזה. מבין אותו. כולה רוצה לבלוע קצת גלים מהקיר. מצידו לתלות מזרן על הקיר. עלי אקספרס זה חתיכת כאב ראש לחבילות בכזה גודל, אתה אמרת בעצמך. אגב, לדעתי לא יצא לו יותר זול מעלי אקספרס, עם המשלוח. אלא אם כן זה כמויות גדולות.

ובכל מקרה, כפרה עליך, הכל בסדר. אתה צודק, אני צודק. כולנו צודקים.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
קראתי מצוין. הבן אדם מתקמצן בכסף ובזמן ובמשאבי מוח שהוא רוצה להקצות לזה. מבין אותו. כולה רוצה לבלוע קצת גלים מהקיר. מצידו לתלות מזרן על הקיר. עלי אקספרס זה חתיכת כאב ראש לחבילות בכזה גודל, אתה אמרת בעצמך. אגב, לדעתי לא יצא לו יותר זול מעלי אקספרס, עם המשלוח. אלא אם כן זה כמויות גדולות.

ובכל מקרה, כפרה עליך, הכל בסדר. אתה צודק, אני צודק. כולנו צודקים.
ואתה צודק!:) חחחחחח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור