מחפש מצלמה :)

בן כהן

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי שלום לכולם אני רוצה להתחיל לצלם המטרה היא בשביל אוכל בגדול אני טבח ואני רוצה בשביל עמוד שלי תמונות איכותיות

קבלתי המלצה על Canon EOS 700D + Tamron 17-50 2.8

מה אתם חושבים? 700D יביא עבודה טובה או לעלות לדגם יותר עדכני ? וגם לגבי עדשה ?
ושוב מציין זה תהיה המצלמה ראשונה שלי אז לא רוצה להתפזר יותר מדי ..

Ilyan

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
לעניות דעתי, אלא אם כן אתה מעדיף צילום עם עינית בלבד, לצילומי פנים עם תאורה טובה מספיקה מצלמה ללא-מראה טובה ברמת כניסה כמו Fuji XA-2, Olympus E-PL7, Panasonic GF7. תהיה מבסוט מאיכות התמונה לא פחות מהDSLR.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
היי שלום לכולם אני רוצה להתחיל לצלם המטרה היא בשביל אוכל בגדול אני טבח ואני רוצה בשביל עמוד שלי תמונות איכותיות

קבלתי המלצה על Canon EOS 700D + Tamron 17-50 2.8

מה אתם חושבים? 700D יביא עבודה טובה או לעלות לדגם יותר עדכני ? וגם לגבי עדשה ?
ושוב מציין זה תהיה המצלמה ראשונה שלי אז לא רוצה להתפזר יותר מדי ..

אני מבין שאתה חדש בתחום הזה וללא ניסון בצילום עם DSLR כך שאני חייב לציין מצלמות DSLR כמו 700D הן גדולות ויחסית כבדות ולא הייתי רץ לכיוון כל כך מהר. מצד שני היות ורוב הכיוון הינו לצילום אוכל אז הגדול והמשקל הפיזי פחות מפריע.

ההבדלים בין מצלמות קנון השונות החדשות יותר או יותר הישנות יותר לא יהיה עם שינוי גדול באיכות התמונה - במערכת פוקוס קצב צילום וחוזק ועמידות הגוף תכונות שלא חשובות לסוג צילום שלך.

אני הייתי ממליץ לבודק מצלמת DSLR כמו ניקון D3400 שהיא יחסית קטנה ל DSLR ובעלת איכות תמונה טובה יותר מזו של קנון המדוברת (קנון בעלי חיישן פחות טוב מזה של ניקון במצלמות הכניסה). הייתי נשאר עם אותה עדשה שהמליצו לך טמרון (יכול להיות גם סיגמא) 17-50 F2.8, אבל כעת עבור ניקון ולא עבור קנון.

אפשרות של מצלמה ללא מראה (כמו DSLR אבל ללא ענית אופטית לחלקן יש עינית אלקטרונית) היא אופציה טובה, הבעיה שעדשות עבור מצלמות אלו יהיו יקרות יותר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בשביל צילום אוכל, צריך קצת להשקיע בתאורה (קבועה), חצובה, רקעים, מגשים, וכו'

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור