מחפש מצלמה DSLR בסביבות 1000-1500 ש"ח.. המלצות??

נדב גלילי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
האם כדאי לקנות בדיוטי פרי/חו"ל?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הדויטי פרי/חו"ל לא תמיד יותר זול מרכישה בארץ - כך שאני ממליץ לרכוש בחנות ידועה ואמינה בארץ.
מצד שני בתקציב של 1500 ש"ח קשה למצוא מצלמת DSLR עם עדשה.

אתה יכול לרכוש את מצלמת הכניסה של קנון ה 1200D עם עדשת קיט 18-55 בכ 1500 ש"ח.
השאלה האם באמת אתה צריך מצלמת DSLR (למה אתה חושב ד DSLR זה הכיוון שלך ולא מצלמה אחרת?) והאם אופציה של יד שנייה יכולה לבוא בחשבון, או שניתן לעלות בתקציב לכ 2000 ש"ח ?

נדב גלילי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על התשובה.
בגדול אני מחפש מצלמה טובה מעל 15 מגה פיקסל
לצלם את הילדה,
המלצות?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני פשוט חושש שאתה לא ממש מבין בתחום והולך לרכוש מצלמה לא מתאימה עבורך.
בגדול מגה פיקסל זה לא אינדיקציה לאיכות תמונה- כך שלא ברור לי למה אתה מחפש מצלמה מעל 15 מגה פיקסל?

נכון שמצלמת DSLR מגיעה עם חיישן גדול ובתקציב שלך אין מצלמות אחרות עם חיישן בגדול הזה פרט ל DSLR ונכון שגודל החיישן מאוד חשוב לאיכות התמונה. כמו כן מצלמת DSLR מגיבה מהר ומספקת פוקוס מהיר ובהחלט תספק פתרון מוצלח לצלם ילדים שזזים מהר. מצד שני מצלמת DSLR בתקציב הזה לא מספקות פוקוס אוטומטי בוידאו ואם וידאו חשוב לך מצלמות DSLR הן לא הפתרון עבורך. יותר מכך מדובר על מצלמה עם עדשת קיט שמספקת טווח זום יחסית קטן (אבל כל מצלמה איכותית מגיעה עם טווח זום קטן).

צילום במצלמת DSLR הינו דרך העינית ולר דרך המסך מדובר על מצלמה גדול יחסית ולא קלה - האם חוסר בוידאו צורת צילום חדשה וגדול ומשקל לא מפריע לך אז באמת קנון 1200D עם עדשת קיט יכולה להיות פתרון מוצלח עבורך - אם לא, אפשר למצוא פתרונות אחרים, השאלה האם ניתן לעלות בתקציב כי בתקציב קצת יותר גבוהה יש פרונות נוספים כמו פנסוניק GM1 או GF7 עם עדשת קיט בכ 1800 או 2000 ש"ח או פוג'י X-M1 או X-A1 עם עדשת קיט בכ 2000 ש"ח

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רק CANON 5D MK1. במחיר הז אין סיכוי שתשיג משהו טוב יותר.
ב כמעט 0 כסף תקבל מצלמה שהיא בטופ, למרות גילה המתקדם.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור